Споделена история от Секс и интимност

Имам малки гърди и това ми срива самочувствието
На 28 години съм, имам дъщеря на 5 години. Откакто я родих, гърдите ми тотално изчезнаха, не че и преди това бяха толкова големи. Когато се роди дъщеря ми съм я кърмила едва два месеца, поради стрес в семейната обстановка кърмата ми просто спря. В момента нося чашка А, гърдите ми увиснаха леко след раждането, а това ми носи ужасно ниско самочувствие, до степен до която да не искам да се съблека пред мъжа ми. Имам желание да променя това, но не знам как, пробвах с фитнес упражнения и няма ефект. Според вас има ли начин за уголемяване и повдигане? Намерих разни хранителни добавки на хормонална основа, някой ползвал ли е нещо подобно? За силиконови импланти, не съм против, но ми се струва болезнено и не изглеждат изобщо естествени. Много моля без злобни или подигравателни коментари. Благодаря ви <3

Коментари

1.   Силикон. Е, виж К*рванита, на 15-16 е, ама ше пълни ребрата със силикон, щото приятеля й, дет уж се имаше за корав, го спука от бой някъв 70 килограмов дечко. Няма шега, ако нещо силикон и тва е.

2.   Здравей, не ти препоръчвам добавките, защото не знаеш какво може да се случи с организма ти, с цикъла ти, може да ти излязат много косми и пъпки(от хормоните). Знам, че е огромно клише, но наистина трябва да се обичаш такава каквато си. Запомни, че ти си ЖЕНА и то раждала жена, твоето тяло е направило чудо - извадило е човешко създание от себе си, няма как след това да бъдем перфектни, колкото и да искаме. Сега най-важното е да се фокусираш над себе си и бебчо. Относно операциите, също не ти препоръчвам има доста хора, които се оплакват, как след това са имали здравословни причини а и като цяло психически ти вредят. Ако разбираш английски бих ти препоръчала да си пуснеш клип (или ако има субтитри) в ютюб, напиши нещо от сорта на "why i removed my breast implants" бих препоръчала на Alexandra's girly talk, която говори доста широко на тази тема как се срива самочувствието след това и как е решила да си махне силикона. А и няма как да се чувстваме в най-добрата си форма, все пак слагаш чуждо външно тяло в организма ти, ролята на твоето тяло е да те спаси и да го отстрани ако може. Разбира се, все пак каквото решиш. И дори ако, решиш само повдигане да си направиш, разучи доктори, статистики на пациенти, които са минали успешно, които не са, кой е най-добрия, но по-добър и клиширан съвет не мога да ти дам от този да се приемеш такава, каквато си. Нормално е след дадена възраст тялото да започне да се променя, красотата не остава вечна, но умът да. Все пак не сме само силиконови барбита, повече от това сме. :)

3.   Ако мъжа ти те иска не знам защо тъпата ти суета разваля всичко или може би искаш и другаде да се събличаш???

4.   Малките цици са супер!

5.   Аз съм си цял живот със 70 А и след раждането си ми остана същата и не ми пука.

6.   Не ти се подигравам, но такива комплексарки сте всички жени. Ако гърдите ви са малки или дупето ви не е закръглено какъв ужас изпитвате само. А какво ще кажеш за краката си, те красиви ли са или и тях не ги харесваш. Ами устните ти харесваш ли си, я ги напомпай и тях. Женските ви комплекси са толкова ужасни, че такава като теб не бих желал за съпруга. Вашите женски проблеми са неизлечими, защото са в главите ви.

8.   Само ми ела да ти галя и смуча малките цицки.

9.   Не искам да звуча грубо, ама да ти имам проблемите. Та даже и мъж имаш, който ако те обича, ще бъде до теб ако ще и без гърди да си. Гледай да си използваш енергията в развиване на друго. Например, мозъчния капацитет. Тогава ще си най- секси!

10.   вдигай щанги, къпи се и мий зъбите редовно. Важното е да си симетрична.
През 2007 година румънците свободно започнаха да преминават Дунавмост и се наблюдаваше странно явление - бозата по магазините започна да свършва. Били чували някакви легенди за тая чудодейна напитка...

10 s

11.   Няма, мила, всичко е ген. Явно нямаш тонус на тялото много, просто ти е такава структурата. Варианта ти е диета и силикон. Ама това е супер леш вариант, ще станеш и за смях, защото това не е нормално...

12.   Пластичната операция е единственото решние. Можеш да ги повдигнеш и да си сложиш малко кубици, а не някакви топки. Тия хранителни добавки са ала-бала.

