Споделена история от Секс и интимност

Какви устни предпочитате?
Първо здравейте! : )) Наскоро с бях с една приятелка и се заговорихме за устни. (колко тъпо прозвуча). Тя каза, че не харесва големи устни, а моите са такива. Не са огромни, но просто са доста плътни и аз много си ги харесвам : )) Та ми е доста интересно мъжете какви устни предпочитат - малки, големи, нещо по средата?

Не че е от такова голямо значение, но какви "непознати устни" могат да ви хванат окото?

Коментари

1.   не разбрах дали автор или авторка е писал... и за кой устни говори... :)) но, ако говорим за устните на лицето - аз като мъж на 26г. предпочитам жени със средно плътни устни, като долната устна може да е леко издадена.

2.   Ами, както малките, така и големитем огат да изглеждат не толкова привлекателни. Просто зависи от типа лице, от момичето. Не бих казал, че бих харесал една жена повече, ако има по - големи устни. Просто трябва да има хармония и всичко да е съразмерно. Иначе така като гледам историята ми се струва, че опитваш да се хвалиш.
едни хубави устни не са от такова значение, ако притежателката им не е с всичкия си.

4.   Следващата тема каква ще е?
1. Как обичате яйцата – на очи или бъркани?
2. Какви очи харесвате – светли или тъмни?
Aми, има и друг начин да се изфукаш, ако се харесваш – Интернет сайтове за запознанства, Фейсбук… т. н.

5.   Не ? се връзвай на тази. Сигурно е някоя тънкоуста комплексарка, която тайно ти завижда. И аз имах подобна "приятелка", която ми разправяше - "бялата кожа е по - хубава" (аз съм по - матова), "тънките устни са по - изискани" (моите са средна работа - добре оформени и средно плътни), "къдравата коса е най - хубава" (моята е идеално права). И какво излиза - всички слагат гланц, за да "увеличат" оптически устните си, ходят на солариум, за да "не са им бели краката", изправят косите си, мъчейки ги с преси и сешоари, а на мен природата ми е дала даром всичко това, за което те разхищават време и средства. НО, аз седя и слушам приказките на тая завистлива грозотия, която ми се пише приятелка и... даже се комплексирам! Добре, че това време отдавна отмина. Не се поддавай на евтини провокации и се харесвай каквато си. Мъжете обичат самоуверени жени, а не такива, които сякаш питат с плах поглед: "Харесваш ме, нали?" Устните ти са си много секси, убедена съм:)

Борония

6.   Зависи си от формата на лицето. Не на всички отиват тънки устни или плътни. Въпреки че съм момиче, ще ти дам мнение. Моето е като на номер 1. (: А Борония е права, не давай да те комплексират.

7.   Много мразя шаблони от типа на "харесвам сини очи". Има жени със сини очи, които никак не им пасват на лицето и косата.

Важното е лицето да е симетрично и пропорционално. Всичко останало са подробности.

8.   Хора, разбира се. Устните не са от такова значение и са подробност от лицето. Но беше ли нужно да го пиша.. Аз не се опитвам да се хваля, най-малкото няма смисъл да е анонимно, вие пък веднага почнахте. Приятелката ми не е с тънки устни, не смятам, че ми завижда.. Просто като прочете някои коментари на човек му се отщява да седи в тоя сайт.
Авторка съм

9.   Като не ти харесва, прав ти път, никой не те е вързал. Хората бяха добронамерени към теб, въпреки повърхностната тема, а ти се заяждаш... Не говори добре за възпитанието ти.

10.   Естествени... без силикон, нищо общо с чалга "културата". Но бих предпочел по-тесни, отколкото гигантски.. нямам предпочетания

11.   Много зависи наистина от лицето. Моите по природа са много плътни и благодаря на бога, че пасват добре на останалите ми черти. Не мога да кажа същото обаче за една приятелка, която си сложи колаген, устните и са колкото моите в момента, но изглежда като пребита. Природата е дала на всеки такъв размер, какъвто му пасва най-добре. Виждала съм много секси плътни и изключително красиви тънки устни. Всичко е индивидуално.

12.   "мъжете какви устни предпочитат"
Отговор: мъжете харесват всякакви устни, особенно тези засмукали члена им.
Не задавай глупави въпроси да не ти отговорят глупаво!

13.   И на мен една приятелка ми каза, че мрази хора със сини очи (моите са такива), а после на нея й се роди дъщеря със сини очи. Трябва да я питам още ли мрази синеоки.
Устни, очи... излъчването е по-важно, не толкова детайлите.

14.   А, да, забравих нещо (горния коментар е моя) - бях чела, че мъжете си падали по по-сочни, леко напукани устни. А де! Като на Анджелина Джоли май.

15.   Ахахаха абе хора.. Темата е в "Секс и интимност"! Според вас за кои устни става въпрос? !

16.   Номер 15, става дума за тези на лицето :)))

17.   Такива, каквито се целуват добре ;)

18.   Устните са от значение и колкото и тъпи коментари да напишете, аз мисля че наистина има значение. Любопитно е да знаеш какво мислят и 2те страни. Аз например предпочитам и много повече харесвам големи устни. Но това не означава, че ако човек има тънки устни не става или нещо подобно. Всеки има предпочитания, но няма съвършени и всеки трябва да се харесва такъв какъвто е.