Споделена история от Секс и интимност

Не можах да я задоволя,и се чувствам ужасно :(
Здравейте

Момче на 25 години съм, и преди около 4 месеца се запознах с момиче по-интернет. Общувахме през тези месеци всеки ден, като много си паснахме и харесахме. Дойде деня, в който аз отидох да се видим и на живо. Както и очаквахме, много се харесахме и на живо, като дори мога да твърдя че вече се обичаме. Разбира се, стигна се дотам и да правим секс, но въобще не се получи както трябва. Тя ми бе първата. Възбужда ме силно, но когато стане време за същественият акт, като й го вкарам, и усещам как започва да ми спада на мига. Колко пъти пробвахме, винаги така ставаше. Сякаш изгубвах всякакво желание за секс, в мига в които и го вкарам. Даже си мисля, че въобще нищо не усещах, даже не разбирах дали съм го вкарал.. имаше и много проблеми с презерватива, на колко пъти ми спада на момента в който го сложа. Пробвахме много пози, никоя от тях не се получаваше, защото прекалено бързо започна да ми спада. И така колко поредни дни, нищо и нищо и нищо. Вече последните дни направо нямах желание за секс повече, защото знаех че няма да се получи. Според вас на какво се дължи това? Дали имам еректилна дисфункция? Искам да кажа че от години доста често мастурбирах, вече последните дни намалих, но дали е възможно от това да е проблема ми? Тя продължава да твърди че ме обича и ще преминем през всичко заедно, но съм сигурен че ще ме остави, ако не се науча на тия неща.

Коментари

1.   Гледам, че никой не е отговорил още, та реших да съм пръв. Пуша си пурата и ти чета историята и едно не разбирам. Защо наричаш себе си момче?
И аз съм на 25 и и не се наричам момче сигурнос от 5-6 години. Първо ти не си момче, а си мъж на 25 години, или поне трябва да бъдеш. Второ, как така се обичате вече бе, ебаси. Хората след 10 години не могат да кажат, че се обичат, ти след 2 чата си убеден в това.
Инфантилно разсъждаваш, това е голяма грешка.
Един секс не прави връзката и любовта не св пояеяеа веднага след него. Проблема е в главата ти, особено след първия неуспех. Мастурбацията също води до подобни проблеми, а порното сериозно ги задълбочава.
Трябва да си смениш настройката и нагласата към случилото се. Пийни едно малко или голямо уиски следвашия път, но не повече. Имайте по дълга игра преди началото, накарай я да те възбуди малко повече, особено ако е навита и на орална. Един път да го вкараш и ще се успокоиш. Много го мислиш просто.
В едно обаче си прав. Не правиш ли секс с нея, ше тв зареже, а тея приказки, че те обича не ги взимай сериозно,зашото просто се опитва да те предразположи нищо повече.

2.   При мъжа на 90 процента от случаите проблема е в главата- стягаш се да го мислиш дали пак ще стане и просто губиш концентрация. Отпусни се и се забавлявай просто.

4.   Нормано е обикновенно ще се задълбочи проблема, и е изцяло на психическа основа. Аз първите ми опити за сефте не минаха както трябва. По точно първите 10-15 оптиа с едно и също момиче, накрая не се получи естествено. Проблема е че... извинявай на 25 да ти е сефтето ти си го протъркал от бой твоя човек. Но не се отказвай, всичко ти е в главата нямаш никакви дисфункции. Всичките ми приятели включая и аз сме минали през този път. Обикновенно проблема е или че не си правил до сега и не знаеш какво да очакваш или от толкова време не си правил че си забравил какво е. Но запомни едно ще се оправиш не го взимай вътрешно защото ще стане.... абе ще почнеш да се съмняваш разни работи. Ако момичето е разбрано, ще се получи. Успех

5.   Проблема е в главата ти. Прекалено много се притесняваш и искаш всичко да е перфектно и за това не се получава. Съвет: Отпусни се и се отдай на усещанията си. Спри да го мислиш. Може и по чаша вино да изпиете преди това, действа отпускащо.

7.   Така е, като го мислиш много и то не става и не става. Отпусни се, не се спичай и по естествен начин ще станат нещата. Цялата работа е от притеснение и много мислене. Най-добре да ти направи френска без гума, а после слагаш качулката и действаш. Успех.

М. 32г.

