Споделена история от Секс и интимност

Секс без презерватив
Здравейте, с приятелят ми сме на 16 години и на двама ни ни е първят път един с друг, заедно сме вече година и решихме да пробваме без презерватив, направихме го първия път и беше много добре, но след втория път пак без презерватив в друг ден, не в същия, имам лек сърбеж във вагината си, но като се замисля цял ден не ме сърби, а само вечер. Дали си въобразявам и започвам да го мисля и за това да почва да ме сърби. А вторият път преди да го направим той се изми с вода и сапун възможно ли е да е от сапуна и как да спре да сърби.
Пак казвам и двамата сме чисти и няма проблеми!

Коментари

1.   Гъбички?

2.   https://www.arsmedica.bg/menhealth/гъбична-инфекция-мъжа

3.   Ами нямам гъбички, нито нещо по-различно от преди

4.   И аз като млад, след един купон на морето останах в стаята на две рускини. Много пияни бяхме и тримата. Все пак си сложих презерватив, но го слагах и на двете. Само им дърпах прашките настрани. Те се хилаха.

5.   Може ли такава неграмотност? Излолзвайте презерватив или пий противозачатъчни. Можеш да забременееш и без да е свършвал в теб, а и отгоре на всичкото - неопитен мъж да му даваш така? Може да имате гъбички - и двамата трябва да се лекувате иначе само ще си ги предавате един на друг.

6.   Значи, аз не съм искала да ме съдите и да опреквате мойте решения, точно, като по-големи следва да ми помогнете и дадете съвет, а не да ме упреквате, аз съм птеценила така и моето момче много добре се контролира и просто решихме да пробваме и нищо повече

7.   Абе момиче хем имаш проблем хем не искаш да ти помагаме станала на 16 и айде вече голямата работа

10.   Гъбички са. Не можеш да твърдиш, че нямаш, без да си се изследвала. Честито, другият път пак без презерватив. Или просто се научете да си следите хигиената.

11.   Номер 5 ''Може ли такава неграмотност? ''
Ехе ли бе, ти да не си Петър Берон? Написал си ''излолзвайте''. Затова не ме учи на граматика, моля те.

12.   Може да са гъбички, отиди на лекар за всеки случай. И да, пий хапчета, защото "Просто искахме да пробваме" понякога след 7 години тръгва на училище.

13.   А ти какво си мислиш, че са гъбичките? Като да береш гъби в гората ли? Или като гъбата за миене на съдове?
Това са микроорганизми, които не се виждат с просто око...

14.   Здравей, една моя приятелка получи гъбички точно от сапун, нещо като алергия имала. Отиди да се прегледаш, а нека и момчето се прегледа за да е сигурен, че всичко е ок. Ако имаш гъбички което не ти пожелавам, сигурно ще ти дадът мехлем да се мажеш и да се миеш с спецялен душ гел за интимни части, това поне дадоха на приятелката ми. Пожелавам всичко добро :)

15.   Да права си твое е решението и отговорността за последствията не е наша работа.
Отиди на лекар най-добре и не се срамувай това са нормални неща. Ще вземат с едно като дълга клечка за уши натривка от влагалището, пращат в лаборатория и ти казват какво има. Често при гъбички и двамата трябва да пият апчета няколко дни.

16.   Като си преценила, че можеш да се прави секс без презерватив, сега прецени и какви са последствията. Най-добре иди на лекар. Ако прецениш, разбира се.

17.   Отиваш на гинеколог, пуска ти изследвания и се разбира. Възможно е да има гъбички; те могат да се появят по различни причини, като например прием на антибиотик.
Ако наистина има някаква инфекция, то питаш гинеколога дали и приятелят ти трябва да се лекува. Обикновено трябва.
Ако искаш да си спестиш тревоги и възможността да станеш млада майка, помисли за контрацепция. Ако не презерватив, то помоли гинеколога да ти изпише противозачатъчни.
Защото ти може много да вярваш на момчето, но има една течност, което се освобождава предварително и в нея има малък брой сперматозоиди.
Това е което бих направила аз на твое място :)

18.   И аз ей така, без презерватив, с приятеля ми на 14
И знаеш ли какво стана
4 години си мъкна ешерихия коли, които се развиха от стафилококи и гъбички какво ли още не... няма отърване. И двамата бяхме чисти, изследвания си правихме, какво ли не. Оше съм с момчето си, ама сега даже секс не правим заради тия проблеми... вече 6 месеца, защото проблема хронифицира, и няма с какво да го излекувам този път... внимателно си прецени. Пък да знаеш как боли само... бедна ти е фантазията

20.   Върви на гинеколог миличка, не трябва да буташ където те сърби. Може да са гъбички, но все пак профилактично отиди. Няма нищо страшно.

21.   Благодаря ви много на всички, вече отмина няма сърбеш и няма нищо, оправи се и аз не знам какво е, но нито ме сърби нито нищо, всичко е окек :)