Споделена история от Секс и интимност

Мисля че ме лъже за бройката си
С приятелката ми ходим от почти година и тя ми каза че преди мен е спал само с един и то един път. Обаче аз забелязах че става доста по широка от колкото ми е голям в рамките на 5 минути след като сме започнали. Въпроса ми е дали тя ме лъже са бройката и че го е правила само веднъж преди мен. Според вас лъже ли ме за бройката си???

Коментари

1-50 от 77

1.   Аман от такива дето нямат самочувствие, защо питаш нас, а и има ли значение.

2.   Според мен те лъже. И мъжете и жените повечето лъжат, но мъжете увеличават бройката без да е истина за да се представят по мъжкари, докато жените намаляват от бройката за да си прикриват тъмното минало. Имаше идна формула горе долу - при мъжете дели бройката на две за да е около реалната а при жените умножи по три.
По принцип жените си намират без проблем кандидати за секс и то бол много, възползват се от мъжкия инстинкт за размножаване че мъжът е склонен веднага да прави секс с почти всяка. Докато мъжете са готови винаги за секс но ще им се отвори парашута само ако жената го реши и му пусне. Затова жените са с много много повече бройки от мъжете и накрая връзват някой балък за дом, уют, семейство и почват да го лъжат че бил втори или трети. А реално са преспали с 20 - 30 че и много повече.
Не за пренебрегване е и факта че жената обича с УШИТЕ си - стара мъдрост. Иска да е желана, харесвана, ухажвана - и затова като попадне на някой обигран ухажор тип Дон Жуан и почне да и пълни главата с глупости че тя е по по най - тя му се връзва и веднага му скача в леглото.
Конкретно в моя случай - и аз бях подло излъган и употребен. Първоначално ми бе казано че съм 5-ти или 6-ти, а впоследствие се оказа че преди мен е преспала с около 40 човека. Така че в твоя случай ако тя твърди че си и втори считай че е имала преди тебе поне 20-тина. А с това разширяване дето го описваш може и да са повече.
Така че внимавай защото почти всички жени лъжат за бройката. Предполагам и други ще го потвърдят в коментарите си.

4.   Ми възбудила се е за това за това става по-шорока....ейй как може да сте толкова невежи в това...четете бре хора...чететееее

5.   Ами предполагам че те лъже. Въпреки че някой жени вродено са си по широки, вероятността точно на такава да си попаднал е твърде ниска. Пък и само веднъж. Зависи и на каква възраст е все пак. Ако е била само един път с някой още щеше да я боли.

6.   Това се случва, защото е влажна. Явно в предишните си връзки не си овлажнявал партньорките си. Може да е спала и със сто, няма как да стане широка вагината е мускул. След като една жена роди отдолу да не мислиш, че е широка колкото главата на бебето. Моля ви, четете преди да правите секс.

7.   Защо те интересува бройката и? Това е комплексарско! Тя пита ли те с колко жени си бил преди нея? Ако не те пита, ти също нямаш право да я питаш! Имай малко уважение към това момиче. А и какво те интересува бройката и ти няма да се жениш за нея. Може и да има здравословен проблем? Заедно сте почти една година ама май хич не си споделяте ?

Парис

8.   А на теб дреме ли ти с колко е била преди теб?
Това колко е широка няма общо с бройката мъже с които си правил секс, а е генетично предопределено и като роди една жена осле си става толкова широка колкото е била преди това.

15.   Щом ти е казала 1 значи горе долу 15-20 са били.
Естествено, че лъже, не се заблуждавай. Иска ти се да не е така, но няма как. Това е природата на жените братле.
Свиквай, тя не е твоя, само е твой ред нали знаеш.

16.   Значи тя ти казва, че ти си й втория мъж сексуално. Кажи й, че й вярваш на откровението, но я попитая от коя дузина мъже си втория-от втората дузина или от третата, четвъртата дузина мъже. Всяка жена ще каже, че ти си втория или най-много третия. Знаеш ли колко пъти съм слушал такива откровения и никога не съм бил повече от третия. Дори някоя, като твоята приятелка, ще каже, че първия се опитал да го направи, но нищо не е станало. Ах тези жени, никога за нищо не им вярвай. Чукай я докато ти харесва.

