Споделена история от Секс и интимност

Проблем ли имам?
Здравейте. Когато правя секс с моя приятел не усещам нищо, аз ли съм дълбока или той има малък член? Не мога да знам, защото съм на 21г.и съм спала само с него. А и да уточня когато съм възбудена, още повече нищо не усещам? Какъв е проблема? Има ли решение?

Коментари

1.   Може и от на двама ви размерите да е. Ти не казваш колко му е голям. Просто не си пасвате, без значение в кой е проблема. На 21, според мен е най-добре да си търсиш друг, не вярвам да се оправи това, чисто физическо несъответствие(такова казваш, че е).
Сега ще ме нападнат и ще започнат да говорят за френска, за секс играчки и т.н.
Аз не съм срещал жена, която да предпочита френска пред хубаво проникване.
А със секс играчки да се занимаваш на 21... само и само, за да си с него... не виждам смисъл.
Щом си стигнала до това, да пишеш тук, на теб ти е писнало вече, за това не мисля, че каквото и да ти кажат, освен раздяла, ще помогне. Скоро ще се изнервиш още повече, ще спреш и да се възбуждаш от него и т.н.

2.   Пак тема измислена от пубер. Не ви ли писна? 20 годишна жена не може да го напише това!

3.   Малък му е. бягай. Ж, 29.

4.   До 2

Ще останеш неприятно изненадан, ако се запознаеш с доататъчно хора...

5.   Ами мери го и след това купи един вибратор коъто но вид да е по голям и по дебелот неговия и след кото играеш с дилдото или вибрагора до като гледаш любимо порно ще разбереш сама дали му е малък или друг е проблема.... прбвайте нови пози... чети... гледай клипове.. пробвай всичко това сама и с него а после пржбвай с дург за да усетиш разликота.

6.   Има случаи, в които двама партньори не си напасват. Аз имам един приятел преди време беше с на бившата ми приятелката, той си вади голяма патка дебела, но онази е с аборт и нещо не е ок. Разправял ми е как не я усещаше, тя се завивала през глава като правят секс и като кренвирш в коридор било, та понякога и от жената е, не от инструмента, a понякога самата жена не е достатъчно стегната и си и трябва дебел, на друга и трябва дълъг. Ако не си пасвате се разделете

7.   Абе кви са тия ''малък му е, бягай'', ''зарежи го, не си пасвате''. За единия секс ще си съсипете връзката ли? На вас жените не трябва да ви се дава интернет достъп въобще!

8.   Защо по дяволите никой от коментиралите не е казал да се отиде на професионалист и да се провери дали има проблем, както се пита в заглавието?! Може нещо да е нечувствителна или да има някакъв друг проблем на нервната система в областта! Веднага за неговата пишка и за нейната путка се почнаха атаките...Ако го правите еднотипно, сменете позата и вижте как е, ако нямаш чувствителност и при игра с клитора, по-вероятно е да имаш проблем, говори с гинеколог, да ти каже какви са вариантите. Освен това много малко информация си дала. Не знаем дали имаш проблем, ама доктора ти ще знае.
S.A.D.