Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се отпусна
Здравейте!
Жена на 21г., съм и проблема ми е, че не мога да се отпусна по време на секс, освен, ако не съм пила алкохол..
В същото време имам голямо желание, фантазирам си какви ли не неща, когато съм сама мастурбирам, гледам си порно, но дотам. Не мога да направя аз първата крачка, все едно нещо ми пречи и винаги съм била така.

Преди 3 месеца родих и желанието за секс е още по-голямо и дори ми е много по-хубаво от преди раждането, но отново съм същата. Ако мъжа ми не тръгне първи аз няма да направя нищичко, не знайно защо. В момента тялото ми не е от най-красивите и съм адски комплексирана и дори ме е срам да съм гола пред него, а не искам да тренирам и спазвам диети, защото ме е страх да не ми спре кърмата, а много усилия ми коства и месец време да се закърмим успешно с малкия.
За щастие говорим с мъжа ми на тази тема и имам пълно разбиране от негова страна, но искам да премахна тези задръжки. Хубаво ми е с него и не искам да съм като пенсионерка. Искам да осъществя всичко, което си фантазирам, но просто не мога да тръгна първа, винаги ми изникват мисли в главата дали се справям добре, правилно ли го правя и тем подобни. Ако изпия няколко чаши вино съм супер, тогава няма и помен от стеснителната Аз, но както споменах кърмя и за момента това е неосъществимо. :D

Моля ви, дайте ми съвет. Искам да водя нормален и разкрепостен интимен живот.
Благодаря ви!

Коментари

1.   Ако си надебеляла като слоница не очаквай да бъдеш желана и търсена за секс освен ако мъжът ти или любовника ти е закъсал яко за жена и няма коя да му върже, тоест да няма критерии за красота и избор.
По-добре се вземи в ръце, запиши фитнес или тренирай някакъв спорт за да си поддържаш тялото а и духа във форма, с тоя алкохол и тези сланини би отблъснала всеки що годе нормален мъж.

2.   Номер 1, ти в ред ли си? Родила е, а и очевидно не е "проблема" там където го търсиш.

3.   От авторката към 1.
Не съм надебеляла, дори изглеждам доста добре като за раждала жена преди 3 месеца. Писала съм защо не желая да тренирам още. Май изобщо не сте прочел/а какво съм писала.

4.   От авторката към 1.
Май изобщо не сте прочели какво съм писала. :)