Споделена история от Секс и интимност

Дали е бременна?
Здравейте!Пиша ви относно много важна за мен тема, поради която съм изключително притеснен. Преди 2 дена аз и приятелката ми бяхме на парти и вечерта след това си легнахме заедно. Аз съм на 17, а тя на 16. И двамата сме девствени, но сме си говорили относно тема секс и нямаме намерение да го правим скоро. В разгара на вечертта обаче, аз си търках пениса в нейните срамни устни без презерватив. Проникване нямаше, както вече казах тя е девствена. Не съм и свършил върху вагината ѝ, но от члена ми все пак се отделяше секрет. След тази наша игра, тя отиде до тоалетна, избърса се за всеки случай и се изпиша. От сутринта след тази вечер приятелката ми се оплаква от болки ниско долу в корема, къркорене и нещо като пукане. Та въпроса ми е- възможно ли е да бременна? И двамата сме доста притеснени, тъй като ни е много рано за подобни неща(и съжаляваме че стигнахме до това, но нали знаете в разгара не се мисли особено, а трябва)Надяваме се да получа адекватни отговори, а не подигравки от ваша страна. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не, успокой се. Между другото, симптомите на бременността не се появяват още на следващия ден, казвам ти го информативно. Малки сте и сте влезли във филма, не е за подигравки, но е напълно задължително да прочетете за безопасния секс преди да започнете да водите полов живот, за да не пускаш тема всеки месец.

3.   Какви са тези глупости? Не са ли ви учили в училище... Ако забременяването ставаше толкова лесно.... Не мога да разбера едно-защо не използвате предпазни мерки-в 21 век сме има голям избор за да няма такива притеснения!

5.   Всеки път правя секс без презарватив и с настоящата ми приятелка и с бившата. Чувал съм, че при секрета е възможно, но много малък е процентът на вероятност да се забременее, но това става само с проникване и както казах до сега 500 пъти секс, не е забременяла никоя от двете.

Ако свършиш, тогава е проблем и ако е вътре.

6.   Първо, без свършване не се забременява, камо ли само от търкане по срамните устни. Второ, дори да се забременее "симптомите" на това не се появяват със седмици.
S. A. D.

8.   От Автора
Здравейте! Благодаря за коментарите! Минаха 10 дена от партито и приятелката ми все още е притеснена. Трябва да ѝ идва цикъла тези дни, тя даже смята, че закъснява. Наистина няма шанс да е забременяла, нали? Тогава защо ми се оплаква от болки ниско долу в корема, подуване, газове и оригване? Не знам вече какво да правим, помощ!