Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно самозадоволяването при жените
Аз съм студент и наскоро срещнах едно момиче. Харесахме се и станахме гаджета. Наскоро тя ми сподели, че обича често да се самозадоволява и че мастурбацията й носи по-голямо удоволствие от секса. За мен няма проблем – обичам да я гледам, докато се гали, дори предложих да й взема вибратор и да го използваме заедно по време на любовната игра – тя се съгласи. Но ми е любопитно има ли и други жени, които мастурбират често със или без играчки и предпочитат самозадоволяването пред секса или моята е изключение:) Иначе си я обичам и смятам да остана заедно с нея. Ами, това е въпросът ми.

Коментари

1.   Като се самозадоволявам, щастливият край е гарантиран. Отвъд това, сексът е по-добър на всяко едно ниво. Може да не свърша всеки път, но това да те докосват, целуват, да усещаш как те желаят, да те изпълва истински ч*ен, а не някакъв предмет, друг човек да го движи в теб, пък да те развърти в различни пози, да го гледаш и той как се кефи, да му доставиш удоволствие, да свърши... Абе изобщо, мастурбацията не е и бледо копие. Научи се да я свършваш по време на секс и съвсем няма какво да го мислиш повече.

2.   Като не работиш с вибратора в гащите си, така ще бъде! Я я изчукай яко с набора си, пък тогава виж дали ще търси вибратор.

3.   Не е изключение.... Всички го обожаваме...

6.   Ако трябва да съм честна и на мен ми харесва повече да се самозадоволявам, отколкото да правя секс с приятеля ми. Един съвет- обръщай повече внимание на клитора. Вибраторът не е лоша идея.

7.   Да съм честен ще кажа.... няма нищо на света по възбуждащо от това един мъж да гледа как една жена да се пипа сама или да е дилдо примерно..... гледката е уникална и множо възбуждаща за мъжете.

8.   Разбира се, че повечето жени маструбират. Мъжете са толкова самовлюбени, че и през ум не им минава да проучат наистина как се случва удоволствието при жените. Ето и тук: автора неук, а и не само, че не знае ами и не се напъва сам да прочете нещо. Отявлен чекиджия, който се възбужда от маструбацията на гаджето си. Явно не я обича, а просто е намерил нещо за мандърсанье.
И простакът в отговор № 2 пък големи акъли дава.
Малоумници, истината е, че вътрешните женски полови органи са напълно лишени от чувствителност, за да може все пак жените да издържат на родилните мъки. По време на раждане болят тазовите връзки, но не влагалището, за което се разпространява лъжата, че има точка "Г"-дрън, дрън... Такава точка няма. Всичко е измислица.
Клиторът на жената е аналог на вашите пениси, но с много по-голяма концентрация на нервни окончания, защото е умален прототип.
Удоволствието, което изпитва жената чрез стимулиране на клитора е многократно по-интензивно от мъжкия оргазъм.
Позвайте клитора на гаджето си както ползвате и своя пенис, когато няма гаджета!
Успех!

9.   Имам една позната, която много обича секса, но честно си признава, че когато й липсва мъжки член на хоризонта, с голям кеф се гали по клитора!
Така винаги удоволствието й е на лице-с мъж или без мъж, няма значение

10.   И аз съм така, приятелката ти далеч не е изключение. Особено, ако сексът е посредствен и ако жената досега е попадала на по-егоистични, гледащи основно собственото си удоволствие партньори, играчките са доста добра и несвързана с усложнения алтернатива.
Както казва номер 1 - ако се научиш да я свършваш качествено ти, ще забрави играчките.

11.   Няма жена, която да твърди, че самозадоволяването и харесва повече от секса! Всички коментари, които твърдят обратното са писани от мъже.

13.   ОТ ЖЕНА
Истината е, че не и доставяш удоволствие иначе нямаше да го прави. 100 процента това е истината. Научи малко за Г точката и ще видиш разликата

14.   Редовно го правя, да не кажа и ежедневно. Едното не ми пречи на другото, както е при мъжете. Дори мисля, че ми поддържа либидото и развихря фантазията ми. Трябва да си комплексар за да те тревожи. Просто й кажи, че искаш да те научи да си играеш с момиченцето й.

