Споделена история от Секс и интимност

Брат му непрекъснато ми прави намеци! Писна ми.
А той е брат на приятеля ми и точно това прави ситуацията толкова деликатна. С него сме заедно от 2 години, но не живеем заедно. Той е на 24 години, аз на 26, а брат му на 32. Те двамата живеят заедно, а аз често оставам у тях. Когато се запознахме брат му имаше приятелка, с която в последствие се разделиха. Той започна да влиза в различни секс сайтове за запознанство и да гледа голи жени.

Тормозът обаче започна след като ни видя случайно да правим секс на кухненската маса. Беше случайно, просто се прибра изненадващо. След този момент нещо превъртя и започна нон стоп да ми прави намеци. Не смея да оставам сама с него защото се приближава супер близо до мен и започва да ми говори разни неща, като ме гледа по някакъв много странен начин. Оглежда ме супер втренчено и си държи погледа върху тялото ми докато не излеза от стаята. Веднъж ме тупна с ръка по дупето докато минавах покрай него. Кани ме да ходя у тях когато знае, че брат му го няма. Веднъж ми се обади да ме пита дали ми се ходи до тях да гледаме филм, че бил свалил някакъв филм, но му било скучно (само да кажа, че в този момент брат му беше извън града). И сега даже ми пише във фейсбук.

Казах на приятеля ми, но той не вярва, че брат му се държи така и каза че си въобразявам.

Не знам какво да направя. Режа го и му отказвам, вече за не знам кой път.

Коментари

1.   какво ще кажеш да се държиш като дама. Покани го на кафе. Да, правилно чу. Бъдете на обществено място!
Кажи му, че го намираш за добро момче, но обичаш и желаеш само и ЕДИНСТВЕНО брат му. Помоли го да престане, защото иначе ще се скарате, а ти не искаш да се караш с брата на момчето, което ОБИЧАШ. Кажи му още, че няма шанс при теб. Той, разбира се, ще отрече, че е правил намеци. Ти му кажи - е, значи проблем нямаме, БАТКО, защото те чувствам като БРАТЧЕ! (нека гледа тъпо) и му кажи, че не си падаш по толкова възрастни мъже, а само по по -младички (много е гадно, човекът не е възрастен, но според мен си го е заслужил! )

2.   Взел те е за "лесна бройка" и иска да те мине. Общо взето е това. Явно като ви е видял да правите секс на масата си е помислил, че си страшо разкрепостена и пускаш на всеки втори. Най-добре покажи и докажи на приятелят си какво прави брат му.
Честно аз ако имах брат да ми прави подобни мизерии сигурно щях да го съсипя :)

*Syndrome

3.   Няма никаква драма тук. Просто остави нещата да се случат и се оправете като животни от другата страна на кухненската маса!

4.   Аз нямам брат, но се опитвам да си представя ситуацията. Ако си хубава, сигурно и аз бих те поканил. А потупването по дупето си е нормално. Аз потупвам балдъзата и тъщата редовно, ама те не ми пускат, а се следят една друга.