Споделена история от Секс и интимност

20 годишен девственяк
Нормално ли е момче в 21 век, на близо 20 години да е девствено ще се питате. Е това съм аз готин съм имам приятели излизам постоянно, но винаги съм бил някак си по скромен и срамежлив. Имал съм гаджета, но никога не се стигаше до секс.

Идва ми да се фарля от някоя сграда направо. Ще ми кажете тва не е нормално да не си правел секс но уви и аз понякога си мисля че сънувам.

След 3 месеца ставам на 20 и ако до тогава несъм праел секс отивам при проститутка но подяволите неискам първия път да е с няква която не и пука за нищо. Какво ще ме посъветвате при професионалист ли да отида или да чакам да срещна някое свястно момиче защото имам чувството че в днешно време не се намират много.

Коментари

1-50 от 52

1.   Е, ти пък !Никакви проститутки! Аз съм девствена на 21, чакам някой свестен, както ти казваш и още не съм се отказала. Това не е нещо от което да трябва да изпитваш срам. Ще намериш някоя отракана мадама, НА КОЯТО ЩЕ И СЕ СТОРИ АДСКИ СЛАДКО И МИЛО ДА ТИ Е ПЪРВАТА! Вярвай ми!!!

2.   Номер 1 е права, не е нужно и да е отракана, първият път ще ти е супер готино, аз имам приятелка на 22 също е девствена, познавам и момчета на твоите години са като теб, изобщо не се притенсявай от това, а за проститутките е глупаво, какъв спомен ще имаш от жена, на която професията е да прави секс.... стига.

3.   Познавам едно момиче, много сладка, хвана си гадже и беше много щастлива, че и той е девствен, малко детско звучи, но се радваше, защото ще си бъдат първи един на друг, абе все едно е чакал нея едва ли не, беше поласкана!

4.   Нямаш никакъв проблем!!! Бъди сигурен, че първия път ще го запомниш завинаги. Много по добе ще се чувстваш ако първия път е с момиче към което имаш чувства, а не само желание за секс.

5.   Не се притесняваи изобщо. Запозмах се с приятеля ми когато бяхме на по 20 години, малко след това ми каза че е девствен и имаме много прекрасна връзка и чудесни отношения.

6.   Хаха да не си гей?? Шегувам се! Абе не ходи при проститутки нали казжаш че имаш приятелка направи го с нея :)

7.   Хаха твоето не е нищо аз след няколко месеца правя 23 и имам същия проблем. Всяка година си казвам другата година дано да стане нещо но все не се получава. Обмислял съм варианта с проститутка но не си струва. Първия път е специален и се помни цял живот. Честно казано и аз имам нужда от съвет от хората в страницата.

8.   А бе ти къв човек си, ходи при проститука много ясно, много момчета така правят. Земи се стегни и всички които го подкрепят, аз съм момиче и не мисля че това е нормално. Какжи са тея романтични истории секса си е секс, любовта си е любов, споко ще дойде момент и ще го направиш и с момиче което те обича, ама сега още утре отиди за да разбереш защо хората казват че по хубаво от путката и парата нема.

9.   Пич няма проблем с това. Аз съм на 23 и девствен и грам не ми пука. Тва са глупости наложени от обществото. Гледай да правиш пари и да си щастлив това е по-важно в живота.

10.   Абе, нормално е не ами... Покрай мен лапетата като ги гледам и слушам по на 20 години са, а жена не са виждали.. Сега тези компютри ви изпиха мозъците... При тебе е пак похвално, че се усещаш, има надежда, че и приятелка можеш да си намериш... Ама, знай че има хора като теб на които комплексите са им толкова много, че и за чекия не могат да си помислят. Много такива станаха просто от от много неща зависи. На теб нищо ти няма хубаво е, че си се усетил. Действай и ще намериш някоя мадама. Успех.

12.   Пич какво ти пука? Ще порастнеш и ще видиш, че това не е голяма работа в живота. В момента просто си повлиян от вижданията на някакви си там приятели.

Гледай пари да правиш и всеки ден ще ти е коледа.

13.   23 годишен девственик.

