Споделена история от Секс и интимност

Защо приятелят ми не иска да му правя свирки?
Здравейте!
Според вас каква може да бъде причината, поради която приятелят ми не иска да му правя свирки? !
Правила съм му орална, но много рядко, и не е като да не му харесва, напротив даже много му е било приятно. Но, отскоро когато той ми прави орална, се чувствам гадно, че той не иска да му върна услугата. Питала съм го, и той ми е казвал, че не му било приятно да съм там долу, защото се чувствал, че ме унижава така. А, на мен ми се иска да му направя орална понеже след това е доста страстен и нетърпелив, а на мен това ми харесва. Но, колкото и да го убеждавам той си остава непреклонен.
ПС: голям инат е.

Коментари

1.   Мъж да отказва свирки... странно. Най-вероятно не му харесва как ги правиш, ама не ти го казва директно. :)

2.   Поредната очеизвадно провокативно-дебилна тема в стил "Защо бирникът не иска да му давам пари?" или "Хвърлям по кучето салам, а то бяга!"

3.   Техниката ти куца.

4.   Да му върнеш услугата? :-D
Човекът е безкористен.

5.   На мен жена ми като ми прави, адски много ме боли. Тя просто го лапа, и като няма слюнка започва чак да ми стърже. И аз обичам да и правя френска, така по-лесно я докарвам до оргазъм след това. За 69 няма проблеми, тогава прави френската доста страстно, но вече рядко мога да я излъжа за 69, само когато е подпийнала малко повече.

6.   Напълнo разбирам гаджетo ти. Аз самият oбoжавам френските ласки, стига аз да съм тoзи, кoйтo "oбслужва" мoмичетo. Да чувствам нежната женска плът пo устните си е върхoвнo удoвoлствие, на кoетo не мoга да се наситя. Кoгатo се стигне дo тoва приятелката ми да ме задoвoлява oралнo, ... Бляк, тoва е oтвратителнo и нетърпимo. И не защoтo тя е неумела или нехайна. Прoстo на мен не ми дoпада.

7.   Не му харесва, затова!

9.   Кажи му просто че това за теб не е унижение а удоволствие и имаш нужда да го направиш (или накратко мълчи и стой мирен) :)

10.   То по същата логика и това той да го прави е унижение. Просто може би нещо не както хората. Възбуди го с целувки по врата, слизай бавно надолу, после пак се върни по същия път. Не се впускай веднага в орална, най-добре като е възбуден вече, сам да си поиска. Дразни го, гали го, и ще видиш как ще поиска, дори и за кратко. Всеки мъж тайно си мечтае за това, но не всяка умее, или пък не знае как да и поиска. Има толкова статии с техники, идеи, най-добре ги прегледай. Важното е да го правиш с желание и да наблюдаваш реакциите му какво
харесва или не. Едва ли има мъж, който вижда, че се насилваш, и да иска. Или пък да се срамуваш. Просто прочети нещо, не е срамно, доста неща съм научила така. Женските списания бъкат с техники. Също и добрата комуникация е важна.

11.   Ами може би просто не му допада.
Според масовото мнение - няма мъж, който да не харесва свирки...
Аз обаче не харесвам - никога не съм харесвал. Не ми е приятно.
Аз да правя орална на партньорката си - да, но тя на мен... Просто не харесвам.
Всеки си има своите предпочитания.
Да не говорим, че винаги ми е било странно, как доста жени буквално ти се молят да им го сложиш в устата, ако обаче си поискаш между гърдите или в дупето (и двете неща ме побъркват) - изведнъж почват да мрънкат, че не го правят там.

12.   Ела при батя, аз нямам проблеми с това да те унижавам, докато лапаш.

13.   Притеснява се, че ще свърши твърде бързо. Имах един такъв любовник който щом го налапах ми свърши в устата :/ а твърдеше, че не обича
....

15.   Явно някоя друга му прави свирки и е по доволен от нея! Обаче го крие от тебе :P

16.   Ще кажа нещо, което звучи повече като мит, отколкото като логично обяснение. Има мъже, които са на мнението, че мръсотии се правят с леки жени, а не със съпруга/приятелка. И когато тяхното момиче застане на колене, за да ги задоволи се чувстват грешно, сякаш я унижават.
Или пък нещо не правиш както трябва и не му е приятно.
Защо не опитате с поза 69?

17.   Сигурно е музикант и му е писнало от свирене и виене.