Споделена история от Секс и интимност

Свирките
До колко са важни свирките в една връзка?
Има ли мъж който може без тях?
И толкова ли е хубаво наистина това чувство за мъжа?

От скоро си имам приятел. Той ми е първият и още всичко интимно ми е ново, чувствам се неудобно, неопитно така да го кажа. Секса започва да ми харесва, сравнение с началото ( много ме болеше ) Пробвахме и анално и вагинално. Но не знам тази орална любов защо ме мъчи толкова. Много съм срамежлива, може би това е проблема. Не ме гнус, уж се чувствам готова, а като наближи момента и забивам. Той не ме кара насила, намекна ми един път, но като видя, че не съм готова и не сме отваряли темата повече.
Казва, че му е хубаво с мен, само като го пипам и се възбужда, но все някога ще трябва да се осмеля и за другото.
Винаги свирката съм я свързвала с нещо долно, мръснишко, с лека жена. Може би ще ми трябва повечко време да свикна с факта, че това не е нещо нередно.
На 21г съм, но приятеля ми е доста по-голям.. естествено с повече опит. Но това, че остана с мен когато му казах, че съм девствена, трябва да е бил на ясно, да не очаква чудеса от мен в леглото, нали така? Хаха

Коментари

1.   Нормално е да се притесняваш и страхуваш. Нямаш опит, страх те е да не се изложиш, но няма причина. Никой не се е родил научен на нищо. А в свирките няма нищо долно и леко. Те са част от играта, нещо много хубаво. Аз обичам да правя на мъжа си. Отпусни се, забрави всички страхове, научи се да се наслаждаваш на секса. Повярвай ми идва момент, в който ще стане много важен за теб. В началото и аз не умеех да се наслаждавам, но сега го обожавам и е едно от най-важните неща за мен. Давай смело, зарадвай твоя човек

2.   "Има ли мъж който може без тях?"

Да, аз. Само да не чуе Торбалан, че ще заобеснява колко съм не-мъж, нямам "либидо", еволюцията ме е пропуснала и природата ще изхвърли гените ми.

3.   На мен лично изобщо не ми допадат.
И... Изненада - има жени, които направо се обиждат, когато им кажеш че свирките не те кефят.
Ако си говорим за сексуални практики в горната част на тялото, далеч повече ме възбужда идеята за секс между гърдите... Тоеа пък обаче доста жени го отказват (същите, детондържат да им го сложиш в устата - иди ги разбери)
Така че не всички мъже сме откачени на тема "свирки", но повечето са.
Идеалната партньорка за мен би харесвала между гърдите, анално, и да е отгоре (вагиналният секснсе подразбира). Но - разни хора, разни идеали.

4.   Пробвай се с него дали изобщо можеш. Аз започнах на 20 с едно момче колко мене и не можех много голяма да си отварям устата и понякога съм го стискала със зъби. После няколко пъти пробвах да лапам банан и краставица(преди това не бях правила така) и започнах да свиквам. Мен само за първи път като правих свирка ме беше срам и гнус.

5.   Аз пък искам да прониквам с език, но партньорката не дава, дали е подобен проблемът?

6.   Много малко жени са майсторки в свирките и го правят с желание и страст
Но като ми се падне някоя аматьорка, която не знае как и защо, то и аз нямам желание за това, не само защото е мъка, а и защото хич не ме кефи!

7.   И аз да се залепя за тези които не си падат по свирките. Виж аз да докарам жена до оргазъм с език-да, но свирка за мен не е от най-съществено значение. А опитвала ли си да те възбуди доста и да не прониква в теб? Вместо да се наденеш, лапвай го до дъно и си го изкарай на члена му. Голямата възбуда върши чудеса.
Дядо Тошо

8.   Никога и на никого не си длъжна да правиш свирки или каквото и да било друго, което не желаеш. Запомни това!

9.   Значи свирката е мръснишка, а в ануса не е!??

