Споделена история от Секс и интимност

Защо нещата накрая стават сериозни и има винаги недоволни?
Здравейте, аз съм едно момче на 25 години, и имам един вапрос към жените. Защо, нещата стават сериозни винаги след секс, ама винаги се чудя? Дори, когато съм бил с момичета, които уж са много разкрепостени, и не обичат сериозните връзки, но след два три пъти винаги сами поставяли условие, абе казват буквално "или ставаме гаджета и го продалжава ме, или всичко беше до тук" и се разочаровам много не може ли така приятелски.

Не знам, старая се да се отдам изцяло на тях по внимателен съм, за да им хареса, понякога и малко грубоват, когато се разгорещя, ама те нещо се разочароват ли от мен не знам и поставят нещата за сериозени връски и подобни ала бала неща.

Бях в Сащ, работих в една фирма в областа на компютърните технологии и там срещнах едно много красиво момиче. Беше от Поерто Рико, малко мулатка го раздаваше с една къдрава коса, абе сладоранка голяма, заоформихме една свалка с нея и накрая се стигна до секс, да си призная малко се по замислих, защото те нали са много страстни и им требват по- големи около 20 сантиметра, а моя е по-малък, около 18 некъде и малко се дръпнах, защото може да не я задоволя, апък е тъпо така, аз все пак съм всеотдаен и обичам момичетата да оставът доволни от мен.

Накрая събрах смелост и си казах абе квото е това сега и се напих малко за кураж, когато дойде тя, АЗ я награбих много здраво даже си казах, че мога да я отблъсна ама тя започна да се смее и почнах с много лизане, ама целата смуках и зрънцата и розовото клиторче, абе много се бях разгорещил. Стана много яко. На сутрента се събудих и до мен на гардите ми имаше една кръдва косица и тя сладко спeше до мен, леле беше много яко това, а тя е малко по- висока от мен , а аз се претиснявах точно от това, как ще изглеждам когато тя спи при мен , защото нали е по-висока и може да не изглежда добре, ама всичко си беше точно, освен опъковките от презарвативи на пода.

НИКОга не съм се влюбвал до сега, и незнам дали не бях се влюбил, но някак си взех да я чуствам по-близка, излизахме често подарявах и подаръци и да си призная се превързах към нея много. НО НО Визата ми изтече и аз трябваше да се прибирам в България, на летището, когато ме изпращаше тя се разплака, много ми стана тъпо, защото до тогава никое момиче не беще плакало за мен и да си призная аз малко ги смятах сълзите като допълнение към съпунките само, но ми стана много кофти.

Най- много ме изненада, че тя ми каза, че не иска да и пиша, защото би било по-добре така. Не знам може би ме излъга, и сега съм си в БЪлгария работя си правя си секс с различни момичета ама така след 2 3 път пак искат некви сериозни връски и, защо питъм аз, за да има разочаровани, от това, че некви дребни неща провалят всичко и после се гледаме накръв, неможели съвсем нормално приятелски да си споделями да си правим секс и всичко да е яко, а иначе за момичето от америка си мисля постоянно ама всичко е минало незнам някакси мулатките са красиви по своему. иначе съм ви много блогодарен, ако ми пишете и си казвате вашите мнения, дори да са критични, няма значение аз съм широко скроен човек, ще ги възприема нормално. БЛАГОДАРЯВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Коментари

1.   Предполагам, че просто са се правели на разкрепостени за да те имат, ще намериш такава, търпение! Хубаво е да им покажеш, че не желаеш обвързване още в началото, но ти явно не го умееш това още понеже си малък.

