Споделена история от Секс и интимност

Спи рядко с мен
Имам този проблем от известно време, а именно приятелят ми рядко иска да спи с мен.
Когато се запознахме и започнахме да се срещаме, бях девствена. Имала съм приятели, но не се е стигало до секс по една или друга причина. Или са се дърпали, че съм девствена, или не съм ги желала толкова. Та това момче ми беше първото. Но след това, като че ли избягва да правим често секс. Примерно веднъж на две-три седмици, или нещо такова. Супер гадно се чувствам от това, защото си мисля, че не съм му харесала, или защото съм неопитна все още. Не се страхувам да го докосна, или да съм страстна, но сексът не е толкова често, колкото бих искала. Възбуждал се е от целувките ми, галене, но не изявява желание да правим секс по-често. Знам, че след време ще се отпусна повече, но как да стане като рядко ме докосва? Много пъти съм го питала защо е така. Каза ми, че защото не иска да е с мен само заради това. Звучи добре, но аз се потискам. Веднъж изтърси, че с предишната си приятелка редовно са правели секс, пози са сменяли и прочие. Обидих се много, и започнах да си мисля, че сигурно е била супер красива и страстна, че я е желал редовно, а мен-от време на време, веднъж в месеца. Това доста се отразява на самочувствието ми като жена. Не искам примерно секс всеки ден, но да е редовен.
Скъпи мъже, защо правите така? Имате момиче, което ви обича и иска да спи с вас, а едва се сещате да я докоснете?

Коментари

1.   Ами докосни го ти! Може да не му идва да инициира нещата, но да знае нататък какво да прави и да може и иска често, стига другия да започва. Може и да не е това, но си струва да опиташ. Сигурно е по-неудобно да започваш като си по-малко опитната, но ако искаш секс, а той не почва...първото решение е да пробваш ти. Вече ако ти отказва или не се получава е друго. Но първо пробвай това.
S.A.D.

2.   Възможно е и самото момче да няма много опит, не търси винаги причината в себе си. Аз бях така с бившия ми, постоянно се чудех какво му става, докато една вечер просто не си призна, че аз съм му първата.

3.   Определено не е в теб проблема. Не е нормално такова поведение за млад мъж. Намери си някой, който да те желае!

4.   Авторке ако и жена ми имаше желание като теб за секс нямаше да има равна... За жалост няма такова желание... М28

5.   Ами според мен секса трябва да е приоритет, тоест най-важното в една връзка и това да е ясно още от самото начало, да хвърчат искри. Ако е на второ, трето и още още по-натам място естествено се стига до това и тогава се оказва, че изведнъж е станал много по-важен отколкото сте мислили и почва едно жалване. Ако искаш хубав секс, това значи секса да е приоритет над всичко останало а това значи да се съсредоточиш той да бъде качествен като мислиш, действаш и се интересуваш по-въпроса и поемаш инициатива. От написаното виждам, че си дръпната и не особено предразполагаща и затова той го прави по-скоро по-задължение и за твоето спокойствие отколкото заради това, че му харесва, но какво пък знам аз? Не ви познавам лично и не мога да твърдя, че това е истинската причина.

6.   Нащръквай го и го почвай. Няма ама не искам. Лепваш го с френска и сама сядаш отгоре му. Апетитът идва с яденето. Опитвай стандартните пози. Ако измислиш някоя нова ще е плюс за теб.

7.   Всъщност е точно обратното. Точно защото те обича не иска да прави секс със теб често. За мъжа привързването е доста по-слабо и ние нямаме нужда от секс. Някои мамини синчета ,комплексарчета точно това искат ,но после ще те изритат като парцал , щото ще се изплезят след друга. Тях хормона ги дърпа в отношенията.

Честито , хванала си се със сериозен мъж до себе си. Намери си нещо което да вършиш и не го задушавай, и всичко ще е наред.