Споделена история от Секс и интимност

Секс ама скука
Пиша ви във връзка с една доста модерна за 21ви век тема, а именно - приятелите с привилегии. Дали е толкова добра оферта да се търсите с някого само тогава, когато изпитвате нужда от сексуално задоволяване? Дали е толкова добре никой да не разбира за вас и дори да се срещате по улиците да се правите, че не сте се виждали голи?
Да ви издам малко за себе си в тази област, все пак.
Непълнолетна съм, от скоро се виждам с момче, което е 5 години по-голямо от мен.
Привлича ме доста, на 5тата среща му пуснах. От тогава се виждаме често и правим секс. Без излишни близости и мили думи, без зарибявания и обещания за връзка. Дори не сме говорили за нас, но реално погледнато няма нас.
Въпросът е, че на мен ми омръзва цялото това криене в ъглите и ме натоварва, че няма развитие в дадената ситуация. Ще кажеге " какво развитие искаш, сама си се набутала, след като си непълнолетна и имате 5 години разлика какво очакваш" ще ви кажа, че сте прави, но как е възможно толкова хубаво, умно и успяло за възрастта си момче, да ми стане скучно? Дали вече жените лесно се отегчават или мъжете не могат да предложат разнообразие? Като се замисля ние и в секса нямаме кой знае какви интересни преживявания, аз си знам реда - лягам и чакам той да си върши работата, и ще кажете " щом си дърво какво очакваш ", ами ще ви кажа, че не му харесва позата ездачка, темата за свирките съм я превъртяла, с това започваме.

Коментари

1.   и кво - есенцията е, че ти е писнало да правиш свирки и да те оправят само мисионерската и искаш да пробваш нещо по диво. Това ти е същинския проблем, като оставим всичките глупости които си написала.

Ти го каза - просто легни и чакай да те оправят. или на следващия купон подшушни на момчетата, че искаш да те оправят качествено, като на порно филм. Все ще се намерят мераклии.

Обръщам се към тези момичета които четат тази...хм.. "история" които са се чувствали привлечени от възможностите да опитат подобни "връзки" защото им се струват "забавни" или "интересни". нека да ви разкажа от мъжка гледна точка как стоят нещата за да придобиете някаква представа как ще свърши това за вас, лично. Ние, мъжете, не гледаме сериозно на такъв вид момичета. в секундата в който свръшим, започваме да забравяме името им. и се сещаме за сладкото им дупенце само когато ни присърби пак. както сами се сещате, това не ви прави "специални" или "уникални" защото практически вие за нас сте просто "секс играчка". А човек не се привързва към секс играчките си. Ако мога да направя аналогия - изпиваме бирата и хвърляме празното шише. А то е същото като празното шише до него. Не се и замисляме повече за точно това празно шише.

За ваше добро се надяваме да помислите над тази може би малко цинична аналогия, но от друга страна това е истината - от там и израза "грозната истина". А сладките приказки които ви говорят мъжете преди да ви "отворят капачката" нямат никакво значение. Те са просто "пропуск" с който "минават".

2.   Мисля, че проблема е в теб, а не в него. А и не мисля, че имаш много опит, може и да не го възбуждаш достатъчно. Поговори с него преди да решиш отново да си легнете заедно.

3.   Вашето поколение го излъгаха, че има кой знае какво в единия секс, и сега правиш големите открития...

4.   Според мен е пълна грешка да си непълнолетна и да правиш секс, аз чаках до 18 и мога да ти кажа, че винаги съм била от готините в училище, не съм някоя смотана. Първият път е много важно да бъде с човек който обичаш и заспиване прегървани, моят пръв път беше такъв. В момента нали знаеш колко голям боклук изглеждаш в очите на това момче с което спите? Вика си поредната малка к. рва която му лапа и прави секс без да иска нещо от него. Такива момчета като него имат поне още 4-5 такива момичета и ги менка. Лично аз познавам такова момче, което го прави това и ми е приятел и не спи с мен, но ми разказва как ги върти другите и какви боклуци били и как му лапали в колата и им свършвал в устата. Такива неща се говорят и зад твоя гръб, може да си сигурна. Аз си имам приятел и секса е невероятен, целуваме се, докосваме се навсякъде, усеща се тръпка, усеща се желание и изгаряне на тялото и после оргазмите са невероятни. Вашето е просто праскане без емоция. Според мен трябва да си намериш приятел, който да те цени и да правите любов, а не просто секс. С това момче определено няма да се случи това. Аз се бъзикам с моя приятел, че няма безплатен секс и той плаща храна, почивки, понякога някоя дреха, обича си ме. Как ще давам да прави нещо с мен без да получавам и аз нещо в замяна? Обичам си го, но не бих спала с някой който само спим заедно без да полага грижи за мен. Дори малки. Ти се даваш безплатно, много глупаво решение.

