Споделена история от Секс и интимност

Защо се епилира отдолу преди банкет?
Жена ми заминава с колегите си от фирмата на професионален празник с едно преспиване, но преди това гладко си епилира интимната зона. Знам, че е нормално и повечето жени днес го правят, но защо точно преди заминаването? Разбира се, тя не ходи рунтава, поддържа добре оформена прическа с ниска до средна дължина по пубиса - и на двамата така ни харесва. Само отвреме-наяреме маха цялото окосмяване за разнообразие.
Понеже и друг път се е случвало точно преди такива мероприятия да се оголи напълно, я избъзиках да не си я прави "като за пред хората" и да има едно наум, че може да се наложи да я покаже на някого. Отвърна снизходително, че всички жени така правели, за да се чувствали уверени в себе си.
Уточнявам, че на събитието ще присъстват няколкостотин човека от цялата страна, но басейн и СПА процедури няма да има, та да си обясняваме, че не иска косъмчета да се показват през банския.
Как мислите - оставят ли си вратичка жените и моята конкретно за някое приключение.

Коментари

51-61 от 61

59.   От прочетените женски коментари си направих извода, че не трябва да се притеснявам на каква колежка ще попадна на някое фирмено парти - всичките до една ще са прясно епилирани и без никакви задни мисли. Не трябва да се притеснявам и за жена си ако внезапно си промени навиците, прическата, грима, маникюра и т. н.
Авторе, не само интимната прическа те притеснява, нали?

60.   Ипилира са за да са начеса - толкова ли си зле та не схващаш?

61.   Аз харесвам неепилирани, така че няма да им обърна внимание на ощавените кокошки!

63.   Е сега, защо се епилирала преди банкет? ! Тука госпожите ще ти донесат от десет кладенеца вода и хиляди причини, да ти обясняват защо! Освен единствената логична. То и до тоалетната може да се ходи по много причини, но обикновено е само една. Епилира се, за да може да решава диференциални уравнения на банкета. Всеки знае, че на банкети се решават диференциални уравнения и тройни логаритми. Ако не си епилиран не става, даже и бръснатите не ги допускат. Аман от философи!

64.   Уф, авторе, ти сериозно ли не можеш да си отговориш, че пусна тема тук? Епилирала се е за да е готова, ако и излезе късмета, да е по-съблазнителна отдолу и по-удобно да я шпакловат.

66.   По-притеснително е жена да разбере, че съпругът й се епилира преди командировка.

67.   За жена ти конкретно не знам, но аз преди заминаване на почивка примерно или преди официално събитие като сватба или Нова Година (когато ще трябва да се обличам, глася и така нататък), винаги се епилирам навсякъде, включително и там, понеже така и така ще трябва да си оправя краката и ръцете за да облека рокля, поне да е всичко накуп.
Не че през останалото време ходя рунтава де. В момента имам приятел, но и когато не съм имала, винаги се оправям отдолу 1 път в седмицата примерно, на ръцете и краката растат малко по-бавно, затова по-рядко.
Просто за официално събитие поне аз искам да съм перфектна, и като съм почнала, то всичко си върви заедно в комплект, като ритуал си е. Рутина по-скоро.

Да отбележа все пак, че това го правя и попринцип, тоест почивка/официално събитие означава просто, че ще го направя точно на предния ден, за да съм перфектна като облека рокля или пък да знам, че 1 седмица на почивката мога да не си нося епилатор и самобръсначка и да се занимавам.

68.   Слушай, ревльо, ич не ми реви. Ами на следващият й банкет по-добре се подготви. Значи, взимаш мачете, един брой... Защо пък мачете ще попита някой. Как защо... невежи простаци, ефектно и брутално в едно... Представете си следната ситуация, влиза нашия човек в ресторанта и вижда как шаврантията още там се млящи безсрамно с любовника. Разбира се нашия човек е хладнокръвен, приближава се с походка на благороден елен. На третия метър мръсницата го вижда с периферното зрение, отблъсквайки колегата от себе си, но вече е прекалено късно. Все пак влечугото запазва самообладание казвайки: "А, миличък, ти... как, какво правиш тука!? " А ти, актьорски притеснено: "Майка ти... случи се нещо ужасно... убиха я! Звънях ти, но не вдигаш" Шок. "Какво-о. - изсъсква змиЯта" Разбира се, ти не лъжеш благоверното, о не, не си такъв човек. Така и така ще се ходи в панделата, защо да не използваш случая да се отървеш от проклетата тъща. Тъпкача също на 100% ще тръгне да казва нещо, успокоен, че рогоносеца не е тук да му кръцне тиквата. Грешка! Момента в който си отваря чофката да грачи, вадиш бързо мачетето изпод шлифера и му го забиваш с невиждана ярост в чепатата кратуна. Е, сега кажете... не е ли ефектно!? Както и да е, отплеснах се. Да продължим по същество. Пистолет... един брой... по възможмост СПС... ако някой все пак мисли да оцелява зад масите. Едно Узи.... с няколко пълнителя, да не забравиш 2-3 нападателни гранати. Мама й разпоретина, няма да бръсниш никой за слива я... Ех, че весело ще бъде, от сега си представям как ще им скапиш купона на гадовете. Само внимавай, увери се, че си в правилната сграда първо, ами... нали така.. тъпо е... влизаш с изцъклено злобночервени очи, почваш да стреляш... крещейки: "Къде е курвата-а, не я крийте! Мама Ви да иба гърбаваа! " И чак после, след като си изтръшкал половината ресторант, виждаш транспарант окачен да виси от тавана "10-ти сбор на хора с увреждания". Не е професионално, не забравяй там си да си направиш ти кефа, а не на Валери Симеонов. План му е майката. И както много хора тука (та, и аз така), завършват речите си с патетичното... Пожелавам ти успех!

Стаматка животнуто.

69.   Ох, 68, от все сърце, дори със сълзи се смях... я напиши още нещо...

70.   За увереност my ass. И аз махам всичко, но преди тиймбилдинг баш едва ли ще тръгна да се епилирам специално по случая, изключвам видимите части на тялото.

72.   Леле, ама наистина няма по-тъп народ от Българския, та като прочетох тук коментарите ми стана ясно, че тази, , държава" и този народ си загиват!!!

51-61 от 61