Абе то хубаво пари да правиш ама не всичко е пари, лично според мен. То е лесно като си отстрани и правиш секс да говориш така, но я се постави на нашето място на 22 или 23 години и да си девствен и това да те срива. Хората да си говорят а ти да стоиш в ъгъла и да гледаш и да се правиш на луд. Или като те попитат нещо да лъжиш. Според мен не трябва толкова много да се задълбочаваме в проблема и мисля, че всичко ще си дойде на мястото. Колкото повече търсиш нещо толкова по не го намираш. Нещата се случват неочаквано когато ни най малко подозираш, че могат да станат

14.   Oтиваш на курва и да не ти пука. Първи път дрън дрън.

15.   Според мен ти сам си пожелал да си останеш девствен, защото не си срешнал подходящто момиче за теб. Да си романтик е нормално. Прекрасно е чувството първия път да е с любим човек.

16.   Здравей ас сам на 18 години и бях исплашен от това че още не съм го прави. Един ден се върнах от работа и се напихме със приятелите и ас се надухах да отида на проститутка във офис. Дадах 70 лева за половин час обаче научих толкова много. Отиди на проститутка събери сили, ще научиш много :)

17.   Здравей!!! Относно твоя въпрос, аз лично бих те посъветвала, пърият ти път да не е с проститутка. Това, че си на 20 и още не си го правил, да не ти пука! По хубаво би било първият ти път да е с момиче, което наистина ти харесва! Успех, не бързаи!

18.   Абе човек отивай на курва и това е първия път бил специален дрър дрън та пляс.
Вземи си една курва да я раздрусаш да се почувстваш МЪЖ да забравиш веднъж за винаги това "девственяк"
никое момиче не харества девствени задръстеняци чекйджии.
A ти като си "девственяк" такъв и ще си останеш ако не почнеш да ебеш дори и да е за пари.

19.   По прост човек от №18, няма в целия сайт...

20.   №19 ти си жена нали???

Само не забравяи че мъжете и жените мислят по абсолютно различен начин и това че аз мисля така не означава че съм прост.

На теб ти ако беше девствена в никакъв случай не бих ти
казал иди на жиголо, но разбери че при момчетата е съвсем друго, просто има такива индивиди които не го разбират и си чакат и чакато докато един ден разберат че са стари ергени на по 40 и никоя няма и да ги пожелае.

21.   №20 Да, жена съм...!
Но какво му е хубавото да идеш и да се изпраскаш с някоя курва. Лично аз имах един приятел, който постъпи по същия начин, след един месец срещна подходящото момиче и много го беше ят, че е постъпил по този прост начин. Не мислиш ли, че най-добрия начин е да чакаш подходящият човек. Пък и той е само на 20 още е млад и му е рано да ходи да се мята по курвички. Като стане на 30 тогава е друго нещо.

22.   Хвърли се...

23.   Направо се надявам, да не си правиш труда да прочетеш коментар номер 22!!!!! Камо ли - да го послушаш! Аз съм на 20г и като момиче мога да потвърдя наистина, колко трудно се намира свястно момиче в днешно време! Не трябва да се чувстваш подтиснат, защото си на 21, а твоят специален момент не е дошъл. Най-често притесненията на хората като теб се пораждат от разказите на "приятелчетата", но пък ако тъкмо тях попиташ за първият им път, отговорите ще бъдат от рода на "бях пиян", "не помня нищо" , било е еднократно, а най/вероятно и не са видели никога повече въпросната мацка... Лично аъ, намирам за сладко, че именно в този 21ви век, съществуват все още момчета като теб (изключително ценна рядкост) които все още са запазили твоето мислене и ОТНОШЕНИЕ към секса. За мен не е безразлично с кого си лягам и именно първият ми път беше със специален за мен човек. Всяко нещо идва с времето си, при всеки настъпва индивидуално, но дори и звучащото банално - иджа наистина в момента, в който нааай-малко очакваш, което е най-сладкото :) Пожелавам ти късмет, край на тези твои мисли и притеснения и да намериш едно съвестно, добро момиче :) Ще се радвам скоро да чуем от теб :) Поздрави :)

24.   На 21 години съм и също съм девствен. Не съм грозен дебел или до някаква степен неприятен, всъщност и аз не знам защо съм все още девствен.... Имал съм възможност да го направя... Замислял съм се също за проститутка.... Не знам какво да правя дали да чакам подходящата или още на следващата заплата да отида при някоя за 100 лв. и да приключим. Но дали ще приключим е шибания въпрос FFS ! Страх ме е че за напред няма да виждам нищо повече в една жена от поредната стотачка която давам, или кафе и вечеря която я черпя.........

