Споделена история от Секс и интимност

Къде са окосмените жени?
Досега съм имал сексуални контакти с 9 жени и всичките са били напълно обезкосмени. Не, че нещо се оплаквам, но ми е интересно да видя как е с окосмена или поне да е с прическа, интересно ми е усещането. Има ли жени, които не се обезкосмяват и четат това, как ви приемат мъжете?

Коментари

51-70 от 70

59.   № 57, епиломанията е извратеност, абсолютна психологична перверзия. Вие епиломаните сте прикрити педофили, защото ви е страх от нормалнити женски полови белези. Живеем в доста извратено общество, особено в България, страна с отчайващо тъп народ, който копира всичко което идва отвън. Така че недей да ме учиш кое е нормално и кое не!

60.   Бе то да си ги бръснете, щото много обичате да ви лижат... да се съглася. В някакъв смисъл това би могло да се възприема като подкана за това - "виж как съм я шлайфала, няма ли да я цункаш... " Някой, който не си пада по кунилингуса може да се разстрои от подобен намек ;) Не по-малко странно ми е и обратното положение - тези, които не си падат по тази екстра защо се бръснат. Знам, че веднага ще кажете "хигиена/естетика (някаква криворазбрана)". И според вас всички мъже с бради са нехигиенични и неестетични?

61.   Имам приятелка бразилка,черното путе е със бая следи от бразилското обезкосмяване. Още не съм чукла друга бразилка да видя, но ще ви кажа и там. Тя си има аромат телесен и е добре да няма косми. Българките иначе много се грижат да са чисти навсякъде и засега десетина все са били без косми. Само една две са били леко рошавки, най много една лесбийчица на която само и изяждах путето, тя имаше косъмчета ама беше мртсница като мен и ми даваше да я лижа навсякъде.

62.   Сега, всичко е лайна и помия, Нищо не е естствнно и нормално. Когато жената е натурално окосмена, е много по-секси. Сега бръснати и олигавени като голи охлюви. Преди само туркините, както и останалите арабки се бръснеха, за да не се спарват минджите им и да миришат. При добра хигиена, не е необходимо жената да се бръсне.

63.   Къде ли? Имам една в къщи. След 18 години брак, вече рядко се обезкосмява. Като я видя легнала космясала и правя физиономия. А тя ми се усмихва лукаво, и ми казва, че ще ме компенсира със "специалния секс" (анален), и аз приемам, какво да правя.

69.   Попаднах на тази тема макар и стара, нека и аз какво мисля. Доста от пишещите са явно от соца по-възрастни и критикуват САЩ и всичко западно за това. Не мисля, че е от запада, а от това че българките са толкова толкова комплексирани и толкова арогантни и високомерни жени като българките не съм виждал. А ти може да си доста по умен, с повече успехи от нея и житейски опит. И затова казваме самочувствие без покритие, пълно е с кифли!

И в Америка, и в Европа дори и да не те харесат (почти не познавам такива), толкова обидно поведение не съм виждал. Дори имам чувството, че като заговориш момиче или хайде тук в нета, да пишеш като си й непознат, те смята за някакъв идиот и боклук, на който Нейно Величество трябва да загуби минутка от ценното си време, а много пъти като не им се чати или уж искат да се срещнете, накрая те захвърлят от уж уговорката като непотребен боклук.

Виждал съм по камерите примерно chaturbate колежанки от САЩ и Европа в 20,'те космати долу и с красиви лица, спортно тяло. Дори ми прави впечатление че рускини, украйнки и бившите соц винаги съм ги виждал с храстчета долу. А такива красавици!

Абсолютно съм на мнението на по-старите, че има нещо много яко в окосменото путе и мен ме възбуждат точно такива а не гладки. И НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ окосмена и по-млада! Само не съм съгласен, че тва ако са гладки означава че мъжът е скрит перверзник за по-малки. Не означава това, но това е толкова ТЪПА мода с епилирането, както казахте, сякаш нямат собствено мнение. Дори платените една ми затвори като я питах дали е окосмена - смъртна обида бе хора!

И аз като мъж 29 си махам космите, но съм адски жаден за окосмена и млади. Уви няма или мн рядко или не искат явно. в БГ са по-принцеси от другаде! Къде? Напомням: Най-бедната и мизерна държава в ЕС, повече от Руминия и Гърция!

70.   Когато бяхме гаджета, приятелката ми беше естествена отдоло, което много ми хареса. Тя ме попита как искам д абъде и аз и казах - точно такава. И така и до днес - естествена отдоло. Супер секси е. Обръснах я само при ражданията на децата.

72.   Млада жена на 22 години съм и съм напълно окосмена там долу. Просто си нямам приятел и не виждам смисъл да в търпя тази болка за нищо. Но ако започна да водя полов живот, ще си направя интимна прическа. Не желая да съм гол охлюв.

73.   Номер 72, ако бъдещият ти приятел е като мен, няма да иска никакви корекции там долу. Няма да си кривя душата - естественото е секси. Иначе имам чувството, че ще правя секс с детска кукла. За Бога, пожалете хората и спрете да имитирате ония парчета пластмаса!

74.   Номер 6, да ти имам проблема. Най-лесно е да си хванеш гадже и да я накараш да си пусне косми, но ще трябва да почакаш малко за растежа.

76.   н72. Да има повече като теб аз съм питал доста в 20те и мн малко са така. Много жалко ако реши да ги махне защото мисли че бъдещ приятел или партьнор ще се ужаси. В такъв случай дали е добре да изясня че я искам така ако се знае че ще правиме нещо?

77.   Намират се все още. На нуди плажа в Слънчев бряг това лято, имаще доста естествени отдоло.

78.   Аз винаги съм харесвал окосмени жени. И жена ми също долу е натурална.... уникално ме възбужда и като я чукам и като я лижа.
А аз пък също съм натурален. Окосмени гърди и гръб... но бял и с мускулесто тяло. Никога никоя не се е гнусила... бързат да им го скожа.

80.   Много харесвам окосмени вагини...
Да ги лижа, чукам и да им се празня на космите...
Винаги съм бил така.
М51

81.   Космата путка....мммм много секси.
Мъж на 37

82.   Не съм пипала нищо долу... от около 10г...
Разведена съм и нямам постоянен мъж от тогава..
За това време, съм била със 6- ма мъже.. и на никой не му е пречело, че съм със силно окосмена вагина... Ж49

83.   А има ли руси триъгълноци? Мъж на 32г не съм чувал да има.

84.   До 82 - Прекрасна си щом си с такава вагина. С удоволствие бих те любил.
М 42

85.   До 83 - разбира се че има. Всяка естествено руса дама, е с русо окосмяване отдоло. Друг е въпроса колко ги има, че масово е нула номер за съжаление.
Моята съпруга е естествено руса и отдоло също е със същия цвят на косата.
М 42

86.   Обичам окосмената вагина на жена ми...
Обожавам да я лижа....
Да тече...
Така ме надървя и после като го вкарам, клатя я един час...
М43

51-70 от 70