Споделена история от Секс и интимност

Дивите жени
Здравейте! В последно време чувам все повече мъже да говорят как си падат по "диви жени", бившата им била много дива и още я помнели, настоящата ах каква дивачка е и т. н. Та, интересно ми е, според вас, какво точно се крие зад това понятие "дива" жена. Давайте примери от вашето поведение, важия живот или досег до такива хора, с какво точно са ви впечатлили, как са се държали. За Мъжете - коя жена за вас е такава? Жените - как "дивеете"? Без значение дали е в сексуален или ежедневен аспект.
Благодаря! Жена, 22г

Коментари

1.   Колкото и да са "диви", важното в живота е какво носят вкъщи в края на месеца и колко деца могат да родят и отгледат съвместно с мъжа.
Всичко друго са празни приказки, суета и бош-лаф работа...

2.   Самото определение го подсказва - дива значи първична, жена с ниска култура. Сега ще скочат засегнатите, според тях дива е хиперсексуална. Ако жената е умна, няма да се прави на "дива" пред мъжете, по умен начин ще използва женствеността си! Обикновено еднодневките се правят на "диви", правят се на модерни!?

3.   Може би, ако дива е в сексуален смисъл-някоя страстна, която му е вземала акъла и са си пасвали. Такава, с която им е било хубаво. Може би не някоя, която е с голям опит, а просто страстна. Ако е като качества- сигурно весел характер, яко чувство за хумор, и им е била забавно с нея. Карала ги е да се смеят повече. Може и дори да ги е изкарвала от нерви, в добрия или лошия смисъл. Един ми казваше, че съм била голямо диване, защото съм го изкарвала лесно от нерви, и даже се смееше. Та може да е просто това. Чела съм някъде, че мъжете помнят жените, които са по-различни, и които са ги скосявали. Значението може да е всякакво.

4.   Диви са тези, които се осмеляват да чукат с пръсти мъжете в анусите. И понеже мъжете страшно много харесват това и се празнят като коне после, а от друга страна им е срамно някак да си го признаят директно, наричат такива жени "диви". Реално няма нищо кой знае колко диво - един два пръста в ануса, голям праз.

5.   Много пъти са ме наричали така.
Специално мен, заради качествата непринуденост, откровеност, заради това че съм с високо либидо, което се усеща, заради страстта ми във всичко, което правя.
Защото съм естествена, енергична. Спокойна, усмихната, чаровна, но когато се наложи - избухлива.
Това не са мои думи, това са ми го казвали много пъти. Освен това са ми казвали, че съм 'различна'.

6.   Според мен това са жените които искат да пробват всичко и дават всичко от себе си в секса бил съм с такава жена по скоро такива които са склонни да експириментират или да направят нещо нестандартно независимо къде се намират

7.   Днешно време българския народ доста е опростачен като наследство от комунизма и прави само простотии защото няма с какво друго да блесне един подобен индивид. За това дефекта се мъчи да се искара нещо положително и модно, но няма как да стане. В това да си дивак правещ простотии няма нищо положително.

11.   до номер 5 - ….. спри се малко с това самопохвалване. Остави другите да преценят каква си.

12.   За мен означава разкрепостена, без глупави предразсъдъци, че това или онова е "срамно".

13.   Номер 5 съм. Не знам защо тази злоба:)
Никога не съм си слагала етикет, това са чужди думи на хора, които са доказали уважението си към мен във времето с действия. Било то любовници, приятели, роднини.
И не е задължително да е с ниска култура такава жена.

14.   има един метод за ловене на маймуни - залагаш капан, после правиш нещо интересно за нея, любопитството почва да я гризе и накрая пада в капана :)

мъжете много често казваме неща (колкото и да е странно - понякога дори провокациите и обидите вършат работа), които разпалват любопитството на жените.