5.   Душичка...

8.   Номер 4 като очакваш да ти плащат за секс не се ли чувстваш като държанка или проститутка?

11.   Имаш потребност от емоционална връзка и това е съвсем нормално. Постави въпроса ребром на твоя хубавец или отношенията ви градират в нещо повече, или се прекратяват.
И още нещо, ездачката и свирките не изчерпват сексуалното разнообразие :D.

Дядо Торбалан

12.   Това което прави секса неповторимо и изключително изживяване не е клатенето на двама души докато ви се протрият гениталийте, а емоцията която се влага и именно тези чувства които вие нямате.

Затова ти е скучно, защото идеята на правенето на любов както вече никой не го нарича е кулминацията на връзката между двама човека на емоционално, духовно и физическо ниво.

Това коетоправите вие е нищо повече от порно

13.   "Дали вече жените лесно се отегчават или мъжете не могат да предложат разнообразие? "

Ти ли си "жените"? Той ли е "мъжете"?

Какъв точно ти е въпросът? Дали си лесбийка ли?

:) Почни да бачкаш нещо.

14.   Като липсва емоция и тръпка, е нормално да е скучно. Проблемът на секса без обвързване е точно този - писва бързо. Повечето хора избягват емоциите и близостта не защото са им скучни, а защото ги е страх да не ближат рани по-късно, да не са уязвими. Ама като решим, че няма да сме уязвими, кое му е интересното?

Твоята роля е била да му замаеш главата, за да може той се влюби в теб и да се постарае да ви бъде интересно и на двамата. Но вместо да му направиш тристепенна романтична вечеря, си му пляснала един дюнер и той ти връща услугата с порция посредствено отношение и дъвка за десерт. Няма как това да ти вдигне адреналина, ако ме разбираш.

15.   Няма нищо по-нормално от това да ти омръзне секса с човек, с който не се обичате. Секса с любим човек не може да се сравни с нищо. Как го правите въобще, просто така? Някой ден ще пораснеш и ще видиш какво е да се сливаш с някого не само тялом, но с цялото си съзнание и душа. Тогава ще разбереш колко много си си губила времето с подобни отношения!

16.   След хиляди години никой мъж или учен дори и врачка не са успели да отгатнат какво искат жените! Когато някоя успее да каже какво иска, винаги има и последствия. "- Ама ти хубаво направи така както ти казах, ама не можа ли да се постараеш повече? ! " От край време жените са учени, че трябва да бъдат хитра плячка. А мъжете да са тъпите хищници. Ти защо си мислиш, че като ти тъпчат дупките е секс? Това си е чита проба мандръсане. Не ти харесвало "ездачката". Свирките ги имаш за близалки. За да кажеш, че си правила секс, трябва да го усетиш. Да откачиш от възбуда. И като седнеш на чепа, като ездачка да го опръскаш целия с оргазма си. Това твоето е -пъхам си нещо м-у краката защото имаш дупки.

17.   Тука само някакви бабички има в тоя форум. Страшните моралистки. Само да ви кажа, заблуждавайте се, че ви е щастлив живота, защото забавления не сте и видели и единственото, с което можете да се гордеете е измислен морал. Така са ви говорили бабите и си мислите, че сте супер прави. Към авторката - такъв е животът в днешно време, да. Трудно се намира някой да ти е интересен и в разговорите, и сексът да е готин. С този като гледам и двете не са наред. Нито може да прави хубав секс, нито е интересен събеседник....

18.   Дърво

19.   Номер 4 - тъкмо ми хареса комантарът ти, докато стигнах до момента, че безплатен секс няма. Ами що не станеш проститутка - ще имаш и за храна, и за дрехи, и за почивки?