Споделена история от Секс и интимност

Правих секс със сестрата на един от най-добрите ми приятели, но след това...
Здравейте, видях този сайт за споделяне и понеже съм много объркан, реших да ви споделя моята малко странна история и да ви помоля за съвет, ако може. Ще се постарая да бъда колкото се може по-кратък и в същото време описателен, за да разберете същността на нещата и да ми дадете най-добрите възможни съвети.
Ще започна от там, че съм млад и необвързан мъж на 29 години, който живее не далеч от София в друг голям град и често посещава столицата. Всъщност всичко започна и по този начин, случи се малко след Нова година. На поредното ми посещение за няколко дни там (по хубав повод), се уговорихме с този мой приятел, който ми е един от най-добрите приятели, да се прибираме заедно към родния ни град. С него сме приятели от деца,познаваме се буквално от 10-11-годишни. Та освен с него като шофьор, се оказа, че ще се прибираме и със сестра му, която е по-малка от него с 5-6 години. Знам от него, че по-миналата година завършила училище и сега била втори курс студентка в София. Досега просто само я познавах покрай него, но никога не бях имал никакъв по-различен контакт от "здравей, здрасти" в изключително редките случаи, когато сме се засичали. Просто я знаех като "по-малката сестра на Стоян" (използвам друго име) и толкова, нищо повече. Тя, понеже е доста по-малка от него, никога не е била в нашата компания, никога не е излизала с нас, просто нейните интереси са по-различни заради разликата във възрастта и нейния кръг от приятели е съвсем различен от нашия. Засичал съм я случайно в квартала в нашия град, но нищо повече от "здравей, здрасти" като никога грам не съм си представял разни неща или аз да съм опитвал да правя нещо или да ми е давала повод за нещо. Не я бих виждал повече от 2 години дори. Чакахме я известно време на мястото, откъдето трябваше да я вземем, и тя се появи. Забелязах, че беше станала изключително красива. Руса коса, много красиви сини очи и страхотна усмивка. Неща, които както казах, абсолютно никога не са ми правили впечатление, поради ред причини. Вече беше станала жена, а не просто малкото момиче, с което просто се знаехме от деца. През целия път от София до нашия град, който е с продължителност от малко повече от 3 часа, не спряхме с нея двамата да си говорим на абсолютно всякакви теми, които ни хрумнаха, и доста кофти изолирахме моят приятел (нейния брат). Почти с него нито аз, нито тя, не си казахме дума. Но за сметка на това, с нея си говорихме по начин, по който все едно сме големи приятели и се познаваме много добре. Което всъщност далеч не е така. Установихме страшно много сходни неща помежду ни, разбрахме, че сме една и съща зодия, като разликата в рождените дни е само 4 дни (макар и голяма разлика във възрастта), имаме сходни вкусове за много неща като музика и филми дори нещата, които обичаме и вижданията ни за връзка и т.н. Не усетихме кога сме пристигнали в нашия град, толкова увлечени бяхме в приказки. Още в мига, в който се прибрах и започнах да си разопаковам багажа, получих покана за приятелство във Фейсбук. Беше тя. Досега я нямах, което е още едно доказателство, че просто само се знаехме с нея. Добавих я и леко се разочаровах като видях, че си има приятел от София на нейната възраст. Имаше доста снимки с него и си личеше поне според тях, че връзката им е сериозна. Още обаче в мига,в който й приех поканата за приятелство, започнахме да си пишем. В началото пак такива общи неща като приказките ни в колата, но с течение на дните започнахме все по-дълбоки и продължителни чатове и макар, че знаех, че не е редно, полека-лека се усетих как хлътнах. Не знам дали й тя хлътна, но след известно време започна да си идва по-често в нашия град от София. Впоследствие разбрах, че това е било много неприсъщо за нея досега и си е идвала много-много рядко, докато сега започна всяка седмица и приятеля й нещо започнал да я подозира. Започнахме да излизаме тайничко из квартала и по разни кафета, без да казваме на никой. На една от тези срещи, там, късно през нощта, се целунахме за пръв път. На мен хем ми стана кофти, хем и не исках да си тръгва. Не знам какво е казвала на приятеля си за всичките тези чести прибирания в нашия град, но ми каза, че всичко е наред между тях и няма да се повтори това между нас. Честно казано, не се разочаровах и разбрах ситуацията, че е по-добре да спрем докато все още е време. Но, както можете и да очаквате, не спряхме да си пишем във фейсбук. На едно нейно поредно прибиране в нашия град тя ми се обади и ме покани на гости у тях да гледаме филм. Била сама, родителите й се прибрали уикенда на село, а брат й си останал в София. В началото отказах, но след 5 минути пак ми се обади с довода, че има нужда от мен и нямала към кого друг да се обърне в този град. Отидох. Оказа се, че се скарала с някаква нейна най-добра приятелка, обаче искала с мен да сподели нещата, а не с нейния приятел, който бил много повърхностен и мислил само за секс и къде да излязат на дискотека (те не си пада много по това, но ходила заради него). След като си изказа всичко ми каза, че се чувствала много по-добре и ми била искрено благодарна за всичко, си пуснахме филм. Не му помня името, но беше някакъв романтичен. Гледахме прегърнати в нейното легло и тя започна да ми говори някакви неща за връзки и отношения, но все по-малко я чувах с всяка изминала дума. Не издържах и я целунах отново и вече нямаше връщане назад. Точно тогава ми каза, че не е никак опитна и е била само и единствено с приятеля си, но в интерес на истината се справи много добре и там, на фона на този филм, го направихме. Беше страхотно! Тя ми каза, че никога не се е чувствала така с приятеля си. Предложи ми да остана да спя у тях, но аз отказах и си тръгнах. На другия ден я поканих на гости вкъщи и го направихме още един път, макар и този път да беше леко по-набързо и по-малко усилия вложихме. И тук започва кофти ситуацията. Аз съм влюбен в нея, признах й го. Изглежда тя под някаква форма също, защото продължаваме да си пишем и миналата седмица, когато си дойде, отново правихме секс. Приятелят й така и не знае нищо, защото все още са си заедно. Никой не знае нищо. Родителите й ги познавам. Добри хора са, но са леко от "голямото Добро утро". Материалното им състояние е добро и искат най-доброто и за дъщеря си. Никога няма да я пуснат с някакъв обикновен средностатистически работяга като мен, който на всичкото отгоре го познават от дете покрай техния син и никога не би им минало през ума какви всъщност ги върши. Още повече, че имаме не малка разлика във възрастта (8 години). Още повече, че си има и приятел и знам как ще реагират на цялата ситуация като разберат, че сме правили секс с нея докато е още обвързана с него. И брат й няма да реагира никак добре, защото се познаваме много добре и той така да се каже "пази сестра си" и няма да му стане много приятно, че може би най-добрия му приятел редовно спи със сестра му, докато тя е обвързана в друг град. Сто процента ще си разваля тотално взаимоотношенията с него, а го ценя като приятел (колкото и цинично да ви се струва това на някои тук). Наистина нищо добро няма да излезе от тази ситуация, просто ги познавам всички добре и го знам. Хем наистина искам да се получи нещо повече между нас с нея, хем и просто знам, че съм обречен. Наистина не знам какво да правя. Благодаря ви предварително за съветите.