17.   до автора - Ти преоткри топлата вода.
Цитирам те " ….тя ми каза че преди мен е спал само с един и то един път ".
Че аз с всяка с която съм правил секс / не са кой знае колко много / като съм я питал кой поред съм - все съм получавал един и същи отговор , че съм втори.
Все едно са се наговаряли всичките.
Не бъди наивник и балък да приемаш думите на жените за чиста монета. Всички хойкат, скачат от креват в креват и трупат бройки по една или друга причина, да натрупали опит, да се наживеят, да имали по-голям избор, да са сигурни че са попаднали на подходящия, все оправдания клишета за разюзденият им полов живот а като попаднат на добряк или наивник като мене или тебе уви, тоест балък започват да го лъжат с цел да си прикриват ку*венските изпълнения.
Ако може да го вържат, за по-сигурен пристан, да имат сигурност и опора и в същото време пак да си хойкат и да му слагат рога.
Не им вярвай - лъжат яко. Казвам ти го от личен опит.

18.   Това, че се разширява, нищо не значи. Пък вече дали те лъже, не знам, но всички казват, че си им "втория".

20.   Ти биология изобщо учил ли си? Много ясно, че като се възбуди, ще се разшири.
Майко милааааа... това е щото казарма няма.
Съсипаха я тая държава.

21.   До 4

Аз такава извратенящка литература не чета! Под достойнството ми е!!!

22.   Прочети малко за анатомията и физиологията на жената. Може пък твоят пенис да не е дотам дебел, че да я изпълва? А при секс мускулатурата и се отпуска, овлажнява се. И голямо броене пада тук, голяма работа. Голяма грешка е да гледаш само миналото на някого, а не настоящето.

23.   22, не съм автора, но според мен е голяма грешка да НЕ гледаш миналото. Защото миналото е показтел за начина на мислене, а то определя и настоящето, и бъдещето. Само не ми ги разправяй как ако жена се е шлякала с всеки срещнат до 20, после изведнъж става за пример и не поглежда чужд мъж до 80. Просто няма да повярвам.

25.   Може да не те лъже, а на теб да ти е малък.

26.   А тя трябва да е супер глупава да ти каже, че е имала много бройки. Ако си умен, ще намериш начин да научиш това което те интересува, без тя да разбере.

28.   23 напълно споделям мнението ти. Много теми и коментари съм прочела в този сайт, прави ми впечатление момичета и жени се правят на светици със супер морал, съдят и плюят всичко живо а иначе го раздавт големи разбирачки. Много са запознати с мъжките характери и мъжките атрибути, интересно как са се обиграли толкова. И аз съм на мнение, че жена кято е правила безразборен секс и го е играла "модерна и независима" не може изведнъж да промени мирогледа си и да мисли, живее и спи само с един. Не казвам, че изневеряват наляво и надясно, но със сигурност много шарени мисли им минават през главите.

29.   то ако беше необходимо господ, природата или който е натоварен с тази задача щеше брояч да сложи на това място на жената....

30.   23, не съм 22 ама да ти обясня само че е много по-вероятно жена дето се е "шлякала" наред до 20, да спре после и да се "шляка" само с мъжа си. Отколкото някоя девственица да не погледне чужд мъж докато е жива. Те така само от едното любопитство ще го направи и недай си късмет да осъзнае че мъжа и не струва в леглото....
А ако разчиташ на миналото да разбереш за начина на мислене на даден човек в момента, почти винаги ще си в грешка. Не че е изключено да се припокриват, но то си личи отдалече ако е така.

31.   Вие пък не може ли да ги прецените... Ако е била само с един мъж и то само 1 път, значи няма никакъв опит. То това си личи от далече! В крайна сметка има ли значение бройката?!?! И мен като ме питат и аз лъжа... :D

Спал съм с около 30 различни жени, но да питам аз, ако е само по 1 път брои ли се? :D Е разбира се, с малка част от тях съм имал връзка, с други е било само секс. Като ме питат с колко съм спал, винаги казвам 6-7. :)

За статистиците съм на 32 години...