15.   Предпочитам секс.

16.   "Умник" 8, ти затова ли караш само по външните полови органи на жената? Вероятно и малко по назад, ти знаеш къде са точките, пък ние глупаците си чукаме както ни е направил Господ! Ако ще ги ръчкате с вибратори, жените могат и сами да се обслужват, за какво са им навлеци?

17.   №11, а №8 се прави на печена "жена" но не мисли като тебе, за нея чукането не е важно, иска само лизане. Е то вече има и трети пол, знае ли човек!?

18.   До всички мъже, които четат: всички жени маструбират. Каквото и да ви казват-те го правят! И то доста по-често от вас! Хубавото е, че не опръскваме всичко накрая както е при мъжете. Маструбирам дори в в колата по пътя за работа или обратно. Когато сами си доставяме удоволствието можем д го контролираме-понякога свършвам за 5-10 секунди. А секса с мъж е съвсем друго нещо. Пак е удоволствие, но много рядко оргазмът е толкова силен колкото при маструбация. Каквото и да се пише и говори по въпроса фактът е, че всички мацки се кефят на онанизма си! Сори, пичове! Повечето сте некачествени в това отношение. И въпреки това ви обичаме, но не заради пишките ви, колкото и да ви се струва странно.
ДО НОМЕР 11 : Има , драги, има и това са повечето жени, но не го твърдим пред вас, защото сме достатъчно тактични да не ви унижаваме....за разлика от вас!

19.   №18, ти разби представите ни за женският оргазъм!? В повечето обяснения четем, че жената се чувствала като "космонавт на седмото небе" в такива моменти, очите и се "обръщат" навътре, душата "летяла" навънка, цялото й тяло вибрира като "медуза" и мята краката във всички посоки, а ти в това състояние даже шофираш!? Ха сега де, ще ни кажете ли каква е истината! Или я преувеличавате, или не ни я казвате. Кое от двете? Имало разлика между секса с мъж и самозадоволяването при жените, опишете ни я тази разлика, ограмотете ни, щом искате по опитни мъже. Искаме и ние да ви дадем това върховно удоволствие, което изпитвате при самозадоволяването си? Щом в колата го правиш, интересно как, нещо поставяш вътре и от "хубавите" ни пътища се получава автовибратор, или с едната ръка шофираш, а другата е там долу!? Не е ли опасно за околните, ами ако ви причернее и затворите очи. Дано не ви набара КАТ, те за телефони глобяват, а за... как ли ще реагират!?

20.   Така е номер 18, само да добавя, че при нас жените, за разлика от мъжете можем да повторим и потретим веднага след първият път.

21.   Номер 1, поздравявам те за твоя коментар, точно такива жени ми харесват жалко, че такава не можах да намеря.
Номер 8, много грешиш като казваш, че няма Г точка. Интересно ми е колко много хора знаят за някои неща само от собствен опит. Някои жени казват, че нямало множествен оргазъм, защото те самите никога не са преживявали такива, а има други жени които никога не са преживявали дори един оргазъм. И всички тези мнения само от личен опит. Ами на това се казва сексуална ограниченост. Когато бях 25-26 годишен понякога се събирахме приятели в някоя квартира и си пийвахме и разбира се разговорите се прехвърляха и на сексуални теми. Тогава всеки казваше по колко пъти го е правил за една вечер. Лично аз съм го правил най-много 4 пъти за около 4-5 часа, защото толкова дълго можеше приятелката ми да бъде с мен. Някои момчета казваха, че са го правили до 7 пъти но за цяла нощ. Но имаше едно момче което не вярваше, че секс може да се прави толкова пъти. За него един път било максимума. Много хора мислят, че това което те са преживяли (тяхния опит) това е истината, а другите каквото казвали било бла-бла-бла. Човек трябва да е с отворено съзнание и да допусне много други, дори невероятни истории неразбираеми за нас, преживяни от други хора. Не съдете за невероятни преживявания на някои хора в света само от личен опит дали са верни или не. Всичко е възможно.

