Споделена история от Секс и интимност

Тя ми изневери с друг на купон
Отидохме с приятелката ми с която сме заедно от година на рожден ден на приятел. Бяхме в отдалечена вила от града и всичко вървеше перфектно. Роденият ден започна с подаръци и наздравици. Аз бях най трезвен когато приятелката ми вече беше пияна както и останалите 20-25 човека. Докато на един от останалите момчета не му хрумна да предизвика момичетата да танцуват по бельо. За което бях против защото съм малко ревнив. Всички бяха пийнали и отпуснати и момичетата бързо се навиха включително и моята. На мен не ми се танцуваше и си стоях на дивана и си гледах телефона и тях как танцуват. По едно време видях как един от по големите говоря за 22-23 годишен танцуваше с гаджето ми. Помислих че се притеснявам излишно заради ревността си и нищо не направих. След около половин час моята и този изчезнаха реших да я потърся. Качих се на втория етаж и от стаята в която щяхме да спим те се чуваха. Не знам този какво я правеше то така викаше както никога при мен.. Слязох долу все едно нищо не е станало а след малко те слязоха и все едно не се познаваха. Когато купона вече умираше се качвахме към една от стаите легнахме си и умишлено и предложих да го направим а тя беше против. С малко нахалство успях да я навия. Започнахме необичайно защото първите няколко прониквания попринцип я боли защото е страшно тясна а този път без проблеми. Чукай я колкото сила имам само на два три пъти симулира че и харесва... Мина седмица аз още се правя че незнам за това и се чудя сега какво да правя. Вчера разбрах този как се казва защото го е добавила в Фейсбук

Коментари

1.   Божее, джендарията вече ни е обзела! " Не знам този какво я правеше то така викаше както никога при мен.." - нищо не са правили, само е гъделичкал гъделичника й! В гората животните са по морални! Смятай, че сте си направили тройка!

2.   Ами честито вече е влюбена в него ;) само наблюдавай действията и сам ще разбереш не слушай какво говори!

3.   Гаджето ти е за бой, без значение пияна или не. Тва е страшно унижение. Не те знам как си си замълчал още като са почнали да танцуват пред теб. Абсолютно непонятно ми е...
М21

4.   Явно не чукаш добре, малкия, кво да ти кажа...

7.   Ако това, което си написал е вярно, то ти си доспа по-зле от нея

9.   Това е направо ужасно, къде ги намирате такива отрепки не знам...

10.   Не знам как не си я зарязал още същата вечер, та и секс си правил с нея ужас! Човек имай малко самоуважение и бий шута на тая пача, кой знае още колко пъти ти е слагала рога, просто сега си я хванал! M22

11.   Ужас, правил си секс с нея в същите часове след като някой друг я е минал? Ами ако ти е лепнала нещо? Какво си губиш времето с някаква, която те замени за 2 секунди, да не говорим че едва ли и е за първи път. Аз ако бях мъж и на твоето място щях да вляза през вратата с една камера и да им ръкопляскам, жестоко ме е яд че не съм била при теб за да ти покажа как се прави, след това щеше да е новата Ким Кардашиян с клип в интернет. Никой мъж/жена не заслужава такова отношение! Точка по въпроса! Остави я, заслужаваш много повече. Не обирай трохите, след като някой е изял хляба, остави я някой друг да я обира нея.

13.   Зарежи я. Не знам защо изобщо се чудиш.

14.   Или младите съвсем се разпуснаха, или е измислица. Ако е истина, вашето е само секс.
Ж28

15.   До модераторите: сайта е много полезен, но ми се ще коментарите да бъдат по-бързо одобрявани. Не става въпрос конкретно за тази тема, ами попринцип. Понякога стоят с дни. Надявам се да приемете критиката и да подобрите това в интерес на читателите си. :)

16.   Това ми прилича на измислена история. Но ако е истинска, историята няма какво да направиш напускай я. За бой и за крясъци е вече късно. Ти не си реагирал когато е трябвало вече е късно. Щом го е добавила във фейсбука значи случката от купона ще се повтаря със сигурност. И това едно нормално момиче не би се съгласило да танцува по бельо пред други мъже.

17.   Поредния майтап!

18.   И аз станах свидетел на подобна случка на 8-ми декември. Първият ми студентски празник, нова компания... едно от момичетата, което си има дългогодишен приятел, присъстващ на купона, ненадейно изчезна за около половин час. Един от "играчите" в компанията също никакъв не се мяркаше. Приятелят на въпросната, изнервен, питаше за нея, на всички (включително и на него) беше пределно ясно какво се случва в единствената заключена стая (тук не говорим за къща на два етажа, а за апартамент с 4 спални и хол). От останалите разбрах, че не се случва за пръв път да се усамоти с този... приятелят й как я търпи, не знам. Курвенска история.

19.   Брат, извинявай, но на твое място бих я зарязал и веднага бих тичал на доктор да видя дали не ми е закачила нещо, от някой друг с който е спала по време на някой купон.

20.   Поредната провокативна измишльотина.

21.   "Просто скрий жената си от чужди очи, Заключи я вкъщи нека там да мълчи, Наметни я цялата със цветен сатен... "

22.   Тук всеки ти казва, че щял да я зареже на секундата, а аз ти казвам, че аз бих ги смазал от бой още в секундата в която си ги чул. Аз съм нервен тип и мразя някой да ме прави на посмешище, още повече да ми изневеряват. Като нищо в яда бих я убил без да ми мигне окото. Явно нямаш доблест, кураж, смелост и морал за да го направиш (не казвам да я убиеш) а да я направиш техните да не могат да я познаят.

М22

23.   Човека е бил майстор, а ти си явно посредствен левак, търси си нова дама!

24.   Простотия само

25.   Размерът Има значение, разберете го вече момчета... ние жените отдавна сме го разбрали.

26.   Номер 22, Писна ми от биячи на жени! Писна ми! Значи щом изневерила трябва да бъде бита? ( не подкрепям такива постъпки като изневери и предателства, но И НЕ ПОНАСЯМ биячи на жени ) Значи ако жената изневери трябва да бъде бита или убита. Ами ако мъжа изневери? Какво трябва да се прави с мъжа ако изневери питам специално номер 22.

До автора

Авторе зарежи я, това момиче е жалко, като жена ти казвам. Тя не уважава себе си, как да уважава теб? Радвай се, че си я хванал. Има изневери с години не могат да се хванат. Махни я от живота си, и не се измъчвай... :(

27.   Темата е измислица, за да комплексира пичовете с малки пишки и да възхвали тези с големите пишки. Адски много се концентрира върху това, сякаш я е размазал от кеф и я е разширил до неознаваемост, а това няма как да се случи.

28.   22, ти си психопат.
Че мацката е курва, курва е, но такава агресия и насилие... защо!?
Зарязваш я, прекъсваш всякакъв контакт с такъв човек и си живееш живота. Така правят нормалните хора. Това твоето не е нормално и те прави много по-лош от нея. Аз бих те съдила ако съм на нейно място, или ще пратя баща си и брат си да ти го върнат подобаващо.