32.   до 30

"много по-вероятно жена дето се е "шлякала" наред до 20, да спре после и да се "шляка" само с мъжа си"

Моите наблюдения показват точно обратното. И не е само мое мнение. Има и много статистики по въпроса, само че на английски. С всеки следващ сексуален партньор, вероятността за успешен и дългосрочен брак намалява с 4%. Това е средно разбира се и статистическо, т.е. има и изключения, но като цяло си е точно така.

Не казвам, че няма девственици, които от после си отварят очите, но риска при тях е далеч по-малък, отколкото от някоя парантия. Поне статистически.

33.   Номер 32, дай една надеждна статистика, в подкрепа на тезата си. И не се притеснявай, ние с английския сме добре. Само да се не объркаш нещо. Наджедна. Не на религиозна организация, която си е изсмукала данните от пръстите.

Дядо Торбалан

34.   33, точно на теб няма да ти дам линк, защото ти не можеш да спориш като нормален човек и почваш да си налагаш мнението на всяка цена. Изобщо не ми пука точно ти дали смяташ колко ми е надеждна статистиката и наблюденията.

Да споря с теб е все едно да споря със стена. Единствения ти "аргумент" е "вие не сте уверени" и повтарянето на думите на другия. Айде няма нужда. Знам ти наизуст вече репертоара.

Нямам намерение да убеждавам никого, най-малко пък твърдоглав кон с капаци с мазохистки, садитични и не знам какви наклонности. Ако искаш, се оплачи на Керикин II Нерсисян - върховен патриарх на арменската църква. Все ми е тая за такъв като теб.

35.   30 "А ако разчиташ на миналото да разбереш за начина на мислене на даден човек в момента, почти винаги ще си в грешка. " - Безспорно, една от най-големите глупости в коментарите. Действията на човек показват неговата същност, ако е жена без себеуважение, раздавала се.. това си личи във всяко нейно изказване, писане, колко е комплексирана и колко избягва да чуе вътрешния си глас и започва яростно да опонира на такива, които и казват истината, с чиста агресия. Човек може да стане по-добър, но ако грешката се оправдава с модерното време в което живеем... значи няма осъзнаване.
А за Дядо Торбалан, за какво да ти дава статистика която би трябвало да е ясна на всеки, все едно да искаш да ти пратим научен труд за това, че слънцето изгрява от изток - безсмислено е. Когато жената се е запазила за мъжа, това показва цялостната и характеристика. Не говорим за ципата като ципа. Ако имаш различно мнение, имай си го, но без квалификации. Защото вие "модерните" най-много ги давате.

36.   Номер 34, защо с толкова много думи? Можеше просто да си признаеш, че лъжеш и такава статистика не съществува :).

Дядо Торбалан

37.   Номер 36, единственото което със сигурност не съществува е ти да разбереш елементарни причинно-следствени връзки в живота на един човек, водещи до едно или друго последствие. Статистика за това, че зеленото е зелено трябва ли ти? Какви хора се раждат, не мога да повярвам. Комплексари които защитават правото да бъдеш низш.

38.   36, мисли си каквото искаш. Не убеждавам никого. Най-малко пък коне с капаци.

39.   До номер 29:
Тя природата е сложила брояч и то точно такъв, какъвто е нужен - от 0 до 1.
А до останалите:
Недейте да спорите с професионалния cuckold. Той друга работа си няма, докато любовника на жена му я оправя в другата стая.

40.   Номер 35, елиптичната орбита на земята около слънцето е общоизвестен факт.

Изказването, че:

С всеки следващ сексуален партньор, вероятността за успешен и дългосрочен брак намалява с 4%.

е голословно твърдение.

Научете се да правите разлика.

Номер 35: Ако имаш различно мнение, имай си го, но без квалификации. Защото вие "модерните" най-много ги давате.

ДТ: Интересното е, че се имам за консервативен. А в тази тема единствените квалификации са по мой адрес,цитирам:

"Да споря с теб е все едно да споря със стена. "

"ти не можеш да спориш като нормален човек"

"твърдоглав кон с капаци с мазохистки, садитични и не знам какви наклонности."