9.   Така е както са ти написали - филмирал си се прекалено. Не можеш да се отпуснеш или ситуацията е твърде нагласена (случва се и при дългогодишни двойки). И аз се сконфузих първия път когато трябваше да го вкарам. Преди това не съм има проблеми с ерекцията, но в сублимния момент - издънка. Е, след половин час пак пробвахме, този път успях да го вкарам достатъчно бързо (малко на косъм беше) и успешно и свърших след 3минути. Беше доста вълнуващо. Като мине емоцията от първия път после всичко тръгва гладко - вече знаеш какво да очакваш и т.н. всичко е по-нормално. Не се филмирай, не си само ти така и проблема е само в главата ти. Мацката те харесва, имаш ерекция, ще се справиш! Не е кой знае какво, не се изискват специални умения.
Отделно - купи си няколко презерватива и пробвай насаме да си ги слагаш. Поне техническата част да е успешна ;-). Като имаш опит в това, другото ще е по-лесно.

10.   А, да, забравих да напиша че първия път обикновено мацката остава незадоволена. Така е и с втория, третия, че може и до десетия. Ако искаш да си сигурен че ще я задоволиш, остави я да е отгоре, така тя сама ще се задоволи (най-сигурния начин е тя да поеме отговорност/инициатива за оргазма си).
Чак по-нататък, като се опознаете, ще можете да си доставяте оргазми (може да мине и година и повече).

11.   Пълни глупости са това и успокоение за некадърни мъже.
Жената МОЖЕ да свърши от първия път ако ХАРЕСВА мъжа до себе си и разбира се - не е някаква сдухана женица с комплекси. Каква една година, бе номер 10? Или сте некадърни, или жените ви са смотани, или и двете, но не пишете глупости, проучвания, доказано било, че и с проценти.

12.   Какво е " по-интернет"? А "най-интернет" има ли?

13.   До 11. Не знам дали си мъж или жена. Но ако си мъж, браво, радвай се на успеха си. Ама се съмнявам, щом си във форум за душевни отпадъци. Не знам за каква кадърност говориш, при положение че и двамата са девствени! Ще натрупат опит, но това става с времето и не се трупа от гледане на порно!
Искрено те съжалявам ако смяташ че можеш да задоволиш партньора си от първия път (не че не е възможно, понякога емоциите са доста силни, но не е заслугата в теб! ). Ще е заслугата в теб, ако се познавате от една година и успяваш да я развълнуваш до там че да свърши без да прави каквито и да било усилия.
За какви проучвания и проценти говориш не знам, сънуваш може би?

14.   Първите няколко пъти секс трябва да се прави с опитни партньори. За това са проститутките примерно.

15.   Проблемът ти идва от притеснението. Съветвам те да изпиеш 1 виагра следващия път, така ще ти мине и притеснение, и всичко.

16.   Ще ти разкажа моята история. И аз направих сефтето на късна възраст-24. Противно на всички очаквания и писания, първия път дори не успях да свърша, сигурно 40 минути продължи, а девойката беше свършила няколко пъти и нямаше сили накрая, затова спряхме. Не и бях казал, че ми е първата, но съм сигурен дори че не разбра. На сутринта отново го направихме и този път успях да свърша след 10тина минути може би и всичко беше супер. В крайна сметка сме във връзка с нея вече от доста време и имаше един период в който свършвах на 2рата минута и започнах да се притеснявам точно като теб, че не я задоволявам и т.н. Мислех за стимуланти, дори и аз отбягвах секса по едно време, но говорихме по въпроса, тя е доста разбрана и много ме обича, и установихме, че всичко е в главата ми и от притеснинието, точно както е при теб. Вече съм отпуснат, забавлявам се, и тя самата ми е казвала, че по-хубав секс не е правила никога до сега. Винаги и е било трудно да свършва, а с мен и се е случвало по 3-4 пъти. Така че братле, отпусни се, забавлявай се, гледай да и направиш първо нейния кеф, след това твоя, и изключи всички странични мисли. Дори да стане постепенно, всеки следващ път ще е по-добре, забрави за притесненията. Успех.

17.   Няма страшно, от притеснение е най-вероятно. Вземи някакъв стимулант като трибестан или дори виагра, за да преодолееш състоянието. След това нещаъа трябва да се самооправят. Ако не, тогава чак търси психо-каквото си решиш, аналитик, лог, атър и тн. Успех!