Споделена история от Секс и интимност

Отново въпрос за преждевременната еякулация
Здравейте, знам че е дъвкана много тази тема, но като разгледах всички предишни теми са от преди 7-8г и повече години. Все пак от тогава на сам е минало доста време излезли са много лекарства и за това реших да пусна отново тази тема. Надявам се модераторите да я одобрят, защото съм сигурен, че ще е полезна на много хора. Аз съм на М35г. и както се досещате си имам проблем с преждевременна еякулациякогато не съм правил примерно месец секс може да свърша за 2-3 мин. при по редовен полов живот не е кой знае колко по дълго за съжаление. Интересно, че при сутрешния секс ми се е случвало да стигна и до 30 мин, но следобедния пак е 2-3. Като цяло спасявам положението с алкохол, гледам да пийна за да се отпусна, но да не се опивам и така си държа достатъчно 34-40 мин. дори и повече. Но не мисля че това е добър вариант 1-во защото едва ли е приятно всеки път на момичето да и ухае на алкохол, а и ако го правиш по редовно ще станех алкохолик. Иначе пробвал съм някой техники например със чекия преди секс и има някакъв ефект, но не е кой знае какъв. Тези упражнения на кегел ги права когато се сетя от няколко месеца пак не забелязвам особен напредък. Още не съм пробвал някакви медикаменти и мазила а и не знам какви, има хиляди на пазара за това искам да попитам тук тези с проблем като моя, какво правят или какво използват за да задоволят половинките си? Приемам всякакви мнения и съвети за любовната игра е ясно, но все пак трябва и да има хубав секс нали?

Коментари

1.   Като не можеш да издържаш дълго си купи пенис-колан от някой секс шоп ако искаш партньорката ти да не те разкара. Не че е трайно решение, но все пак е нещо поне в началото.
Но изкуствения никога не може да замести истинския, така че е просто въпрос на време да бъдеш сменен с някой по-кадърен и можещ любовник.

2.   Младеж, това си е даденост от Господ, така си устроен. Така както плешивостта не се лекува, така и за този проблем няма лечение, само ще се тровиш, и то за нищо. Щом лесбийки могат да се задоволяват(без да имат пениси), значи и ти ще можеш да задоволяваш разумните жени. Търси си по скромно момиче, а не тигрици в леглото. Имаш си и пръсти, имаш и език, а щом сутрин държиш 30 минути, какъв ти е проблема? Прави само сутришен секс, тъкмо после жената цял ден ще е в настроение. По важно е, какво изстрелва набора ти, важно е животинките да са силни бойци, а не дали стреляш след дълго време, но с халосни патрони. Големите мачовци обикновено не стават за разплод, а това е основното предназначение на мъжа!

3.   Ами ползвай винаги презерватив или бъди само с жени, които взимат противозачатъчни.

4.   Опитай се да задържиш дишането си, когато усетиш, че наближава еякулацията и да преглътнеш дълбоко няколко пъти. Същевременно може да отклониш мислите си към нещо, което няма връзка с еротиката. Тези упражнения изискват практика, но успееш ли веднъж да отложиш изпразването, после можеш да продължаваш, не един, ами два часа. Ако усетиш, че става неудържимо, промени ритъма, дори излез, сменете позата, поработи с езика, за да охладиш малко собствената си възбуда.

Дядо Торбалан

5.   Чукай сутрин, бе пичага.

6.   Има мазила, от които ти става безчувствен и може да изкараш дълго. Добре е да е в презерватив, иначе и тя ще е безчувствена и се губи смисъла. Другият момент е по-редовно с една и съща. Въпрос на време е да започнеш да изкарваш по-дълго.

7.   Трибулус и Л-Аргинин, това е комбинацията, която ще ти даде по-добра ерекция и по-продължителен акт. Трибулуса се прави от екстракт на растението бабини зъби, а Л-Аргинина е амино киселина. И двете са безвредни, ако ги приемаш така както е указано на опаковката. Можеш да ги намериш свободно във всеки магазин, в който се продават хранителни добавки за спортисти. Надявам се да съм бил полезен. При мен действа и съм доволен.

8.   Вземи си от аптеката Анафранил, 1 таблетка 4-5 часа преди акта, много са ефективни! Таблетките са предназначени против депресия, но имат и задържащ ефект. Лошото е че за да си го вземеш, ще ти е нужна рецепта.

9.   От автора до №7 Това за редовен прием ли става дума или да ги приемам само преди акта?

10.   От номер 7, приемат се редовно. Ефекта не е мигновен, както при Виагра. Аз лично съм включил и Йохимбин, но аз тренирам. Така се възползвам и от двата ефекта на тези суплименти.

11.   Аз купих на мъжа ми от Секс шоп един задържащ шпрей, 30 лв струва и му стига за 6 месеца при 2.. 3 пъти Секс седмично и да ти кажа направо ме чука поне 1 час нон стоп и понякога след 4.. 5 оргазми го моля да спре... Пръска се главичката 1.. 2 пъти преди 1/2 час и си действа но задължително с кондом.
Едно малко червено шпрей че.
Успех.

12.   Към №11 Може ли да погледнеш как се казва, че има стотици такива спрейове, но едва ли всички вършат работа

13.   За тези спрейчета е ясно че помагат, но трябва да се използва презерватив за да не изтръпне и на момичето и тогава и двамата да сте безчувствени :) Чудя се дали, ако се напръска главичката и се остави няколко минути и после се измие, дали пак ще свърши работа а в същото време няма да се принесе изтръпването на момичето? Някой пробвал ли е така? Мисля, че го бях чел това като коментар в някоя тема, но не мога да се сетя в коя.

14.   Не разбирам... спрейове, мазила, всички те имат някакъв вид лека упойка, която прави пениса на мъжа - безчувствен или по-малко чувствителен, за да издържи по-дълго при секс, но какво удоволствие ще има мъжа? Не разбирам...
Хапчетата няма и да коментирам... гавра със здравето.
Има техники за задържане, правилната жена ще помогне, не мазила и спрейове.
Авторе, намери си жена, която разбира секса, а не просто да иска, да я чукат с часове.

15.   Пробвай при онаниране да стиснеш с пръсти главичката на члена малко преди култовия момент. Това предотвратява еякулацията на 100%. Тренирай така, докато започнеш да го правиш без стискане, т. е. да успяваш да контролираш процеса изцяло с разума си. Лесно е и се постигат страхотни резултати, но трябват малко тренировки.

17.   Ами името на този шпрей е Doooz 14000 от sexsale малко червено шише със снимка на орел.. пък казвам половин час по рано и преди акта с кондом задължително.... успех и пиши коквостава после.

18.   Н 13
Няма такъв филм.