11.   Номер девет, естествено. Влезни ѝ в положението: ти би ли ми набузил шпека, ако досега ти е масажирал пърдотника? Отговорът е да, но не си длъжен.

12.   До 9
И двете са мръснишки, но бих предпочела анален секс пред това да духам. Твърде курвенско е, унизително, неприятно и т.н.

Ж, 21

13.   До 9

И двете са мръснишки и не ги одобрявам, но ако трябва да избирам между свирка и анален, със сигурност ще предпочета второто.

Духането е възможно най-курвенският, унизителен и неприятен сексуален акт между мъж и жена. Лично мое мнение, което споделят и много други. Не целя да обиждам никого, просто споделям.

14.   Не прави нищо, което не те кефи. А ако те интересува, да има жени които изпитват удоволствие при мисълта да доставят удоволствие на човека когото обичат. Такъв тип жена съм аз. И да има мъже, които не обичат свирки, рядко, но има такива. Има и мъже, които и анален секс не обичат. И като цяло които не са сексуални. Ако не си щастлива с този, не се насилвай.

15.   12 и 13, и защо го споделяш два пъти?

А и аз питах авторката, не теб!

#9

16.   Н6, никой не се е родил научен. Защо не им даваш насоки на новачките?

Alpha, ж. 30 г.

17.   Значи, да си дадеш дупето и да правиш анален секс е ок, а свирка да правиш не е ок ? Я ходи се скрий :D

18.   Много е важно да ти доставя удоволствие ,да правиш свирка не насила .Дори когато я правиш да е с чувство не просто да лапаш ,всеки лапа но не всеки прави хубава свирка. Ако усещаш ,че не е твоето не го прави насила . Аз се възбуждам когато му правя ,и влагам емоция и на него и на мен му доставям удоволствие

19.   Не съм искала анално, но така се случи, обърна ме и.. Отначало наистина се почувствах гадно, но знам че на мъжете им харесва ( чувала съм де ).. Дано скоро се осмеля и на другото..
Дори когато отвори темата за секс ми е неудобно, може би не съм готова още.. ( този срам.... )
Авторката

20.   Последните години съм в дълга връзка. Приемам, че сексът е важен за връзката, но не точно самите действия в него. Според мен е важно и двамата да сте задоволени сексуално и да се чувствате добре с вашите си практики/начини/предпочитания. Хорското мнение е без значение, стига вие да се чувствате добре един с друг в леглото. Аз вярвам, че е хубаво да опитваш различни неща, дори и да не ти харесат и после да не ги практикуваш. Повярвай ми, в началото на връзката ми не бях правила свирка на никого. Притеснявах се, че ще се изложа. Струваше ми се някак унизително да застанеш на колене. Тогава бях на 17-18 години и бях в началото на сексуалния си живот. Изобщо не бях съвсем наясно какво да правя. Ами, престраших се. Приятелят ми не ме е насилвал, за него никога не е било нещо жизнено важно да правим орална любов, но му се искаше и аз го знаех. Той е с по-голям опит от мен, тогава вече знаеше какво харесва и какво не, а аз тепърва научавах тези неща за себе си. Още в самото начало му казах, че ако ще ми бута главата и ще се опитва да контролира моите действия, изобщо няма да се разберем. Обясних му какво ме притеснява, какво би ме отблъснало и къде са моите граници изцяло на ниво съзнателното ми разбиране. Не ми пречи да ми държи косата, не ми пречи да ме насочва леко, но по никакъв начин не искам да му правя свирка и да се чувствам като долнопробна к*рва. Така стоят нещата, ако ще и това да ме прави смотана в очите на някого. Да, опитвали сме и другото. Правили сме груб секс. С годините съм изпитала всичките си граници и вече ги познавам. Специално за свирките, наистина не мога да приема, че някой ще си го набутва просто така, че с ръка ще ми бута главата или нещо подобно. Иначе самата свирка, когато ти имаш пълен контрол и свобода е нещо, което изобщо не е неприятно или унизително. Опитай, няма какво толкова да се изложиш. Пази го от зъби и всичко ще е наред. Ако нещо конкретно те притеснява, сподели на приятеля си и измислете оптимален вариант, в който и двамата да сте доволни. Виждам, че ти е мерак да го задоволиш и го смятам за напълно нормално. Оралният секс е нещо много приятно, това усещане е различно от всичко останало. Има мъже, които изобщо не искат свирки, както и такива, които не могат без тях. На повечето им е много хубаво, но нормален мъж, който държи на теб наистина, няма да те задължат да правиш нещо, което не можеш да приемеш за нормално и те кара да се чувстваш много зле. Опитай и прецени доколко ти харесва, а после ще решиш колко често да го правиш, както и дали изобщо ще го правиш. Стига да не ти е отвратително гадно, да не те измъчва мисълта и да не го правиш почти насила, няма нищо лошо в оралния секс.

