Споделена история от Секс и интимност

Нормален ли е нейният оргазъм?
Здравейте.
С приятелката ми сме заедно от 4 години. В началото на връзката тя не свършваше, започна чак след година поради притеснение и като цяло не се отпускаше. Сега свършва почти винаги, но не е както при други жени. Усещам че се навлажнява, става по широка и по мен се стича течноста в малко количесто, това когато тя е върху мен.
Когато сме в други пози не потича не пръска а само се подмокря и я усещам по широка
Когато я стимулирам с език и пръсти пръска задоволително повече.
Въпросът ми е индивидуално ли е при всяка жена колко течност би могла да потече, или просто аз толкова си мога?

Коментари

1.   А течността, какво общо има с оргазма и? Това по "розовите" филмчета с пръскането, до колкото знам се случва само при много малък % от жените. Като започне да се "гърчи" от удоволствие, значи е свършила! ;)

Май трябва да си разшириш познанията, кое е "нормално"

М. 32г.

2.   Съвсем нормален си е! Прочети на какво му се казва скуирт и ще разбереш, че не само е нормално, но и трябва да си щастлив за нея. Това е един от най-силните и готини оргазми, които може да изпита една жена.

3.   Различно е при всяка жена, не гледай от порното там много често използват дори изкуствени сперми и като цяло дават изключително лоша представа за секса в реалния живот. Аз не пръскам и почти не се усеща, като свърша - долу/горе като приятелката ти

4.   На бас, че си онзи или от онези, не съм сигурна дали е един или сте няколко в тоя сайт, но си личи, че някакви свободни съчинения си пишете, защото ви възбужда да го правите. Не го вярвах, но за жалост разбрах, че има мъже, а и жени, които обичат да споделят в интернет на непознати за своите сексуални фантазии. Как си личи ли? Ами, ти не искаш никакъв съвет, реално, обаче описваш точно по начина, по който са ми писали разни кукувци. Не разбирам какво удоволствие ви доставя.

5.   Нормално е, спокойно. Когато една жена свърши, тя може да отдели повече или по-малко секрет, възможно е влагалището да пулсира силно или леко, а разширяването е естествено при силна възбуда. Няма много общо с теб, това е изцяло до нейното тяло, оргазмите ѝ са такива. От теб донякъде зависи силата на оргазмът, но за 4 години, сигурно сте имали всякакви моменти в леглото.

6.   Нарича се скуирт - късметлия си да любиш жена-фонтан!
Оргазмът е разтърсващ, аз не пръскам, а потичам и любимият ми винаги се побърква в този момент - казва ми, че съм гореща, пулсирането ми го влудявало допълнително и това мощно го изпразвало... има такъв момент наистина, и двамата пулсираме и се празним с течност едновременно! Всичко се смесва - и стоновете, понякога викове на удоволствие, почти винаги е пълен синхрон до последно!
Единствено и само с този мъж тека и умирам за това!
Когато жената пръска, значи е на гребена на вълната!
Един от най-готините, женски оргазми!
Означава, че се кефи и отпуска максимално с теб!
Късметлия! :)

7.   Като ти слушам абсурдните размишления съм убедена, че преди не е свършвала не защото не се е отпускала, ами защото ти не си знаел какво правиш. Прочети малко, образовай се.

8.   Пич това хич да не те тревожи. Даже се радвай че имаш такава приятелка. Бъди сигурен в едно, че изпитва удоволствие от секса. Съпругата ми започна да получава оргазми чак след около половин година от началото на връзката ни, при положиние че се чукахме в седмицата поне 5 пъти. До сега не е имало случай да не получи оргазъм по време на секс Когато тя свършва също се подмокря много и когато е отгоре понякога леко се стича. С времето ще свикнеш и няма да те впечатлява въобще. Пожелавам ти да се радвате на връзката ви, и да ти кажа че си късметлия

9.   Айде, пак скуирт фантазии. Хора, които не са вниманали по биология в осми клас и не знаят, че женското тяло няма механизъм за изхвърляне на секретите, които се отделят, за да улеснят половия акт. Единственото такова място там е уретрата, сетете се сами, какво всъщност е "скуирта".

Дядо Торбалан

10.   Дядо торбалане, вземи прочети за скуирта и тогава коментирай.

11.   Тоз Дядо Торбалан сам да се върне в 8ми клас. Скуирта в учебниците, Дядо, не го пише.

Авторе, както много хора ти казват трябва да си благодарен, че съдбата те е срещнала с тази жена. Секса с тези жени е божествен. В повечето случаи зависи предимно от жената, дали ще се получи. Когато тя има пълно доверие на мъжа, т. е.

Долу горе както има връзка при отделянето на окситоцин с отделянето на кърма, по същия начин е серотонин и течност PSA (prostate-specific antigen). Ако има стрес и притеснение и ако нещата не стават естествено и в двата случая течности няма(нито мляко, нито PSA). Голяма роля играят и парасимпатиковата нервна система и ниските нива на кортизол. Затова любовната игра, масажа и петинга са екстремално важни.
Характерното е, че нивата на серотонин при много от тези жени са изначално подтиснати (ОКР), предимно са нещастни и депресирани и при секс всичко се "отприщва". Превръщат се в пристастени секс манячки, това е минуса.

Ще тече доста. С две такива съм бил. И на двете бях първия. Случвало се е да изтича около 500мл, /- 200, зависи колко тека сме правили

M. B

12.   От Автора.
Благодаря на всички които изразиха мнение. Бяхте ми изключително полезни :)
На другите които не разбраха темата, живи и здрави и бъдете по добронамерени :)

13.   10 и 11, кажете, къде да прочете дяда ви, за да "разбере", откъде аджеба идва скуирта? Ако не го пише в учебниците, къде е скрито това чутовно знание?

Дядо Торбалан

14.   До 6

Късметлия? Два килими изхвърлих вече!!!

16.   До 14 от 6

Е, чак до килима не стига! :-)

Аз не тека много обилно, но доволно, за да стане малка локва точно под мен - покрили сме дюшека с предпазен, непромокаем чаршаф и така спокойно си действаме!
Пере се само намокрения, спален комплект!

Не знаех, че мога да тека преди сегашния ми партньор...
Не, не е особено надарен...
Оргазмът на жените е в главите им - разберете ли го, много неща ще ви се изяснят! :-)

Поздрави!