Споделена история от Секс и интимност

Имам проблем със моят приятел, изпитвам голяма болка по време на секс.
ЗДРАВЕЙТЕ аз съм само на 25год. и по време на интимност не се чувствам добре. Ходила съм на гинеколог - но ништо. За мен е смърт когато идва вечер-не искам секс, и от там се почват проблемите.

Коментари

1.   явно наистина имаш някакъв проблем и може да е на психична основа само при мисълта за секс.пробвай да се пребориш с нея

2.   хъм... май ставаше въпрос за доста специфичен проблем НА ПСИХОЛОГИЧЕСКА основа, който ако не се лъжа беше наречен със звучната тъпанарщина "вагинизъм ". прекалено стягане на вагиналните мускулни пръстени, което като резултат дава болезнен и неприятен /а в някои случай - невъзможен/ полов акт за жената.... така че моме, най-вероятно всичко е в главата ти. за съжаление помощ не мога да те посъветвам къде да потърсиш, но който търси - намира :)
успех

3.   Мила правила ли си си изследване за ХЛАМИДИЯ?
Аз скоро разбрах ,че имам това заболяване.То е подобно на възпаление по маточните тръби/поне с това го объркаха при мен в началото/,а иначе представлява нещо м/у вирус и паразит.При мен е в дясната маточна тръба. При нелечение води до запушване на тръбите!Предава се по полов път! Признаци при това заболяване почти няма,както беше при мен освен болката при секс.Тази болка скоро си я обясних като разбрах ,че имам хламидия.Така,че направи си изследване.Успех!

4.   Аз също мисля, че проблемът е на психична основа.

На 23 съм и имам подобен проблем, което определено ми пречи да осъществявам интимни контакти, защото от страха от болката, просто ги отбягвам. Според мен единствения начин е да успееш да преодолееш всички притеснения по време на сексуалния акт и да се наслаждаваш на момента и на човека, с когото си. Сексът не трябва да е нищо друго освен удоволствие.

Надявам се да съм помогнала по някакъв начин и успех:)

5.   Когато правиш секс, мила, трябва да се отпуснеш за да влезне членът на пртньора ти спокойно. При стягане всички мускулчета сякяш затварят една клапа, която наистина много боли - отпусни се, не мисли за нищо друго, дори и за болката.

6.   И аз имам такива болки,по време на секс не се стягам но пак ги имам,не всеки път обаче,примерно ако правим два пъти първия път не ме боли а втория път ме боли ужасно

7.   Абе я си намерете мъже с по малки чурки :D

8.   Аз мисля че ако не сте достатачно овлажнени и от това се проявява болката. Първият път не боли но вторият когато няма никакво овлажнение боли.