Споделена история от Секс и интимност

Колко време-въпрос до жените
Колко време ви трябва да свършите, когато мастурбирате?

Коментари

1.   Зависи, ако съм много възбудена до две-три минути. Ако не - 5-6 минути

2.   При жените е по пипкава работа, първият оргазъм настъпва след десетина минути след него с пауза от минута, две могат да изпитат втори, трети и.т.н. При тях почти липсва рефрактерен период на което се дължи и възможността им да изпитват многочислени оргазми.

Драган Вительо

3.   Зависи. Колко съм възбудена, колко съм умерена, от много неща. Понякога съм много възбудена, направо на ръба и в следващия момент си отклонявам вниманието и край... така, че от буквално от 1 минута до 30 минути.

4.   До номер 2

Благодаря за неадекватното мнение!

5.   Ха сега де, значи когато жените са възбудени, за една- две минути са готови, а от мъжете искат да издържат по един час!? Хайде, иди угаждай на такива. Това значи, че им е кеф да гледат как мъжът се поти и комплексира ако не издържи час!? Тогава той започва да се тъпче с химия, само за да задоволи егото на ненаситни жени! Няма друго, толкова глупаво мъжко животно в природата, каквото е мъжът, играчка в ръцете на жените! Добре, че не са като богомолките, иначе жив мъж нямаше да оставят!?

6.   И аз като номер 3.
Ж27

7.   Варира много в зависимост от това дали ми се прави секс. Но обик овено 10-15 минути.

11.   Както са написали и други зависи от желанието и възбудата в момента. При мен най-бързо се получава за около 5 минути, но обикновено ми отнема между 40 и 50 минути.

12.   Аз пък искам да попитам защо никоя от вас коментиращите НЕ уточни клиторно или вагинално свършват за еди колко си време?

13.   Ето уточнение за номер 12 - когато маструбирам чрез стимулация на клитора свършвам за 1-2 минути, понякога и по-бързо и след още минута мога да свърша пак и така сигурно 5-6 пъти, после вече се изморявам и ми писва, стига толкова ;) Дилдота, вибратори не ползвам, водя редовен полов живот и нямам нужда, но когато правя секс, за да свърша вагинално ми е нужна доста по-голяма стимулация, може би към 20-30 минути, а това говорим като съм адски възбудена през цялото време и секса ми е много приятен, просто вагиналния оргазъм е доста по-трудно постижим от клиторния. Въпреки, че ако трябва да съм честна на гаджето ми му отнема 15-20 минути да ме докара до клиторен оргазъм с език и пръсти, а както споменах на мен ми е нужна 1 минута, но все пак това си е моето тяло и аз го познавам най-добре и знам къде как и кога да се пипна и да свърша веднага както се казва, аз нямам проблем, че на него му отнема повече време, на мен ми е хубаво, ставам по-мокра и колкто повече ме "дразни" толкова по-хубав и продължителен става оргазма. Предпочитам даже само той да ме задоволява, но той не се сеща понякога, друг път е изморен и за това се случва да маструбирам, иначе определено предпочитам да ме лиже и да правим секс (особено, когато и аз свършвам) Също ми се е случвало гаджето ми да заспи, а аз да съм много възбудена и да не мога да заспя и да маструбирам в леглото до него, но без резки движения, за да не го събудя и така ми отнема доста повече време защото се стремя да съм максимално тиха, за да не ме усети, тогава ставам страшно мокра и свършвам чак след 20-30мин, но оргазма е просто страхотен, цялата треперя и после спя като къпана:)

14.   Номер 12. Често ли ти се случва да масторбираш. И защо моита жена казва, че не масторбира. Това ми се струва че ме лъже. Тук пишат че повечето жени мастурбират нищо че са семеини. Това дали е вярно.

20.   До 19, излъгала те е!

21.   При мен е като при 19.
Няма многократни оргазми. Твърди че не матрубира. А се е случвало да ме държи до 2-3 месеца без секс. Реалистично ли е това? Интересно ми е дадали много от жените не могат многократните оргазми. И дали много от тях не маструбират. Да не би пък да съм се преебал- да съм взел накачествена жена?
На въпроса- ако аз я стимулирам с пръсти клиторно обикновенно свършва за 10тина минути.

23.   до 19

И при мен е така. Не иска да повтаря.

26.   До номер 25 Как с вибратор в банята? Там ли го държиш? И аз би искала да го направя в банята но там няма къде да го скрия от децата. Държа го в спалнята в дъното на гардероба да не го набарат. Мъжът ми го купи, той не иска секс а аз постоянно съм възбудена. Добре че спи дълбоко. Свършвам бързо първия път 5-10 минути. Но едновременно стимулирам и клитора. Ако повторя, което се случва рядко вибратора е допрян до дупето без да го вкарам а отпред с рака. Тогава ми трябва повече време но и оргазма е много по силен, нямам сили да стана. Една сутрин без малко децата да го видят на нощното шкафче, едва го скрих под възглавницата.

30.   маструбирам чрез стимулация на клитора свършвам за 2, , 3 минути, понякога и по-бързо.
жена 48

31.   При масторбиране доста бързо за разлика от секса, когато ми трябват 20 - 30 мин. Семеина жена на 56г.

34.   Коментар 31 и 33 са от един човек, явно някой си няма работа и си пише коментари.

36.   Майка ми за 10 мин. А аз за това време се повтарям. Девоика на 16г. Тя ме учи и иска да се усъвършенствам в чуствата си и да внимавам с момчетата.

37.   Приятелката ми е на 27г и свършва за не повече от 5мин. Мастурбира всеки ден. Знам, защото мастурбира пред мен. И на двама ни ни харесва. А след това и го вкарвам.

38.   Не съм масторбирала от доста време. Мъжъ ми ме задоволява редовно(всеки ден). Преди масторбирах много да не кажа всеки ден. И стогах до оргазъм много бързо 5-8 мин. Семеина ж 47г