Споделена история от Секс и интимност

Гърдите в секса
Здравейте, съпругата ми наскоро роди... 3 месеца има оттогава. Преди в секса обичах да си играя с гърдите и. Сега обаче тя не ми дава. Казва, че много я боляли гърдите заради кърменето. Бебето много и стискало зърната и я боляли дълго след като приключи кърменето. Според вас дали наистина това е така или ме лъже? В секса ми прави единствено свирки, нормален секс отказва и съм много объркан. Не знам дали още ме обича. А преди толкова много обичаше да и лижа зърната. Това нещо ми липсва много.

Коментари

1.   Щом ти прави свирки, какво повече искаш? Ако не те уважава как ще ти го поеме с уста? Големи капризи станахте, щом те разтоварва, всичко е ОК! А за гърдите, може наистина бебето да смуче яко и зърната да я болят, щом ти казва, значи е така. Но ако не се дои редовно, може пак да я болят гърдите, че може и мастит да получи. Ако са много напращели, трябва да си ги изстисква, иначе е опасно. Ако има много мляко, опитай да сучеш директно от цицката, голям кеф е. Но само ако има в излишък за бебето, цоцай си на воля!

2.   Изобщо не се учудвам от тази тема. Един мъж никога няма да е способен да разбере кърменето.
Човек, не е толкова лесно, колкото изглежда. Не е безболезнено, не е без проблеми, не е просто вадене на гърда и сучене. На една майка не ѝ тежи, че храни детето си, но гърдите ѝ вече си изпълняват реалната функция и промяната е голяма. Раждането не е приятно, но кърменето си е битка. Някои бебета не искат да засучат, мързи ги. А други са толкова лакоми, че се чудиш къде събират толкова кърма. В началото излиза коластра, а не кърма, тя е по-гъста и е особено важна за развиване на имунитет на детето. Първото засукване е странно, гърдите и зърната са много чувствителни, а с времето това не се променя. Понякога има проблеми със събиране на кърма, появяват се едни неща като бучки, които по някакъв начин трябва да изкараш. Изцеждане на кърма те кара да се чувстваш като дойна крава. Кърменето е приятно, защото го правиш за детето си, но изцеждането на кърма е точно все едно си крава. Боли. Първите месеци постоянно ходиш с кърма по сутиените и блузите, ти това не го контролираш. Гърдите ти са чувствителни, но зърната още повече.

Жена ти ти прави свирки, защото иска да си задоволен сексуално и то от нея. Защото те обича. На този етап играта с гърдите я забрави, гърдите ѝ в момента изхранват твоето дете. Приеми, че нейните гърди са в почивка известно време. Боли я, със сигурност не те лъже. О, раждането е болезнено. Получаваш разкритие 10 см и пак има голям риск от разкъсвания. Понякога лекарите режат отдолу, за да може да е срязано, а не скъсано по случаен начин. Известно време след раждането не можеш да правиш секс. Дори да искаш, ти пак няма да можеш, защото и сядането не е много приятно. Не знам какво е при жена ти, сигурно вече можете да правите вагинален секс, но тази жена 9 месеца е носила твоето дете, раждала го е няколко часа и го кърми 3 месеца... прояви разбиране към нея, уважавай я. Тя е дала живот на твоето продължение. Нея я боли, когато кърми детето ти, но не се отказва, защото детето ти има нужда от тази кърма. Целувай я дълго, прегръщай я всяка вечер, кажи ѝ, че я оценяваш и обичаш. Ще правите секс отново и с гърдите ѝ ще си играеш, просто трябва време.

3.   Да бебоците супер много стискат, сложи си пръст в устата на детето и сам ще разбереш за какво става въпрос. Понякога дори се получават възпаления.
Иначе аз имах естествено раждане с 5 шева и после ме болеше дълго време, защото май нещо не бяха го зашили както трябва.
И жена ти надали те лъже, говори с нея, може да е преуморена.

5.   Възможно е да я болят наистина. Но за това има решение - помпичка за кърма и бебето се храни от шише. И за теб пак ще има ц. ц. Сега друг е въпроса дали не й е спаднало либидото, чувал съм че се случва често след бременност. Трябва да си търпелив.

6.   Уважавай жена си и не се дръж като дете, естествено, че не те лъже! Задоволява те въпреки че сигурно не и е до това, ти пак си недоволен. Кърменето прави гърдите чувствителни, тялото ти се прецаква, изобщо не ти е до секс после. Не търси под вола теле, а помагай и не я притискай

7.   Да, напълно нормално и реално е да я болят гърдите и зърната- чрез засмукването бебето прави най-силния вакуум. Ако жената не се изцежда докрай гърдите се подуват и боли. Получават се рани (рагади) по зърната от сукането, защото самата кожа не е свикнала с това нещо.

8.   Ти си много зле... как ще те лъже!? Ти не знаеш ли че болят адски много?? Съвсем нормално е да я болят.
Не ги ли знаеш тези неща?? На колко си? На 10г?

9.   Болят я зърната приятелю. Опитай да дърпаш твоите колкото бебока дърпа нейните. От вакума който прави, се пълнят не само с кърма, но и с кръв. Стават доста чувствителни. Мога да ти предложа да и покажеш теми за такива кърмачки с чувствителни зърна. Има силиконови протектори и болката намалява постепенно. Другото е, че когато тя се възбуди, кърмата и тръгва. Някой харесват вкуса и и не им пречи да са обляни с кърма. Мога горещо да те предупредя да си спокоен и да не показваш колко си изнервен и, че те дразни ограничаването. Ако започнат скандали, нерви, тревожност е вузможно да и спре кърмата. Лекарите и учените не са измислили все още медикамент който може да я замени. Колкото по-дълго го кърми, толкова по добре е за бебока. Ако си мисли, че с кърменето ще си развали бюста, жестоко се лъже. Рано или късно гърдите увисват и няма да са като на 18. Сама да реши. Хубавия балкон/ който тя и ти ще виждате/ или едно здраво и хубаво дете. А това, че има задръжки в секса е в главата и само. Допълнително че е уморена от нощното ставане. Постоянната грижа за детето. Натоварването е голямо. Давай го по спокойно и ще се наредят нещата.

10.   Трудно ми е да си представя що за нещастник изисква от кърмещата си жена повече, след като положението е ясно.

Тази тема вони на измислица. Ако не е, стисни си тестисите силно един ден и провери дали ще е приятно да ги дъвче. Може би това ще те научи на съпричастие към съпругата.

12.   Чакай малко, това са временни неща, нека се оправи жена ти, после ще те скъса от секс!