Коментари

1.   Пишеш толкова смислено, приятно и грамотно, че всичките ти притеснения как си "обикновен работяга" би трябвало да се изпарят.

Не знам какъв е приятелят на това момиче и дали ще изкарат още дълго с него (едва ли, след като тя е привлечена от друг - в твое лице), но мисля, че тя определено те харесва. Пусни се по течението, пък каквото стане. Все пак животът е кратък.

Сега е рано да казвате на всички, но ако тя се раздели с приятеля си и нещата между вас потръгнат, ще се наложи. Не би трябвало да е проблем за близките ѝ, че не им е казала веднага. Все пак в началото всеки държи крехките нови връзки в тайна. А и още е рано да мислиш за последствията... Да, брат ѝ вероятно ще ти се разсърди закратко, но не е ли по-важно сестра му и най-близкият му приятел да са щастливи. Какво по-хубаво от това?

2.   Щом я обичаш, бъди с нея, всичко е толкова просто

3.   много са ми смешни разни такива като теб, дето току що свалили една жена, тръгват да се хвалят наляво-надясно.

не че нещо, ама нормален мъж приема за нормално, че жената също има нужда от разнообразие, също се подава на изкушения и също й се прави секс.

не знам кой от двама ви е по-малкия, но май сте се намерили.

4.   ;) тя да измисли как да се оправя. Tи си трай.
Освен туй ако разберат другите след време, кажи че връзката ви е отскоро.

5.   Жал ми е за теб. Хлътнал си по една к*рва. Наистина ли и вярваш, че е била само с приятеля си ама е много добра в леглото. Върти ви и двамата на пръста си, а кой знае и колко още. Едно добро и почтенно момиче, което е с първия си мъж в живота си от години, никога няма да лъже така долно и да спи с друг. А ти си много глупав чак да искаш връзка с нея, нали утре ще ти го направи същото и на теб.

6.   Аз бягам далече от такива мъже - случило се нещичко, той пише цял роман - при това бездарен. Дъра-бъра, ако така приказвиш и при разговор, ужас.

7.   Изгуби ме още в началото с безсмислени и дълги обяснения. Можеше просто да си доста по-кратък. А за останалото - само ще развалиш едно приятелство.