Споделена история от Секс и интимност

Само задна
От година и половина сме заедно с приятеля ми и секса ни досега винаги и бил много добър. Никога не сме се ограничавали до една поза, а едно от най - любимите му беше да ме гледа как се пипам или докато е отгоре аз да мастурбирам. От месец обаче му пада във всяка друга поза освен на задна. Не желае никаква друга, предложих му аз да съм отгоре, обърната ездачка - пак не иска. Със свирки успявам да го свърша също, но с позите... Вече не смея да предприема нещо по - различно, зашото сменя ли от задна на друго пада веднага. И преди му е харесвала, но чак пък толкова. Питах го какво става, каза, че в момента не му е яко по другите начини, после можело и да поиска пак, не знаел. Започвам да мисля, че вече не го възбужда друго освен дупето ми. Иначе нищо друго в отношенията ни не е по - различно, той се държи прекрасно. Мен обаче ме притеснява това еднообразие напоследък - само задна и свирки. Каква може да е причината? Чудя се ако спрем секса нацяло за около седмица дали ще има ефект или ше стане по - зле?

Коментари

1.   Писнала си му....за това не му е кеф вече да те гледа и не му е яко !

2.   Ами щом толкова обича да ти зяпа дупето... Може пък и да иска да го пуснеш там.
Ако идеята за анален секс не ти е неприемлива - предложи му... С твърдото условие да не е на задна. (винаги можеш да го яхнеш примерно).
Но дори и горното да не ти е вариант, мисля си в правото си да си поискаш различна поза. В крайна сметка всеки път едно и също - еми писва, та ако ще и да е най-възбуждащото нещо на света.

3.   Здравей. При мен е доста сходна ситуацията!
Не знам защо, но мога да предположа: омръзва им някакси. Защо не го предразположиш да говорите за това?
Ще следя темата.

4.   Моята приятелка харесва на задаа и съвсем умишлено си разтрива ануса пред погледа ми, да ме дразни.

5.   Задната прашка е прелюдие към аналния секс. Мъжа в тази поза има пряк визуален контакт с кафявата петуния. Той си представя, мечтае си и това го държи допълнително твърд. Та казвам ти дъще, сещай се снахо. Няма какво да говорите- правете го. Да, най- вероятно той е в труден момент- как да си откъсне от забранения плод. Спирането на секса не е никаква опция- води до забешки с оправдания чисто мъченически или физиологични. Сложен е живота на балканската дама в постоянни дилеми но не шекспирови!
Успех и си гледайте кефа или работата! :)

6.   И с мъжа ми имала съм такъв проблем и направо съм си побъркала защо иска само на задна да го правим...един ден ми призна всичко че, умирал да ме чука анално и че дупето ми наплаво го побъркало и страшно иска да ме осеща от зад и че само удрял чекии и си мисли как ме чука там....аз онемях и му викам добре де защо не си ми казал толкова време !!!! Страх му било да гомисля за первезник!!
Вечерта направих клизма и облякох секси боди с дупка от зад и го направихме..леелеее толкова надървен беше че направо умираше от кеф и страст и аз полудях не съм и помислила някога че ще получа и такива
уникални оргазми....и да ти кажа мъжа ми се оправи и вече почваме вагиналпо всички пози а после свършваме анално с уникалени оргазми.

7.   Много мъже харесват гледката при задна прашка.
Аз също предпочитам тази поза, защото ме възбужда най-много... особено ако завършим с анален.

М 39

8.   Не мисля, че харесва само задника ти, при обърната езеачка гледката е даже по-добра. Преди време, на мен винаги ми падаше на задна, защото усещах партньорката си много широка, като се възбуди.

9.   Уфффф,в няма дума НАцяло!

10.   Мъж, 36 години. Да оставя мнение по темата. Запознах се с една жена преди около година, връзката ни се разви и впоследствие правихме секс. Първите 3-4 пъти всичко си беше ОК, сменяхме пози, правихме го на спалнята, до блока на пейка, в колата, абе на какви ли не места, беше супер. Но когато я любя на задна прашка не мога да откъсна очи от анусът ѝ, който изглежда доста стегнат и девствен. С течение на времето обаче на всички пози, освен на задна прашка ми спадаше. По време на един от сеансите я попитах дали има нещо против да го направим там, а тя отвърна, че много отдавна е пробвала, но я е боляло и от тогава насам не желае анален секс. Даже не обича да ѝ правя нищо друго, свързано с ануса, като например лизане, масажиране с пръстче (без проникване). Самата гледка на анусът ѝ по време на секс на задна прашка, в комбинация с категоричният ѝ отказ и идеите, които имам за него ми действат изключително възбуждащо, фантазирам си как я чукам там и вероятно това е причината да поддържам инструмента работоспособен докато свърша. При секс на мисионерската, ездачка или обърната ездачка не се възбуждам толкова много, въпреки, че тялото ѝ и гърдите ѝ са божествени. Според мен всичко е в главата и фантазиите запазват ерекцията за по-дълго време.

12.   Иска да те шляка в ануса, какво не е ясно?

13.   Жени! разберете го вече.. мъжете ни умират да ни чукат анално и самата идея ги побърква, насладете на този уникален секс и нека да има мир и страст и обич в къщи и м/у вас.... ние с мъжа ми наистина ни е много хубаво и ни е по спокойно от както практикуваме аналният секс по често, и чувството от аналните оргазми при мен е многократно по вече от вагиналните.