22.   Жените са много по-големи чекиджийки от мъжете, но всячески се опитват да го крият и отричат. То са търкания на краката, възглавници, пръсти, изкуствени членове, масажи с водната струя на душ слушалката в банята... Протъркват се от чекии там долу, обаче в същото време си умират да наричат мъжете "чекиджии". :))))

За женското изпразване. Имал съм приятелка, която пръскаше доста сериозно и при чукането, и при лизането. Обожаваше да я лижа по половин час, после тя ме почва, после пак се редуваме аз на нея и обратно. Друга пък се дърпаше и не позволяваше да я лижа, защото имаше комплекси, че малката ѝ долу е леко рошава и затова искаше само здраво чукане. Като свършваше, се превиваше доста, но и една капка не пускаше, докато първата правеше локви по няколко пъти нощем. Отначало се стрясках, но после взе да ми харесва как се гърчи и пръска. Аз дотогава не бях чувал, че жените пръскат, обаче имах нагледен пример до себе си.
Лошото е, че и двете доста харесваха да ги задоволявам и едната ми казваше неведнъж, че отдавна щяла да скъса с беден мъж като мен, ако не бил половият ни живот, защото с другите мъже (все богати или назобани батки) преди мен въобще не е могла да свършва.

Номер 8 греши, че няма Г-точка, но има време да се научи, стига да допусне и чуждия опит, както правилно се изказа номер 21 в края на мнението си. Досега не е имало жена в живота ми, която да не си умира за тимулиране на Г-точката. Научих се и под какъв ъгъл да им го вкарвам, така че да се побъркват от удоволствие и да ме гледат с влюбено-изплашени погледи. Жените, които все още не са открили тази област в своето тяло, наистина изпускат много. Пожелавам им да го сторят, защото си заслужава!

Номер 20, и ние мъжете можем да повторим и потретим. Миналото лято в рамките на 15 минути свърших 3 пъти поред, защото моята много се беше разгонила и ме награби без причина още от вратата като се прибра. Преди години ме беше докарала до края още в първата минута чукане, но това е единственото изключение с нея. Обичайно ме кара да свършвам след 30-60 минути, което за нея е добре дошло, защото си го получава неколкократно, докато успея и аз след това. Имал съм и няколко случая пак с нея да не мога да свърша дори след часове, или пък да ми клюмне малко след започването на действието. Въпрос на късмет или липса на такъв. :) Общо-взето няма рецепти за тези неща и дори и с един и същи човек да го правиш от години, всеки път е различно. И това всъщност е готино, защото е по-разнообразно и до последния момент не знаеш как ще се развият нещата. :)

23.   Интересно написано. Семеен мъж на50г защо моита твърди, че не масторбира. А ми дава да правим секс два пъти месечно.

24.   От номер 22.

Почти всички жени се самозадоволяват. Но отричат и лъжат мъжете за това, защото ги е срам. Зная го от жени, които са наясно с тази особеност на техните приятелки и познати.

- Кифлоприземител

25.   Естествено, че повечето жени предпочитат мастурбирането пред секса. Повечето мъже не си правите труда на жената да й е хубаво и не ви се занимава да правите това, което жените харесват. Пак го казвам, че сексът е за мъже, а не за жени.
Изключително малко мъже знаят как да задоволят жена и изобщо им се занимава да чуят тя какво харесва.

26.   Тука един чичка коментира във всяка тема за самозадоволяването, вероятно за да изкара темите на челна позиция...

27.   Ами аз много често мастурбирам и имам доста играчки, но все пак предпочитам секс с мъж пред самозадоволяване. Вероятно твоето момиче е попадало все на некадърници в леглото. Много мъже са кръгла нула в секса. Или защото не знаят как да задоволят жената ило защото изобщо не ги интересува и си мислят че е достатъчно да имаш голям пенис за да се харесаш. Достатъчно е да попаднеш на двама такива за да предпочетеш мастурбиране. Лично аз съм попадала на ужасни некадърници, но и на невероятни любовници. Е, няма как да предпочета да се мастурбирам вместо да правя секс с мъж който ме влудява. За съжаление тия мъже са малко.

32.   Номер 27 на колко години си.

33.   Моито мнение е, чз жените вобще не се самозадоволяват. Това го съдя от мнение с моита жена. М 34г