Споделена история от Секс и интимност

Как искам всичко да е както беше в началото
Здравейте всички :) Реших и аз да споделя своята история, напоследък доста се измъчвам...
На 23 години съм, момиче и обожавам секса. Един вид това е нещото, което най-много ме вълнува и ме кара да се чувствам жива. Може би повече от нормалното, не знам. Имам приятел, от една година и секса с него беше като сбъдната мечта. Страст, оргазми, любов, щастие.

За жалост последните месеци, неговото либидо намаля. Дори понякога не му ставаше... Преди той настояваше, искаше ме толкова много, всеки ден, а сега сигурно правим 2 пъти по-малко секс, и я няма същата страст и желание от негова страна. Моето желание си е същото към него, дори е по-силно. Не се чувствам желана, имам чувството че съм му омръзнала... Нормално ли е това да става с връзките? Били сме заедно само година все пак :(
Той е напрегнат с работата си, и да речем това е причина, но в началото на връзката ни беше на същата работа.
Имам чувството че и аз охладнявам към него при положение че не ме желае така вече...
Искам секс, и то с него, не с друг. Не съм щастлива и не знам какво да правя, не искам да се разделяме, а в същото време само за секс мисля :(

Коментари

1.   Просто говори с него на тази тема? И това дали ще го зарежеш е само твое решение. Зависи дали го обичаш достатъчно за да се лишаваш от време на време от секса. При мен понякога е същото с приятелката ми - искам по- често, но я обичам прекалено много и липсата на секс не влияе на връзката.

2.   Англичаните казват, че всеки ден дори пудинг със сливи омръзва. Ако искаш да събудите пак страстта ще трябва да внесете разнообразие. Ролевите игри са чудесен начин да се "излъже" съзнанието, че е с друг партньор и така да се провокира по-силна възбуда. Но ако връзката ви е основана единствено на секса, е обречена.

Каквото и да направиш, никога няма да е, както в първите месеци и ако не ви свързват някакви общи планове за бъдещето, най-добре не се мъчете повече.

Дядо Торбалан

10.   До номер 2

Вярно е че ако една връзка е основана само на секс, е обречена.
Обаче това за угасването на страстта? Знам че моята страст и желание към него си е същото, даже по-силно от началото.
Аз съм за ролеви игри и разнообразие с две ръце, но първо, той не си пада по тези неща, и второ, знам, че ако на мъж не му се прави секс, няма нищо което може да направи жена, да му „създаде” либидото. Както и обратно, прави ли му се, дори да облечеш най-смотаните дрехи, и само да лежиш, за 10 секунди е готов.... личен опит