21.   Нонер 12 и 13. Ти предпочиташ анален секс вместо да му направиш свирка. А когато си готова за анален секс направи ли си две, три клизми предварително за да не го изцапаш и да размиришеш цялото помещение. На вас даже и вагините ви са мръсни доста пъти, защото вие не знаете как се поддържа интимна хигиена. Когато сме я докарали до момента да правим секс аз първо и оглеждам вагината и ако забележа нещо бяло да излиза от влагалището й направо се отказвам от такъв мръснишки секс. Пениса на мъжа е винаги чист, а вагините са мръснишки ако жената не знае, или от мързел, как да поддържа имтимна хигиена.

22.   Браво на 21!
Тука ги удари по капсите.
Оказва се, че масово подрастващите и не само имат нулева сексуална култура. Ако попиташ повечето, какво знаят за Chlamydia trachomatis,
ще гледат, като телета в железница.
Иначе всички са яко отворени в тея публикации.
Свирки, анални, 3ки, 4ки, 7ци и т. н.
Тука млади момичета на 20, 21, 22 вършат такива чудесии, че проститутки с10 годишен стаж има да се учат от тях.

23.   21, случайно да си чувал, че жените, когато сме възбудени отделяме секрети, които служат за смазка?

Alpha, ж. 30 г., ползваща редовно дамски душ

24.   Н. 23 казваш, че си на 30, но ти не знаеш аз на колко съм. Зная за какъв секрет (не секрети) ми говориш, който служи за смазка, но този нормален секрет е безцветен, а не да е бял като мляко или пък като жълтеникав сопол и да мирише на развалена риба. А ти ако нямаш никакви съмнителни секрети, освен нормалния безцветен, защо ползваш редовно дамски душ? Доста опит имам и знам за какво говоря. Вие жените си мислите, че ние мъжете сме много невежи относно вашата интимна анатомия. Да има такива мъже, но аз не съм един от тях. Ти не знаеш с колко жени съм бил и какви "вагинални картинки" съм виждал. Престанете да си мислите, че само вие разбирате от вашата полова система.

25.   Разбира се че може и без тях, това е една извратена мода у съвр. българи болни от синдрома на криворазбраната цивилизация. българите са най-простия народ в Европа и копират от Запада като маймуни!

26.   Добре, 23, извинявай. Това, с развалената риба не ми е познато. Попадала съм на страшно дебилни изказвания от мъже, които си мислят, че там трябва да е идеална суша и чули-недочули обявяват смазката за "бяло течение". Дамският душ е добре да се прилага профилактично, разбира се, не прекалено често, за да не се наруши микрофлората. Съжалявам, че си попадал на мърли.

Alpha, ж. 30 г.

