Споделена история от Секс и интимност

Мъже, как реагирате, ако жената има бяло течение?
Здравейте!

Пускам тази тема, поради притеснението си да бъда с мъж, заради наличие на бяло течение. За всички, които си мислят, че това е от липса на хигиена или инфекция, спазвам отлична хигиена и съм ходила при различни гинеколози, но изследванията ми са нормални, а те ми казват, че няма как да го излекувам и имам по-силна секреция.
Бих искала да чуя и мнения от жени. Справили ли сте се с този проблем и имали ли сте пречки да бъдете с мъж? Той как реагира, когато види подобно нещо?

Благодаря предварително за отговорите!

Коментари

1.   Ще се оправиш, ако пиеш чай с Бял равнец и Невен! Нищо не губиш, ако пробваш, но трябва да го пиеш всеки ден и постоянно!

2.   Обикновено това идва от някакъв здравословен проблем. Който момичето/жената трябва да разреши. Как да реагирам. Няма да ме е гнус от нея, но ще държа да си обръне внимание на проблема и тогава да имаме интимни отношения. Все едно да ви питаме ако ние имаме подобен проблем там долу дали на вас ще ви е приятно.

На всеки се случва. Иди на лекар :)...

4.   Пий бял равнец. При мен за два дена изчезна, а да не говорим, че и съсипаните ми бъбреци не се обаждат откакто го пия и изобщо в целия организъм забелязвам уникални промени. Аз дори не го пия на гладно по три пъти на ден както разоравят. Когато ми падне пия по една чаша и пак има такова силно действие. Уникална билка е.

5.   Какво значение има реакцията им? Лекувай се. Бялото течение е вследствие на гъбична инфекция, отделя се слуз... нездрсвословно е като за начало.

6.   Пълни докторски глупости. Имате инфекция бактериална или гъбична или смесена, а може да е и хламидия. Продуктите от борбата на имунната ви система, чрез лимфата се извеждат във влагалището ви, като бяло течение. Такова състояние е потенциално заразопреносително. Дори ако имате партньор и той трява да се подложи на лечение. Търсете причинителя!
Тест за антитела и други подобни.

Успех! М 1964

8.   Когато се запозная с някое привлекателно момиче и усещам, че и тя ме харесва, преди да стигнем до интимни отношения й предлагам и двамата да се проверим за венерически болести или каквито и други интимни нередности да има и да си видим резултатите. Ако тя се дърпа и не иска да минем през такава процедура значи има нещо съмнително. Тогава й казвам, че между нас не може да има никакви отношения щом ще се прикриваме по такъв начин без за сме сигурни в здравословно отношение. Нека си намери някой друг мъж който не го е грижа за полово здраве.

10.   От авторката:

Благодаря за отговорите на всички, но пак казвам, ходила съм при различни лекари по този въпрос. Повече от всичко искам да се излекувам, но вече няколко различни гинеколози ми пускат изследвания, и ми казват, че ми няма нищо. Не виждам как мога да си обърна внимание, ако самите лекари не ме лекуват...

11.   Имаш някаква инфекция, смени си лекарите, ако трябва, търси специалист по кожно-венерически заболявания, защото не е нормално, а е симптом на някакво заболяване. Може да имаш трихомониаза, кандидоза и др. Тези неща са заразни, предават се по полов път, а освен да сееш зарази, не е и много приятно, естетично и т. н. Обикновено течението има и неприятна миризма. Лекува се с препарати - през устата и влагалищно. Трябва да се лекува и партньорът, както са ти писали.

12.   Брей изкарахте авторката като заразно зло. Всяка жена пот втеме на време има бяло течение. Имам приятелки, които като теб се оплакват от редовно такова. Пробвай както те посъветваха по горе за бял равнец. А тия побърканите двто ти дават акъли да сменяш лекари и да търсиш специалисти хич не ги слушай.

13.   Лекарите (хора, учили по 10 години и имащи голям опит с тези неща), пускат изследвания, за да установят дали има възпаление или не... Тук от коментар в интернет, споменаващ само "бяло течение" двама е диагностицирана с бактериални или гъбични инфекции, че и хламидия. :) Не е ли малко самонадеяно?

Ако нямаш дискомфорт (сърбеж, парене), течението няма неприятна миризма, цитонамазката и микробиологията са нормални, няма причина за тревога. Имала съм периоди със засилено течение при нормални изследвания и аз. Не е било проблем за интимните ми отношения.

Във влагалището има нормален секрет, господа! Ако нямаше такъв, щеше да е сухо и сексът щеше да е много неприятно занимание.

14.   Аз също съм с по-обилно облажняване, в част от месеца е бяла, в друг прозрачно. Нормални неща... Мисля, че мъжете не се притесняват от това.

15.   И аз имам бяло течение, и мен ме е срам в половят акт. Не знам дали е инфекция или пък са гъбички, защото не би ли трябвало да ни сърби тогава? Има такива свещички от аптеката може да си ги купиш които се вкарват вътре във вагината и ти спират бялото течение. Не се притеснявай толкова аз не мисля че е инфекция нито гъбички в пеотивен случей лекарите щяха да ти кажат нали така.

16.   Н 14 - гнусно ще е ако вземе да ти прави орална. Иначе само с презерватив.

19.   Н. 13 знаем, че във влагалището има нормален секрет, но този нормален секрет е безцветен и не мирише. Не ми казвай, че бяло течение или жълтеникаво или зеленикаво и миришещо е нормален секрет. Аз се отвръщавам от такъв цветен секрет. Много жени не знаят как да подържат полова хигиена и затова много жени имат вагинални проблеми и така си живеят с тях. Ако на твоя приятел сополите му потекат от носа по устните му /нормален секрет/ ти ще го целуваш ли без да се притесняваш. Не, нали!

20.   Уникално е жената да е добре смазана и да гледам как джвака и ми е омазан. Друг е въпросът от какво е течението, но по поста на авторката допускам, че тя е здрава и за това давам такова мнение. Няма и нищо по-яко за мен от това по средата на половия акт жената да си го извади и дами го налапа и изчисти. Абе обичам соковете. Късмет на момичето и надявам се постът ми да е помогнал.