2.   Аммм.. да си призная аз съм момиче, ама и аз отдавна търся няква връзкаа.. приятелска, ама искам добър приятел... не нещо да сме гаджета просто много добри приятели да съм приятелка с момче както съм приятелка с момиче, но и да правиме секс. Просто е така без нищо... намирала съм такива само за сеск. Ама аз искам и приятелство а не да съм няква там машина за оргазми.. :) Все още не съм намерила това момче, но не се отчайвам. Такаче давай напред и все ще срещнеш някое момиче. :)

3.   Аз съм жена и бих ти казала, че трудно ще намериш момиче, което след като си правил секс с нея 2-3 пъти да не иска да бъде насериозно с теб. Просто така сме устроени жените - привързваме се към мъжа, с който правиме секс и започваме да проявяваме чувство за собственост. Срещала съм се с мъж, с който зная че ще правиме само секс и не мога да очаквам нищо повече, но след 3-тия път ако сме си допаднали в леглото, вече имам тръпка към него и не мога да правя само секс с него, а ми се иска и той да държи на мен и да гледа на мен не само като кукла за секс.

Но пък като се замисля всичко това е провокирано от факта, че въпросния мъж не ме търси само когато иска да правиме секс, а и просто така - да се чуеме. И ако това е поне веднъж на ден ето ти и проблема - вече съм лапнала и ми се иска да сме истински гаджета. Та така може и ти по някакъв начин да ги подвеждаш, а после да се чудиш, че не искат да сте само секс-партньори.

4.   Ами как няма да искат връзка нали до секс се стига само когато имаш чувства... даже то не е секс ами любов. Не може така или си имаш нещо сериозно, което си знаеш че е само твое и на никой друг или... просто нямаш нищо!

5.   Научи се първо да пишеш грамотно! Открих над 10 грешки в писмото ти. После мисли за другите неща.

6.   Пробвай с по-големи. Или просто не си попаднал на жени които мислят по този начин. И уточнявай в началото че неискаш сериозна врьзка.

7.   Голям проблем имаш -няма що. Хората се чудят как да имат сериозни връзки, ти търсиш несериозна. Като искаш само секс върви при проститутка.

8.   Подкрепям номер 3. МНОГО СИ ПРАВА:)

9.   От автора.. грешките са плод на това, че пиша по-бързо и на латицица, след което се редактира това писво в кирилица и не е най-важното да спазвам всички синтактични, правописни или квито и да е било правила за правопис.

Като малко по-интелегентен човек, ще кажа ПРОСТЕТЕ МИ ЗА ГРЕШКИТЕ. АЗ ГРЕША, А АКО ВИЕ НЕ ГРЕШИТЕ - ДОБРЕ, ДРУГ ПЪТ ЩЕ БЪДА ПО-ВНИМАТЕЛЕН И НЯМА ТОЛКОВА ДА БЪРЗАМ.

10.   Здравей авторе - хаха разбирам те, може би ти наистина си бил влюбен, и сега не виждаш смисъл в нищо ..

Аз съм момиче което си прави секс с приятел-момче - да колкото и да не звучи реално е точно така, той ме разбира, правим си секс и всичко е наред ... но трябва и да се замислиш за нещо сериозно, защото когато можеш да правиш секс с приятеля си или с мн др хора идва момент в който това не те устройва и просто спираш с такъв тип връзки ...

Колкото до грешките нали има редактор, би трябвало да му влиза и това в работата, повечето грешки са или технически които се допускат, или от самото вълнение което се изпитва по-време на писане, е простете ни и аз съм допуснала такива!

11.   Еми нормалните хора искат сериозни връзки нали се сещаш защо! Ходиш на работа, уморяваш се, не ти остава никво време и вечер като се прибереш нали трябва да има някой до теб да те посрещне, да водиш редовен полов живот, а това, че теб те е страх от връзка или просто жената още не се е появила при теб... Явно имаш повече време. Повечето хора нямат достатъчно време за търсене на жени и то все нови и нови.

12.   Момчето иска само секс... Никакви сериозни връски и го разбирам... Аз съм момиче на 17 години и мисля по същия начин както той.. Вече много трудно ще намерите момиче са сериозни връски а за момчетата да не говорим те искат само секс и затова съм съгласна с него.. Примирила съм се че няма сеиозни момчета.