27.   Лошо ми става като чета коментарите. Мръснишко било, курвенско било... Вие в средновековието ли живеете? Май една част от българите там се е закотвила и не ще да прогресира. Как може в 21 век с такива предразсъдъци да живеете?
Авторке, сексът ако не е мръснишки не е секс. Да, може да бъде изпълнен с любов и романтика и в същото време да е много мръсен. Едното не пречи на другото. Нищо лошо няма в това. Ако и на двамата ви е кеф всичко е ок.
Според мен една жена трябва да е курва в леглото и дама за пред останалите.
Отърви се от глупави предразсъдъци и се наслаждавай. Нито един нормален мъж няма да си помисли "леле, тая щом ми лапа значи е голяма курва, по-добре да я зарежа и да си намеря някоя дето не ги прави тия мръсни неща". Най-вероятно ще се чувства поласкан и ще му доставиш невероятно удоволствие. А ако някой си помисли такова нещо, може да си сигурна че такъв човек няма да е добър съпруг. Най-вероятно ще очаква жена му да е като дърво в леглото, да е" чиста" и" морална", и в същото време ще търси от проститутки това което не получава вкъщи.
В секса няма нищо забранено, нужно е само и на двамата да им е кеф. Не можеш да знаеш дали ще ти хареса да правиш свирки ако не пробваш. Съветвам те да пробваш когато си готова и след това ако ти хареса, чудесно. А ако не ти харесва поговори с твоя приятел и му кажи че не ти допада.
Тия дето викат че това било мръснишко са пълни задръстеняци. А мъжете на които не им харесва ги разбирам. Странно е, но хората са различни.

28.   Мъжете харесват свирките, едва ли ще има мъж, който не ги харесва. Това някоя жена да не иска, би го обидило според мен, и би си търсил някоя, която да иска да му направи. Винаги трябва да се пробва, и ако не ти хареса тогава. А не директно да отказваш, и да се правиш на девица. На някой мъж дали ще му е приятно да знае, че на предните си партньори си правила, а на него не искаш? Или на теб, ако не иска да ти прави орална, а на други е правил? Ако обичаш човека, желаеш наистина правиш всичко, за да го зарадваш. Иначе си търсиш оправдания, и той ще е сексуално незадоволен, и ще кривне, защото друга може да не е толкова скромна и да го реже. Девствеността не е оправдание, а липсата на желание е. Ти го допускаш до задния си вход, но не и другото. Там не те е гнус.

30.   Пробвах го.. честно казано не е толкова зле, но някак си ме е срам.. имам чувството, че правя нещо неправилно, грешно.. и аз не знам как да го кажа. Той си го иска и наистина девствеността не е оправдание, но ще ми трябва още време да се отпусна.

31.   Истината е, че мъжете искат жената да е домакиня в къщи, дама в обществото и мръсница в леглото. В свирките няма нищо курвенско и долно, според мен е много по долно да се правиш на светица и девица, рано или късно на мъжа му омръзва и търси разнообразие на друго място. Сексът е взаимно удоволствие, невиждам какво курвенско има в това да правиш орална на партньора си, курвенското се проявява по много други начини, според мен.

Ж32г.

32.   "Ако обичаш човека, желаеш наистина правиш всичко, за да го зарадваш." А ако теб те радва нещо, което на другия му е неприятно и въпреки това го искаш, дали ТИ много го обичаш? Свирка съм правила само на мъжа ми, не ме кефи, не ми е гнусно, но не ми е и приятно. И той повече не настоява. Аз също не искам неща, които знам, че не обича.

33.   Сериозна дискусия. Не виждам защо правите неща които не ви харесват.
Дотук разбрах, че едни смятат аналния секс за по-приемлив, другите оралния.

Аз никога не съм напъвал за което и да е било от двете, ако жената до мен не и е по вкуса. Също така съм имал случаи, когато си е било дори задължително и двете.

