Споделена история от Секс и интимност

Влюбена в неподходящия
Ами... Имам един секс-приятел, в който взех че се влюбих. Не мога да спра да мисля за него. Знам че е абсолютон нередно, но не мога да командвам чувствата си. По-лошото е че не мога да говоря с него за това, дори и той да се чувства по същия начин, защото не мога да ходя с такъв като него (той е страшен женкар). Не мога също и да прекратя всякаква връзка с него, защото ми харесва да сме заедно. Какво да правя? Благодря предварително.

Коментари

1.   Ами има два варианта. 1. Да се отръпнеш от него и да се опиташ да го забравиш. 2. Да си с него и да понесеш последствитя, да се примириш, че е такъв, защото малко ме съмнява да има вариант той да се промени! Така, че избери кое за теб е правилно.

2.   Щом си толкова влюбена, не се мъчи да се откъсваш насила едва ли не от него, може да пробваш да го питаш дали не иска сериозна връзка, ако не - можете да си продължите секс-връзката, до момента, в който се влюбиш в друг, с който да имаш истинска. Само се пазете с този - щом е женкар, да не вземе да ти лепне нещо междувременно.

3.   Остави го да си играе с теб, докато не се разочароваш напълно и тогава ще разбереш правилното решение...... което е да го зарежеш.

4.   Бъди сигурна, че не си влюбена!!!

5.   Остави го!!!!

7.   Здравей, миличка аз се чувствам по същия начин. Е може би не точно защото и двамата сме семейни, заедно сме от скоро, но вече съм луда съм по него. И не мога да му кажа, защото най-вероятно ще избяга, а не искам да се разделя с чувството че съм харесвана и специална. Според остави нещата и се възползвай от всяка възможност да бъдеш щастлива. Мисля че има хора на тая земя, които за съжаление никога не изпитват такива чувства. Чувствай се благословена,а пък то каквото има да става ще стане. УСПЕХ

9.   Кофти.

10.   Aми има на 4ин да го забрависх скасаи с него и запо4ни др враска и направи сеж с ниакои др за да го забрависх схте го забрависх с времето

11.   Мекушаво и безхарактерно момиче си. Как няма да можеш да направиш нещо което искаш??? Той е женкар и ще си остане такъв. Ако си готова да се примериш с това ок, търпи си го. Избора си е твой.