Споделена история от Секс и интимност

Клизма преди анален секс ?
Здравейте ,драги читатели! Аз съм момиче на 19 години и си имам приятел на 21. Всичко е наред, прави страхотен секс ,обаче тук идва един проблем: той иска анален секс ,а аз не съм много сигурна ,че го искам, може много да боли, пък и ако се насера по време на секс ,ще стане голям резил ... Затова ви питам :необходимо ли е да си направя клизма преди анален секс, за да ми е чисто отвътре ,или не? Благодаря предварително . Момиче 19

Коментари

1.   Ако не го искаш НЕ трябва да го правиш! Тялото е твое и той трябва да уважава твоите решения. Ако той не знае как да го направи може много да боли дори да се стигне до разкъсвания и да трябва да ходихе на лекар. В порно клипчетата се създава погрешна представа за това как се случват нещата, мъжът ваща жената и го пъха веднага, не дават цялата подготовка.
Ако все пак решиш да правиш клизма трябва да е 3-4 часа преди това и гледай да си сама, ще разбереш защо като направиш.
Трябва ти и лубрикант и играчки с различен размер за плавно разшияване.
Ж30

5.   Разбира се, че да! Задължително, иначе лайната няма да са възбуждащо допълнение в секса

6.   Да, задължително си направи клизма, и то си я направи добре, че има една кривина в червото където също се събира.

Приятелката ми се насирала, по точно остатъчна вода е излизала, колкото лекичко да оцапа чаршафите, ама знаеше че аз си я обичам и акуто в нея :)

Колкото до чувството... за мъжете е като рай. И понеже пениса стига то шийката на матката в тази поза по- лесно, жената обикновено скуиртва по лесно и с по-голямо удоволствие. Невероятен кеф е да гледаш как тя се изпразва отпред, докато аз съм отзад. А още по голямо удоволствие за нея е като после вляза в жадната й вагина. Множествените оргазми са гарантирани.
100% си заслужава подготовката и търпението, и привикването и всичко. Само не го правете често... един път в седмицата примерно е ок. Тук хората ще потвърдят ако е вярно, чувал съм че жената може да почне да се насира в млада възраст, ако се прави често

8.   Препоръчително е! Понякога е и наложително! Аналните сфинктери са два. Мъжкия член не преминава през вътрешния сфинктер. Така че, в много от ситуациите не е възможно да се получи конфуз! Но с промивка ( има специални "круши" в сексшоповете) си е най добре! Няма нищо лошо в аналния секс! Опитай! На повечето момичета и жени им харесва. Нещо ново и свежо!

10.   Имаше тук някакъв чиче, пусна тема за двойната клизма, виж там прочети. И защо трябва да си правиш клизми и да търпиш болки вместо просто да кажеш Не, не искам? Ако той продължи да иска питай го манаф ли е? Или му постави условие да му навреш един патладжан ти на него преди това, да пробва аналния секс изцяло като му е толкоз мерак, защото в секса има две страни все пак. Защо така лесно се съгласявате на всякакви простотии за да задоволявате любопитството, прищевките или извращенията на всеки, който за момента е с вас, бе момичета? Като не му дадеш, какво, страх те е да не те остави ли? Ами голяма работа, значи това само е искал от теб, а мъже много. Една жена става по-интересна и желана, когато не се подлага на всичко, което и искат. Но все пак, ти си решаваш, г-зът е твой, последствията и те.

15.   Само едно нещо ще ти кажа, девойко - който се плаши от мечки, да не ходи в гората! Истинското майсторство в аналния секс се постига само и единствено когато и от двете страни липсва страхът от евентуално насиране.

17.   А той правил ли го е преди, или ти ще си му първия опит? Ако е опитен мъж, ще знае какво да прави и как да те отпусне. Ако ли не, ще сте двама новаци, и шанса да направи нещо не както трябва е огромен. И аз така не исках с един, по простата причина, че и той нямаше опит, както нямах и аз. Шансът да се навия с опитен партньор е по-голям, отколкото с мераклия, който видял нещо в порното и иска да го пробва. Бих искала да пробвам, но с човек, който знае какво да прави. Иначе да се учи на мен не бих се съгласила. Да, може взаимно да се учим, но сигурно е друго да го направиш с опитен, а не с някой, който знае, че там се пъха и край.

19.   Клизмата е ясна. Правя я най-вече за мое спокойствие. Но един път с моя приятел не се бяхме виждали две седмици. Правихме анален секс, беше супер яко! Накрая свършваше ужасно дълго време, Здраво ме напълни. И след това в тоалетната, все ено ми беше направил втора клизма :-)

20.   Хей хей. И аз бях така в началото, приятелят ми искаше, а аз не бях сигурна докато накрая не се престраших и Не съжалявам. Беше уникално... още първия път свърших няколко пъти. Много зависи от човека до теб как ще те предразположи.
Въпроса е, да се подготвиш както физически, така и психически. Когато си сигурна, тогава. Ако не, не-здраве да е.
Най-лесно ще се получи, ако си вземеш от аптеката една гумена круша, която по принцип е за вагинални промивки.
Дамски душ се нарича. Пълниш водичка и се прочистваш.
Аз не го правя често, но когато се случи е просто брутално хубаво, защото е нещо много интимно да допуснеш човека до теб до такава степен. Особено когато имате дълбоки чувства.
Успех, ако се решиш