Споделена история от Секс и интимност

Как се задържа вниманието на един мъж в леглото?
Кое би накарало даден мъж да не погледне друга и изневери? Трябва ли сексът да е страхотен, приятелката- страстна, или това без значение? Любовницата по-хубава и можеща ли е, или просто пробва и с друга жена, разнообразие?

Коментари

1.   Освен да направиш ритуален танц и да хвърляш сол през рамене, нямам идея как да го задържиш, честно. Не мисля, че някой изобщо трябва да задържа човека до себе си. Или те иска и остава, или не и си тръгва, но ти не можеш да го задържиш и да го накараш да ти е верен насила.
Има неща, които са в контрола на жените. Например да поддържат добра визия, да експериментират в леглото, да бъдат отдадени на партньора си и да се стремят да го задоволяват. Има и неща, които не зависят от жените. Едно от тях е верността на мъжете им. Ако един човек иска да изневери, той ще изневери. Ти може и да си идеална, може да си по-красива от любовницата, може да си по-страстна от нея в леглото, ама той да иска да пробва и с друга. Зависи от неговите желания, от неговото мислене и от неговия морал, ти нямаш много общо. Същото важи и за жените в обратен ред.
Това, което можеш да сториш, е да се стараеш и да бъдеш отдадена. Ако той държи на теб, ще го оцени. Ако те обича, няма да има нужда от задържане.
Има ситуации, в които мъж с високо сексуално желание попада на жена с по-ниско такова и се чувства незадоволен, откъдето започва да мисли за изневяра. Понякога се случва партньорите да не си пасват в сексуален аспект. Дори да не е задоволен, пак може да предпочете да се раздели с теб, вместо да ти изневерява. От него зависи. Ако си късметлийка, ще попаднеш на мъж, който ще обсъжда с теб тези проблеми и няма да прави нищо зад гърба ти.

2.   С един гол секс, ако щеш и на челна стойка да застанеш, никога не можеш да задържиш човек дългосрочно. Трябва да има по-дълбока емоция и привързаност. Секса колкото и хубав да е, в един момент омръзва само с един човек. Но има по-дълбоки неща, които не омръзват, но трябва определено ниво, за да се разберат.

Това е като да си мислиш, че едни голи пари ще те направят щастлив. Ами не - само пари не стигат, защото те са на най-повърхностното материално ниво. Винаги има нещо по-дълбоко - осъзнато или не.

С много пари и хубав секс винаги е по-добре, отколкото без тях, но само това не стига.

3.   Ако е само секс, ще е до време. Без чувства мъжете търсим и други възможности... Днес си ти, а утре някоя друга.

М.32г.

5.   Първо, трябва да си негов тип, с телосложение което той харесва. Аз съм мъж и не харесвам слаби и обезкосмени жени.
Второ трябва да си разкрепостена в секса и да не се стесняващ от нищо. Примерно иска да му го смумчеш ще му го смучеш, ще гълташ като се изпразни, естествено ще го караш и той да те лиже. Ще го пипаш по ануса когато свършва, ако иска ще му масажираш простата като си вкараш пръста в ануса му, това доставя голямо удоволствие на мъжа, както и всичко което на теб доставя удоволствие ще го искаш от него.