25.   и аз съм същия на 21г. девствен... имал съм много възможности , но не мога да легна с първия парцал който видя.

само се чудя като намеря подходящия човек дали да му кажа че съм девствен??

26.   Напълно съм съгласна с №1,няма нищо срамно в това да си девствен/а...на днешно време рядко се срещат такива хора...те сега 13-годишните са професионални курви.Щом чакате човека,на който ще му пука за вас и вашето удоволствие,а не сте го направили с първия/та срещнат/а значи уважавате себе си...Евала!!!!

27.   Просто не трева да се притесняваш, това е напълно нормално да не си правил секс все още след като си на 20.. просто все още не си срещнал подходящата девойка.И не мисли, че трябва на всяка цена да правиш секс, независимо че си малко позакъснял, което не трябва въобще да те притеснява, не мисли че след като го направиш ще си нещо по различно-няма такова нещо, ще си абсолютно същия човек с тая разлика, че вече знаеш че не си девствен.Така, че няма за къде да бързаш.Бих ти препоръчал да изчакаш подходящото момиче след което да запазите един хубав спомен, а не както с една измислена курва..

Айде късмет !!!

28.   ти си геи

29.   Към всички дето са в това положение - ХИЧ НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ ЖЕНИТЕ КАКВО ВИ ГОВОРЯТ!! , те изобщо не са в час :)))

Първо - щом си задавате такъв въпрос значи това ви пречи и ей така просто да го пренебрегнете, преодолеете няма да стане, няма , освен ако не хвърлите огромни психически усилия да си преобърнете психиката което е също лош вариант само дето не е гарантиран и много труден :))) Щом факта че не сте _го_ правили ви тормози - измъкване няма :))

Второ - освен т.нар. романтична връзка на всеки му се иска и нещо примитивно чисто сексуално, а? :))) или даже още по-примитивно, иска му се просто някоя женска :))) малко експерименти нещо :)))

Трето - няма такова нещо като "невероятния първи път" , това са глупости. Просто по-особен е 'първия път' с конкретно момиче, а не по принцип. Като сте с някое гадже то си има пъри път нали :))
Абе накратко - щом ви тормози и вече на дваесе - решението е проститутка :)))

30.   Здравейте аз съм на 22 и съм девствен и проблема ми като, че ли в самочуствието все си мисля, че днешно време жените имат големи претенции към мъжете особено в България говоря така защото имам приятели които са загубили девтвеността си в чужбина и са си хващали гаджета от там в а в нашата страна главната движеща сила е парите и голямото самочуствие... никой не харесва добри и скромни момчета.

31.   АЗ също съм на мнение мненията на жените в тази тема да не се вземат под внимание. Как може да ти помогне човек, никога не попадал в същата ситуация. То става малко като да вярваш, че някой може да те научи да плуваш без самият той никога да е скачал в дълбокото! При жените е лесно, ако ще да е някой дебел трол, ще сложи малко секси дрехи, ще си завърти задника в някоя кръчма и все ще се намери някой мераклия да я изчатка, вярно, няма да е Брад Пит или Джони Деп ама пак е нещо.
Нищо лошо няма да идеш на проститутка, ако трябва и няколко пъти, само ползувай предпазни средства. Хем ще видиш, че секса не е нищо особенно, хем ще се отървеш от тази си стеснителност и неувереност. Както всички хищници подушват страха, така и всички фусти подушват стеснението и неувереността у един мъж. Просто си казвай вътрешно"Голяма работа, не съм умрял да и се навирам между краката на тази" при разговорите си с жени, представяй си, че говориш с най-добрия си приятел и така ще можеш да се отпуснеш максимално и да бъдеш себе си. Който те харесва, ще те харесва, който не-ами прав му път. Не забравяй, на този свят не можеш да имаш всичките пари и всичките жени, затова не се обезкуражавай, когато някоя жена не прояви интерес към персоната ти, това е нещо нормално, зачерквай я и пристъпвай към следващата в списъка, после към следващата и тлн, докато намериш истинската и единствената за теб!