13.   Ако бях жена и ми се отразява на самочувствието - 100% си слагам. Има капковидни и кръгли силиконови импланти. Четох преди: поставяне под/над мускула, някакъв междинен вариант.
Една позната на 36 след 2 раждания си сложи и страхотно й седят. Освен това не се изхвърли с кубиците. Подробности не съм разпитвал.

Чашка A не ми действа възбуждащо - факт, за мен. B, C, D - златната среда е C. Не мога да ти препоръчам добър пластичен хигург преди да разпитам тук-там.

Фитнес, плуване, йога могат да имат ефект за поддържане. Увиснали ли са, без хирургическа намеса няма начин. Успех.

М33

14.   Не мога да разбера от какво се притесняваш, жена ми преди да роди беше 50кг и носеше 75С, след като роди гърдите и бяха големи колкото на бебето главата. След това и увиснаха доста. За мен проблеми няма, не съм започнал да я желая по-малко или да я обичам по-малко. Единствения минус за мен е, че преди спеше гола, а сега с тениска защото също като теб, не се чувства добре от това как изглеждат. Говорили сме по темата, и двамата искаме второ дете, след това ако иска да си прави корекция на бюста, повдигане но без силикон.

15.   Горе главата...аз си падам по жени с малки цици...предполагам не само аз :)

17.   Тренирай за дупе.

18.   Ако имаш пари си сложи силикон.
Не е задължително да си слагаш най-големите импланти.
Целта е да не носиш чашка А.

19.   Важното е да не спреш секса на мъжа ти заради твоите скрупули. Това ще е началото на края.

20.   Здравей!
Хич да не ти пука!
Вярно, че всеки от нас прекспонира недостатъци, според наши виждания или набити в главата щампи. Обаче като част от онази част на мъжете харесваща стилната женска гърда, споделям, че си е голям фетиш изгледа и /на гърдата/ в профил в комбинация с прекрасна "S"-ka. Това последното е наподобяването на женският гръбнак на буквата "S" в профил. По невежите го наричат бразилско дупе :)
Така, че малката гърда с хубава пъпка си е прекрасна арт гледка и радост и навивка за мъжката фантазия. Което ще бъде до гроб не разбрано от чалга аудиторията, но това е друга тема! А за силикон и дума да не става! Моят скромен опит е белязан с куп рестарти на фантазията при допира с жени със силиконови импланти. Обикновено, точно когато съм в "джаза", следват нервни препоръки от рода на "не стискай толкова", "по леко, нали знаеш със силикона внимателно". И като добавим онези "студени" пъпки... не си струва :)
Дядя Влад

21.   Една разумна жена не би трябвало да й се сринва самочувствието затова, че гърдите и са малки. Явно ти не си достатъчно интелигентна за да разбереш кое е важно за жените. Аз когато бях по-млад имах една приятелка чийто гърди бяха колкото мойте. Но тя никога не показа сдухано самочувствие ката теб, нито пък на мен ми пречеха нейните малки цици. Но пък като компенсация на малките й цици тя имаше много красиво тяло и... много красива вагина тясно и чисто влагалище. Никога не видях бели течения да излизат от вагината й. Затова още в ония "антични" времена аз й целувах и лижех красивите й малки срамни устни. Беше божествена връзка и за двамата ни. След година и половина се случиха събития от обществен характер и тогава се разделихме по мило, по драго.

22.   Много отговорили, но отговори имащи нещо общо с темата - малко. Авторката пита за някакъв метод, за повдигане на бюста й , вместо това някакви професори й говорят колко е тъпа. Не съм наясно какво може да се използва, чувала съм, че упражненията са много ефективни, но ако не е помогнало тогава не знам какво да предложа.

Bluebell

23.   Упражненията не помагат! Те се правят с цел стягане на бюст, както и визуална измама, че са "пораснали".
Масажите може и да помагат, но ако се правят в рамките на години, но и без да се спират, иначе пак ще си възвърнат предишната форма.
Кремове - Не!
Хапчета - Не!
Единствено чрез мамопластика - уголемяване на гърдите със силиконови импланти.
До 20# - Очевидно е, че не си бил със силиконки! :)
Имплантите няма как да се спукат, освен ако не си СУПЕРМЕН.

24.   Компенсирай този недостатък с нещо. Примерно дълбоко гърло или здрав анален... нещо такова.

25.   Имах една колежка, която казваше, че за всеки влак си има пътници: един мъж харесва големи гърди, друг харесва малки дупета! Не мисля, че жените с малки гърди не са харесвани от мъжете! Ако все пак това Ви притеснява и според Вас е проблем, просто си сложете импланти, но без да прекалявате. Успех!

26.   Важното е мъжът да ги харесва. А иначе, понапълней и гърдите ти ще се изпълнят. Акиопазиш диети и искаш да си слаба, това е цената - малки и увиснали гърди.