Споделена история от Секс и интимност

Без секс
Здравйте имаме връзка от 2 години проблемът е че преди няколко месеца получи някакви гъбички според нея и дотук никакъв проблем но чак сега отиде на лекар и вече 3-4 месеца нищо не ме пита да се погрижи за мем или нещо та въпросът ми е аз ли съм нагъл нещо много ли очаквам има ли желание изобщо за секс

Коментари

1.   Ако има гъбички за 1 месец или по малко се лекуват! Има 3 варианта или си измисля, или няма желание за секс или просто я мързи да отиде на гинеколог. Буквално за 1 ден отиваш и ти предписват лекарства. Поговори с нея и я питай какво става и защо се държи така. Но имам малко съмнение, че може с друг да ти изневерява и заради това да се дърпа.

2.   Тя не ти ли сподели какъв проблем, явно е сериозно, ако лечението продължава толкова дълго?
При поввчеро генекологочни заболявами, половият контакт е напълно забранен. Ти не я ли попита, дали и ти трябва да се лекуваш?
Когато едния сексуален партньор има такова заболяване и двамата пртньори трябва да се лекуват, без значение, че ти нямаш симптомни.
Вие не си ли говорите?

3.   Абе вие за тези 2 години не сте ли се научили да си говорите? Тези въпроси си ги задай на нея. Как очакваш непознати хора да ти помогнат? Нищо не ти пречи да я питаш как е здравословно, минало ли й е, можеш ли да помогнеш с нещо, да си кажеш че си искаш... Седнал нашия да пише тук..

4.   Аз да попитам - ти на 13 ли си? Какво е това изречение, без нито една точка или запетая? !? ! Ако ти сам не се грижиш за твоето здраве, кой чакаш да се погрижи? !?