Аз не сам дал НИТО ЕДНА квалификация. Зададох въпрос. Номер 32 беше неспособен да отговори, защото лъже и вместо това започна, как го каза ти, да "квалифицира". Ти виждам си последвал светлия му пример с:

" единственото което със сигурност не съществува е ти да разбереш елементарни причинно-следствени връзки в живота на един човек"

"Комплексари които защитават правото да бъдеш низш."

Та така, викаш да квалифицират обичат модерните, а?

Дядо Торбалан

41.   41, абе знам те от другите теми, не ми се прави на обиден. И това не са квалификации, просто си си такъв. Като те виждам, че си ограничен, с нормални думи ли да те наричам? Като си извадиш главата от задника, тогава ще проведа човешки разговор с теб. Само не разбирам защо тези бройки са ти такъв трън в очите, че скачаш като ощипан във всяка такава тема. Явно се припознаваш и искаш да оправдаеш курвите. Пък вече дали ти си курвар, жена ти или дъщеря ти е курва не знам. А може и да си жена с мъжки профил де да те знам.

42.   Номер 41/38/34, с теб мисля се разбрахме, нямаш статистиката, с която се хвалиш и толкова. Ако я имаше, досега победоносно да си я извадил. Факт. Обръщението ми беше към номер 35. Освен това аз не се правя на обиден, няма как да се обидя от човек, като теб.

Дядо Торбалан

43.   39, предполагам говориш за девствеността. И ако една жена е била с първия си мъж години, но нещата между тях се провалят по една или по друга причина, какво да прави тази жена? Никога да не погледне друг мъж, защото вече е била с такъв (първия) или никой да не погледне нея? А ако и с втория не се получило, а връзката е била сериозна?

Black Sabbath

44.   Въобще не вярвай на жените, и моята беше със 7 и ги знаех по дати, пък накрая колегата на наша приятелка си има нейните голи снимки, излизал с нея една седмица, ебал я 2 пъти. Жените са боклуци, и искат да прилапат някой добряга и да го лъжат колко морални и свестни са били, а преди това са скачали от легло на легло и са били ку*ви, а ако не са били, ще бъдат, и ще те лъжат и ще се питат какво ли е с друг. Има малко (да кажем едно 10%), свестни момичета, които ще те обичат заради това, което си, няма да имат такова минало, няма да искат друг, но вероятността е малка, особено в големите градове и тия социални мрежи, убиха всичко.

За това, ако са те лъгали или ако те лъжат, не бъди честен и ти. Имаш ли възможност, отиграй я. Ако и онази е същата, един-два пъти и шута, а ако е читава то ще се усети. Неслучайно моята настояща приятелка, към която в момента имам доверие, но за бъдещето не, защото знам миналото. Та тя за миналото ми изглеждаше, като флиртаджийка и лека, ако нея я атакуват, иначе една такава затворена, но в чатовете е готова от втория път. е не съм сгрешил. Да, аз съм бил 8-ми сега става на 22, с другите клетви как нищо не е ставало, че до скоро бях 7-ми, сумати клетви в майка си и се откриват хора. Та кой знае, може и още да има. Има поне 5,6, които знам, че е излизала по няколко пъти и ми вика, питай ги и тях, ако искаш да видиш, че не съм спала с тях, заклевам се. Ама то като те излъжат няколко пъти, иди после вярвай

Жените са боклуци

45.   42, не виждам смисъл да ти я давам, докато не си извадиш главата от задника, защото ще започнеш да водиш глупави спорове, да оспорваш източника и да ми разтягаш локуми.

Нямам нужда да "побеждавам" никого. За разлика от теб "победата" не ми е самоцел в живота. Ако толкова ти е важна тая статистика, има я в нета. С две английски думи в Гугъл се намира. Само че на теб не ти е важна, а просто искаш да оправдаеш извратените си сексуални разбирания и жена ти, която си казвал, че имала много бройки и си готов да кажеш ан черното бяло, а не да вникнеш в смисъла на статистиката.

Гледай си там само-мазо и гей писаниците и не ме занимавай.