32.   Първия ми път беше с що годе прилично на външен вид момиче, и да си кажа чесно не ми хареса макар че го исках много. Даже мога да кажа че съм си правил 10-ки пъти по сладки чекийници. Наистина тези филми играят голяма роля в изграждането на тази измислена "романтика". Давай го с проститутка и да не ти пука едно ебане не те прави мъж.

33.   И аз съм бил в същото положение.

Така.
Номер 1 я ми обясни какви са тия отракани мадами на които им се вижда сладко и мило да преспят с някои като автора и останалите в подобно положение? Че те и от съжаление няма да го направят.
Разбира се, номер 2 я подкрепя. Познавала разни момчета, които също са девствен. Номер 2 ти ако знаеше какво им е на тия момчета от вътре, ама те няма да споделят, а и да го направят пред някое момиче, ще получат идиотски съвети.
Номер 15 ти в ред ли си? Сам бил пожелал да бъде девствен - друг път. Едно е да си наясно със себе си и да знаеш какво искаш.. друго е да седиш по разни сайтове и да търсиш одобрение или съвети по случая. Ако някои наистина пожелае да изчака правилния то той не би седял тук да търси одобрението на които и да било.
И 21 и 23 и 27 и не знам си още коя абе какво давате малоумни съвети. Аз от слушане на такива като вас съм се лутал не знам колко години... както и останалите, които ще ви изслушат. Някоя си чакала до 22 правилния и тръгнала да дава съвети - момчетата и те да правят така. Като тя самата е в такова положение - с не знам си колко комплекса и страхове, които и пречат да задоволи естествените си нужди.

Номер 23 колкото и супер сладурско и миличко да е за теб, че има такива момчета... ти с такова момче няма да тръгнеш, както и повечето момичета, които казват така. Защото самочувствие и девственост са несъвместими понятия. Те тия девствените над 20 ако го имаха самочувствието отдавна да са намерили правилния и да са си направили кефа.

29 и 31 - те дават добри съвети.

Кво е това нещо Жени да дават съвети за работа, която трябва да е свърши Мъж. Доста трябва да сте наясно с нещата за да давате съвети в такива случай. Ама доста!

34.   Аз съм ком. 30 да съгласен съм с тебе ком. 31 мисля 4е така трябва те жените не знаят какво е на тях им е лесно...

35.   аз бях на 26години като правих секс за първи път, така че има и по тежки случай от твоя :)

36.   Автора: Ихаа не не може да бъде след 2 год. отново има активност по тази тема :). Ами да ви споделя тогава, че още не съм правил секс, но пък вече не ми и пука много имах 1 приятелка с която почти го направихме ама нямахме презерватив и аз се отказах понеже беше спала с целия квартал така да го кажа :) ( то и аз исках само секс де ама тя след таз ситуация отиде да са изплющи там с един и така се случи, че пак останах на сухо ама и не съжалявам особено много за това понеже беше такъв боклук, че няма смисъл. Гледам сега в професионално отношение да направя нещо да си усъвершенствам английския да зема титлата инжинер :) и т. н. Почти завършвам техническия остана ми 1 година нямам изпити да вземам ходя на плаж с приятели. От време на време бачкам когато има какво и общо взето съм айляк. Обаче кого заблуждавам липсва ми много женско присъствие, стоя си аз в момента леко пиян ( за което се извинявам не знам по горе какви работи съм писал ), искам да си излея душата просто ей така без да ми пука. Нямам среда някак си няма къде да намеря свястно момиче всякаш не ми липсва толкова секса колкото да има момиче писна ми само кочове да се напиваме някъде и да ходя по дискотеки пиян залян как да сваля някоя мацка така. Абе и аз съм си един мухлио някакъв странник който само се оплаква тука сигурно ме мислите за супер жалък не че не съм такъв ама ебаси тъпото мисля, че съм умно момче. Умен умен колко да съм умен прост инжинер са казали хората. Пиша някакви глупости и се извинявам няма да чета какво съм писал по нагоре а като се публикува на трезва глава ше го прочета и пак ще се саможълявам. Мисля си догодина като завърша да си взема торбичката и да замина в чужбина знам що годе английски мога да се оправя имам добра майка и баща които ще ми помогнат и и и тоест не знам дали имам топки за такова нещо ама защо пък да нямам тук освен майка ми и баща ми не ме задържа нищо кой знае какво. Офф офф отивам да си допия лягам си и не ме псувайте много моля ви супер прост съм.

