Споделена история от Секс и интимност

Постоянно съм възбудена
Здравейте, аз съм на 22 г и все още съм девствена, но всеки ден съм прекалено възбудена да не кажа и постоянно това нормално ли е или е време вече да го направя благодаря ви!

Коментари

1.   Нормално е, разбира се. Просто си в такава фаза. Направи го стига само да е с някого, с когото все пак си заслужава.

2.   Ами намери си приятел.

3.   Прецени с кой да го направиш за да не съжаляваш. не винаги е необходимо да бързаш.

4.   Нормално е разбира се да бъдеш възбудена, но това че си се запазила толкова време девствена говори че можеш да изчакаш подходящият според теб човек на когото да се отдадеш, а не да го направш само защото си любопитна!

5.   Ама ти кой чакаш!!?!??! ... Кърто да подигне ли или? Или да дойде някой да те изебе на сън? Намери си приятел и се еби бе момиче... разбирасе не е нормално на 13/14/15 секс ама ти си на 22 ...някой от хората на твойте години деца имат ти девствена.. апа и щом ти се прави ... разбирам да нямаш желание ок.. ама ... айде недей се чуди и чака.. намери си бой френд ;D иии давай ;) ама от мене един съвет.. намери някой с повечко опит ;) аййДеее чаос. Пише ти момиче на 19 :)

6.   От автора. Имам си сериозен приятел от три год. Мн е мил и внимателен с мене и ми е казал, че ще го направим когато аз съм готова, но не знам защо не мога да му се отдам даже сме решили от октомври да живеем заедно, но защо винаги не мога да му се отдам ?

7.   Не можеш да му се отдадеш, защото не го обичаш истински и затова не ти идва от вътре да си легнеш с него. Не е достатъчно да е само мил и внимателен, а да има тръпка, да ти се иска бъдеш с него. Чудя се и на него - какъв мъж е та за три години да не е успял да те омае така, че до сега да сте го направили. Да си влюбен в даден човек е да искаш да му се отдадеш изцяло - и тялом, и духом. А ти си възбудена, но при мъж до себе си да не искаш да го направиш е малко чудно - според мен нещо куца във връзката ви. Знаеш ли, че когато желая даден мъж и съм влюбена в него ми се иска да правя любов с него цяла нощ без да спирам.

8.   Eла да те отворя маце.

9.   Просто природа - тряя да направиш крачка - това е нормално - имаш нужда, така ще се освободиш от напрежението, просто направи секса - докога ще си я къташ, наслаждавай се на удоволствието, което наистина може да получиш!!!

10.   А бе ти луда ли си бе на 22 год и не е правила секс, а си има и приятел сериозен, как ще живееш с този човек като не сте правили секс, това е най-важното във връзката, ако секса не ехубав нищо няма да върви, земете се наебете първо пък после правете планове за бъдещето.

11.   Точно така! Не бързай! след още 22 години ще си още по-въбудена.

12.   Амии да времеее вече дажее си позаксняла ама няма пр :)

13.   Жените почват да се възбуждат на около 25 год за разлика от мъжете (16-17). Затова е нормално.

15.   Това че момчетата започват да се възбуждат на 16 17 а момичетата на 25 изобщо не е вярно.. Дори момичетата се осъзнават по рано таи като започват да се развиват по рано и по бързо.. Няма какво да чакаш.. не мисли че е длъжност а че е любов.. А пак и щом сте заедно от 3 год. и ти го искаш.. 100% и той те иска все пак е момче.. Давай.. нападай... ;) От момиче на 16.

16.   Здравите ас сам на 15 и искам да впе4атлиа едно моми4е на 14 познава ме се вийдаме се винаг но не сам сигурен 4е схте трагне с мен мойе ли ниакои савет?

17.   Абе №16 тук се дават коментари за специална история, като искаш съвет напиши си и ти сапунката и после чакай съвети.Да ти имам проблема и на теб.

18.   Аз също сам девствена и сам на 14 кой ще ме отвори но искам да е жена дайте ми съвет

19.   Не го прави на 16, запази си достойнството!

21.   Ти луда ли си? Рано ти е още, не бързай да си я даваш! Та ти си САМО на 22...абсурд!!! Почакай поне до 29-30 и тогава. И още нещо супер важно - гледай първия ти да е поне над 35, и по възможност и той да е девствен. Може и да не го обичаш чак толкова, но да е с големи тестиси и космат гръб, и да носи обувки най-малко 46-ти номер. Послушай съвета ми и всичко ще е ОК, ще бъдеш много щастлива и весела ако спазиш тези дребни но важни детайли и изисквания. :D:D