Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свърша
Здравейте. Момиче съм. От скоро започнах да мастурбирам, не го правя с ръце, а с един масажор. Проблемът е, че не успявам да свърша. Става ми приятно за около една минута, но не успявам да свърша. Въпросът ми е как да удължа удоволствието?

Коментари

1.   Не е достатъчно да се стимулираш, трябва и да си възбудена. Пробвай да си фантазираш някакви неща или си пусни порно. Ако пак не става, може просто масажорът да няма достатъчно силна вибрация. Развърти слушалката на душа и пробвай със струята от маркуча, така можеш да регулираш и силата на стимулацията. Но пак ще трябва да си мислиш за възбуждащи неща.

4.   Съгласна с номер 1, трябва да си представяш разни неща също ида намериш поза. Примерно при мен е по корем най-бълзо. За вибратора може и да е много силен или бърз, такъв е моя и аз не го усилвам максимално, защото не мога да свърша. Не се притеснявай няма проблем, може просто да ти трябва повече време. А да и също може да опиташ само клиторна стимулация.

5.   Само порно помага, пусни си нещо което те възбужда и започвай да масажираш клитора

6.   Пробвай с ръце. Пусни си порно, по гледай малко докато ти се почувстваш възбудена започни леко да се докосваш отдолу, ама не директно по клитора, а около него. И така лека по лека започваш да го стимулираш и него както усещаш, че ти е хубаво. Сложи някаква смазка, примерно някакво масло от тези масажните, бадемово или специално купено за целта. Ще видиш, че оргазмът ще те връхлети бързо бързо...
Ако не знаеш къде точно е клитора само си губиш времето, провери в гугъл на снимчица да се ориентираш къде да се докосваш. Аз лично не обичам да прониква с нещо вътре докато се самозадоволявам, но всяка жена е различна.
Успех и помни, че първо ти трябва да откриеш как да свършиш сама преди да очакваш някой мъж да го направи вместо теб.

7.   Подобно на другите и аз казвам - най-важно е да си мислиш за нещо възбуждащо.
А като за техника - аз съм от по-старата генерация и като малка ме бяха наплашили, че ако се пипам отпред ще получа възпаление и ще се разболея. Бях го взела много на сериозно и когато пубертета взе да си иска своето, започнах да мастурбирам като си галя ануса и гърдите (до колкото ги имах ). В интерес на истината все още ми харесва да го правя така понякога.
Трябваше да отида да уча в друг град, след гимназията и чак тогава съквартирантката ме открехна, че имало и други начини.
С масажори или играчки нямам опит. Може би вибрацията е прекалено силна и груба?

8.   Темата е пусната за втори път, има я под заглавие Не съм наясно, някой се забавлява, историята е измислена.