37.   Еййй, с тези теми направо ми иде на доброволни начала да ви обслужа, така да се каже, че да ви прекратя мъките. То всеки втори реве, че е девствен, чак мъчно ми става за вас вече, не се шегувам. Трябва да отворят някакво звено към Червен кръст за спасяване на девственици, аз ще съм първата записала се доброволка.

38.   коментар 36 аз съм в почти в същотото пожение догодин завършвам и стигнах до извода, че в чужбина ще намеря по свестни жени повярвай ми българките са най-притенционзите жени на света.. а и да първо да се реализираме професионално останолото ще му дойде времето! :)

40.   коментар 32 само кажи от къде си? :D

41.   коментар 37 исках да кажа :D

42.   ДО АВТОРА:
Щом си девствен, значи си изостанал, ха а колко не девствени има, които са изостанали с акъла вместо да си мислиш за щуртии бъди пълноценен, и добър човек, мъже и жени за секс има много по света ;)

В днешно време да си девствен на 20 или над 20 години е срамно, а преди е било гордост.
Ами, момиченцата по на 12 годинки са нормални, като го правят за първи път, както и да е личният живот на чуждия човек не ме интересува.

Моят съвет е отдай се на учението, на работата си, бъди независим, защото е по-важно да си изкараш прехраната за следващия ден, колкото до секс има милиони мъже и жени по света само да щракнеш с пръсти, и да поискаш нещо са твои.
И на 30 години да станеш щом е за едното вкарване все ще намериш някого, но по-добре си изчакай човека, тези, които ти казват иди при проститутка имат перверзна психика като повечето мъже, ти вероятно имаш много чиста душа.
Не знам щом така си си решил, и така е добре за теб ти си знаеш, но се замисли проблемът ти може да е на психична/нервна/ основа, може да има нещо в миналото ти, което те кара да отблъскваш секса, знам ли.
Това, че не си правил секс значи, че не си срещнал полвинката си, не си срещнал човек, на когото може да се довериш, да се разкриеш, да се чувстваш защитен, като се влюбиш друга песен ще запееш.
ОТ МЕН: Успех :)

43.   Човек ако си такъв какъвто се описваш, наистина е трудно да правиш секс. Ако искаш да правиш секс, трябва да влагаш минимални чувства, като любов примерно и най важното е да не си с ниско самочувствие и да не те е срам. Със СРАМ секс не се прави. А колкото до тия простотии с първия път-отживелица са. А за проститутката както ти си решиш. Не е лошо :D ;P

44.   43. Любовта е друго. нея си я чакай :D

45.   На 23 съм девствен, и мога да кажа, че не ми влияе особено на самочувствието. Не мисля за това, като за жизнена необходимост.

46.   пич, прежали се и иди на курве, иначе си загинал девствен :)
кой знае, може и жена да ти стане след това :)
поздрави дедовия

47.   Честно казано не виждам повод за някакви притеснения. Аз за пръв път правих секс на почти 21 и жената с която го направих тогава сега ми е съпруга и имаме две деца. Може би на някой това ще се стори старомодно, но в моето съзнание още от дете аз си представях нещата именно по този начин и се радвам, че имах късмета точно така да се случи, а не една връзка, втора връзка и съответно кофти спомени, разочарования и т. н.

48.   толкова много жени си мечтаят да ти бъдат първи, а №
47 е прав супер яко е този, който ти е пръв да се ожени за теб адски яко е аз поне това искам

49.   Искам да се запозная с момчето пуснало темата възможно ли е???? :)

50.   добре ба мен, как рабра че си готин?

51.   Номер 49 възможно е обаче вече не съм девствен и съм на 24 :). И не съм сигурен, че в този сайт можем да си разменяме някакви координати.

52.   Вижте колко известни личности са изгубили девствеността си едва след 21 г. http://div.bg/Секс/Известните-личности-девствени-до-20-годишна-възраст_l.a_c.98425_i.276485_pg.3.html
Енрике Иглесиас

"Когато бях по-млад, повечето ми приятели загубиха девствеността си с проститутки, не, че има нещо лошо в това. Но трябваше да си платят. Буквално. Аз исках да изчакам правилното момиче и то се появи, когато бях на 25 години." - така, че няма място за притеснения, абсолютно нормално е!

1-50 от 52