46.   Номер 40, явно имаш проблем и с преценката. Нищо консервативно няма в нито един твой коментар. Не виждам лошо да ти паднат на нивото малко с квалификациите.. за разнообразие. Не е голословно твърдение, а недвусмислен доказан факт. Това че не знаеш нещо е съвсем друг въпрос. Дори жена живяла "диво" и променила се, после дъщерята е същата, дори и да не е видяла дивото време на майка си, просто дори и жената да се промени като живот, всички други характеристики са горе долу същите и дъщерята попива примера. Затова и всеки с елементарно знание по въпроса, си избира правилната жена. Сега, ясно е че на развилнелите се по цяла европа българки или тези развилнели се в България няма да им хареса, на както казах, фактите са факти. Сигурно има причина българките да са известни като леки жени навсякъде - тъжна констатация.

50.   Номер 46, твърденията ти няма да се превърнат във факт, докато не приведеш доказателства. Дотогава, всичко в коментара ти си остава празни приказки. А ако имахте доказателство, изобщо нямаше да се колебаете да ме заковете на стената с него. Но и аз, и вие знаем, че такова доказателство не съществува, статистика, с която да докажете твърденията си няма.

45, покажи я тая статистика, но не за мен. Покажи я, за всички читатели на сподели, които сега се колебаят на кого да вярват. Ама не смееш. Защото измислиците на крайнодесните религиозни организации в САЩ могат да предизвикат единствено присмех.

Дядо Торбалан

51.   Пак съм 44. и не бройката е определяща в случая. Хубавото е, ако са направени бройките им в сериозни връзки, а не да си пращат голите снимки и да спят с момчетата на втора среща, да се изчукат един, два пъти и повече да не се видят, а и после да ги държат във Фейсбука си. Па изтирй го, като е станала грешка, пуснала си се, всеки бърка, изтрий го и до там ... те си ги държат, лъжат, мажат колко са свестни били миличките, ох да ти се доплаче, душички

52.   Отново 44 .. и не е проблема дали те лъже с един, двама, проблема е, ако държи такива хора във Фейсбукът си, ако й пишат и ако лъже спрямо тях. Нормално е да искат да се изкарат порядъчни, когато ние им ходим по гъза, а други само са ги изчукали, но не е нормално това, което казах. Ти си знаеш ...

Понякога това, че си втори, дори да е така, не е успокояващо, защото рано или късно искат с трети

53.   "покажи я тая статистика"

Ако се махнеш от тоя сайт веднъж завинаги, с радост ще дам линка. Иначе каква ми е ползата?

"Покажи я, за всички читатели"

Аз друг освен теб не видях да е заискал тая статистика. Ако някой ми я иска, ще дам линк, но не и на теб.

54.   Номер 53, ако ми покажеш представително статистическо изследване, общовалидно за всички жени, което доказва, че:

. С всеки следващ сексуален партньор, вероятността за успешен и дългосрочен брак намалява с 4%.

тържествено обещавам, с ръка на сърцето, да не напиша повече и една буква в spodeli. Представително. Общовалидно. От надежден източник.

Дядо Торбалан

55.   54, Статистиката дава проценти вероятност, а не общовалидни заключения. Правиш ли разлика между двете? Няма как да ти дам "общовалидно", защото такова понятие като общовалидна статистика не съществува.

Ти можеш ли да кажеш примерно, че 100% от циганите са кофти. Не можеш, защото на света със сигурност има поне 1 свестен. Но това не променя факта, че 90% (примерно) са кофти и би било риск да имаш вземане-даване с такъв. Ако си сигурен, че е в 10-те процента ОК, ама няма как да си сигурен.

56.   Любопитна съм защо коментарът ми не беше публикуван, а давате гласност на неща, наричащи "боклуци" половината човечество.

Alpha, ж. 30 г.

