Споделена история от Секс и интимност

Мърмори, че не му пускам, а после се дърпа
Здравейте драги читатели искам да споделя за моят проблем, който наистина започва много да ме дразни. С него сме от две години и живеем заедно. В началото на връзката ни правехме редовен секс, но в последно време го правим веднъж седмично, когато почиваме. Работим здраво и почти винаги сме изморени и не ни остава време за това. Общо взето аз проблем с това нямам, но съм сексуална личност и имам нужда да го правим по- често, и той да е инициатор на това. Ето тази вечер например започна да ми подхвърля намеци, че му се дърпам и че не му пускам. Когато прави така аз започвам да се настройвам на любовна вълна и се навивам. Той обаче като усети, че искам започва да овърта как бил изморен и му се спяло. Аз съвсем нормално си гледах телевизия и не ми минаваше през ум даже да го направим. Той ми вкарва бръмбари в главата и после заспива. Доста пъти съм започвала аз, без да го чакам да се накани, но ми писна. Не искам да си прося секса. Просто не мога да си го обясна щом не му се прави защо ме навива, а после се дърпа. Или ти се прави или не средно няма. Мисля, че ако бях мъж и жена ми беше сексуална щях само да се радвам за това. Никога не съм му се оправдавала, че ме боли глава или не съм добре, може би няколко пъти. Винаги гледам да го задоволя и да ни е добре. Чудила съм се дали да го държа на сухо примерно за около месец, или това не е добър подход. Вие как мислите? Какво бихте направили в такъв случай? Ще се радвам да видя други мнения по въпроса, защото това ме дразни и усещам как се дистанцирам от него и нещата не отиват на добре.

Коментари

1.   Остави го да те покори, а не ти винаги да си готова. Трябва то да се дърпаш, мъжът обича да му е трудно, да преодолява препятствия.

2.   Говорете си бе хора кажи му ги тези неща

3.   Хахах ми аз с такъв тъпак не бих тръгнала изобщо, камо ли да живеем заедно. Откога живеете заедно ? Може да не е сексуален и едва сега да го осъзнаваш. Иначе, ако сте гаджета и се виждате веднъж седмично, ще правите всеки път, но сега като живеете виждаш, че на него един път му стига. Вариантът за любовница не ми се вижда много вероятен, защото и пет любовници да има, ще прави и с теб, ако е сексуален и те харесва и желае. Друг вариант е да му е омръзнал секса с теб и честно казанооо това ми се вижда най-вероятната причина.

4.   Дай му ануса си, или ако вече си му го дала, пробвай да го чукаш ти с пръсти в неговия. Обещавам ти, че не само ще те търси след това, ами няма да можеш да се отървеш.

5.   До 1 - малоумен коментар

6.   Не му пускай. Ако имаш възможност му сложи рога.
Той това заслужава.