34.   До 27

И на мен ми стана лошо като ти прочетох коментара, и то много, повярвай. Ти имаш ли поне 15 години??? Явно си израснал на гнусното порно и идиотски Фейсбук статуси тип "каква трябва да е истинската жена... " и "какъв трябва да е истинският мъж... " Оттам се е объркала представата ти за отношенията между половете. И не само твоята де, поне 90% сте така. Това порно ви съсипа, съсипа и жените около вас, уви.

"Вие в средновековието ли живеете? Май една част от българите там се е закотвила и не ще да прогресира. Как може в 21 век с такива предразсъдъци да живеете? "

Май ти си закотвил в порното и не искаш да излезеш. Да си извратен и да се държиш като пълен миндил, без значение от пола, не те прави "прогресивен". Другото, което явно не знаеш е, че отказът на някоя жена да прави анален секс или свирки, или и двете, не значи, че има "предразсъдъци", а значи, че уважава себе си и тялото си. Значи също, че е чиста и морална, както ти се изрази.

"Сексът ако не е мръснишки не е секс". Кой те излъга? А, пардон, има го по Фейсбук статусите. Сред курвите също е доста разпространена тази "мантра". От теб също яко лъха на курва, а да си такава от мъжки пол е също толкова срамно, колкото и да си от женски, така че не се гордей. Аз пък съм на мнение, че ако е мръснишки, не е секс, а гнусна, ужасяваща, отвратителна порно имитация и няма общо с думата "секс".

Ти, ако си склонен да се занимаваш с проститутки, твой проблем, и то огромен. Само не заклеймявай всички мъже, че имат курвенско мислене и биха потърсили по-горе посочените.

"Да, може да бъде изпълнен с любов и романтика и в същото време да е много мръсен. "
Няма как да стане това, двете са взаимно изключващи се. Може би си девствен???

"Според мен една жена трябва да е курва в леглото и дама за пред останалите. "
Няма такъв филм, никога не е имало, няма и да има. Една жена или е курва или не е. Няма средно положение.

"Тия дето викат че това било мръснишко са пълни задръстеняци. А мъжете на които не им харесва ги разбирам. Странно е, но хората са различни. "

Задръстеняк си ти, и то един от най-големите в този сайт, щом си последовател на порното и развратния начин на живот. Такова "мислене", ако може така да се нарече, имат само приматите като теб. Ужасно си зле, наистина. Освен това си служиш с твърде много клишета и си неграмотен. Тъжно... А мъжете, на които не им харесва, никога няма и да ги разбереш. Ти си на светлинни години от думата "мъж".

Мъже, споделящи твоето мнение, ме направиха почти асексуална мъжемразка. Много, много близко съм до това определение. Все курвенско то търсите, явно защото при вас е в по-големи дози, но жените не са така. Не всички. Ние, нормалните, не искаме да ни правят на парцали, нито пък да сами да се правим на такива. Спрете се вече с вашият курвалък и егоизъм, до нищо добро няма да стигнете, не разбрахте ли? Не виждате ли накъде отиват нещата? Сами правите от жените или асексуални, или абсолютни кучки, после пък ревете... Ами, ревете си, сами си го правите.

35.   Номер 34, права си за всичко. Спокойно, както каза сама, само мъжките курви "мислят" по този начин.

37.   Alpha 30
Аз съм № 6
Да уточня;
Когато нещо не ти идва отвътре, когато го правиш без кеф или по задължение, то никакви уроци не помагат, а просто ще навредят на жената
Би ли споделила при теб как е, кога започна да го правиш и като каква определяш себе си, а може да си имала и отзиви от партньорите си, кажи си!?
Благодаря ти предварително!

38.   Здравей, мило момиче! Пробвай да пийнеш някакъв алкохол, да те опияни леко, колкото да се отпуснеш и станеш по-разкрепостена. Сигурна съм, че така ще натрупаш смелост. По принцип много ми харесва да правя свирки, но докато съм пийнала това ми се струва най-хубавото нещо на света. Чувствам го уникално и го правя с още по-голямо удоволствие.