58.   Номер 55, като човек работил в Галъп и изучавал Теория и методи на емпиричните изследвания, съм наясно със статистическата грешка. Наясно съм, с факта, че изследване, доказващо че "С всеки следващ сексуален партньор, вероятността за успешен и дългосрочен брак намалява с 4%", не може да съществува. Просто защото то ще е изследване на определена социална група, в определени геополитически условия. И за да го илюстрирам, мога да отида в някоя близкоизточна държава, където на жените се режат главите, ако не са девствени през първата брачна нощ и да проведа правдиво и съвсем достоверно изследване, което ще доказва, че в 100% от случаите, жените правили секс с повече от един партньор за застрашени от краткосрочен и нещастен брак. И ще е вярно... в рамките на близкия изток.

Та така, твърдението ти за статистиката и четирите процента излезе кьорфишек, а?

Дядо Торбалан

59.   ти си едва вторият , който помни ;)

60.   До 43:
Всеки път когато се спори с жена, тя винаги ще извади за пример миниатюрната представителна извадка, която на нея и изнася. Всеки път когато се спори с мъж, той ще прецени статистиката като цяло.
Колко от жените са такива, каквито описваш? 1%, 2%, но не повече от 5%.
Човек е много по-чувствителен на лоши стимули, отколкото на добри.
Няма мъж който ще търпи 20 пъти да бъде предаден и да му бъде срано на главата с надеждата че все някога ще уцели перфекната.
Но защо ли го обяснявам това на тиинейджърката, която е второрото най-мразено нещо в тоя форум след професионалния cuckold.

61.   Иска ти се да е кьорфишек. Отговори ми само защо толкова яростно защитаваш жените с много бройки. Защо подскачаш толкова във всяка такава тема и имаш нуждата да убедиш хората колко са готини въпросните? Защо ти е толкова важно това? Ето тук още преди да си видял линка, вече отсече, че не е вярно. Защо толкова ти бърка това в гъза?

62.   Искам да разбера защо коментари като номер 44 се публикуват?
44, Толкова ли ти е бил лош късмета,че си попаднал на все леки жени? Явно много ти се е изневерявало и като ти гледам начина на мислене ми става ясно защо. Кой ти даде право да наричаш "всички жени боклуци"? Жените били такива, онакива нали? Обаче и мъжете става все по-ясно и по-ясно какви сте. Броя на самотни майки расте всеки ден! А колко жени са били бити и изнасилвани БЕЗ никаква причина от мъже? Значи като жената е сгрешила, дай да я бием и след това убием. А вие като изневерявате, изнасилвате, и ни напускате с бебе в ръце какво да кажем за вас? 21 ВЕК СМЕ , а още има мъже като номер 44, който обижда жените и ги третира като боклуци не мога да повярвам.. такива като тези мъже и куче не заслужават да си имат, за жена и деца не говоря. :)

От една жена..

63.   и моят не е публикуван, а нито съм обиждала, нито съм плюла по някого. Явно е време да започна, в този сайт това се толерира, както и търсенето на митичната Саша на 62

64.   Всъщност аз защитавам тезата, че бройките нямат нищо общо с това, дали някой ще е моногамен, полигамен, неверен или верен. И не говоря за жените или мъжете, а за хората. Глупости жени срещу мъже е полемика за пети клас. Сексът с един единствен партньор през целия живот е много кратък миг от човешката история и резултатите не са добри. Смятам, че в нещо толкова сериозно, като брака, човек трябва да влезе трениран и подготвен. Познавам достатъчно хора, които са се оженили девствени, все пак живея в протестантско общество. Сексуалният им живот е кофти, а оттам идват и маса други проблеми. Те и до сега си мислят, че се шегувам, като им кажа, че един полов акт трае между половин и един час. За тях нормалната продължителност е две до пет минути. И как да е иначе, като тези хора никога не "тренирали" с някой по-опитен?
Сексът е здраве, най-хубавият секс е с човек, когото обичаш, но това не значи, че ако в момента не си влюбен, трябва да живееш във въздържание.
Впрочем, съвсем нормално е да те е страх да покажеш прословутата статистика. Тя вече е показвана в друга тема. Изследването е на радикална религиозна организация, която между другото твърди, че руснаците имат тайна военна база на луната и се готвят от там да пападнат САЩ. Потърси го страницата им, голям смях. Наред със статистиката за четирите процента.

Дядо Торбалан

1-50 от 77