Споделена история от Секс и интимност

Мнението ви за комбинацията мъж-жена-мъж в леглото
Привет на всички!
Темата ми се отнася до тези, които са пробвали и биха желали да пробват да разнообразят сексуалния си живот като поканят още едни мъж за тройка.
Аз съм жена на 22 и си имам сериозен приятел от почти 3 години. Отношенията ни са отлични))) просто ни се иска да пробваме от всичко, затова от известно време си мисля именно за това - какво би било ако направим тройка. Достатъчно разкрепостена съм да не се притеснявам от компанията на друг мъж затова отворих въпроса пред приятеля ми тази сутрин - той принципно също не е против, но се боя че може да изревнува, да се отврати или да се отключи нещо, за което не подозирам в него ако наистина го направим. Общо взето ме е страх в стремежа си към нещо по-добро да не съсипя настоящето...

Затова питането ми е към тези, които са пробвали - кои грешки да не допускаме? Какви рискове още крие тройката? И ако някои мъже, които са били трети лица в подобно преживяване, прочетат това - по какъв начин се промени отношенито ви към двойката, която ви покани?

А22

Коментари

1-50 от 81

1.   "Достатъчно разкрепостена съм" - НЕ, ти си достатъчно безпринципна, долна и гнусна... :(

2.   Ами имай в предвид, че след това той може да поиска тройка с жена, което е нормално. Ако знаеш, че ще се възбудиш а не да ревнуваш в такъв акт и ако знаеш, че няма да разклати връзката ви давай - аз лично не бих.

3.   кои грешки да не допускаме? - че третия човек е познат; третия човек трябва да е непознат за да няма поддържане на връзка с единия след това; един приятел така си развали бракът
Какви рискове още крие тройката? - много. Винаги използвайте презерватив, задължително не знаеш кой с какво е правил. В тройката винаги единия е по-самотен, не му обръщат внимание няма нищо общо с порното, гледай това да не си ти;
И ако някои мъже, които са били трети лица в подобно преживяване, прочетат това - по какъв начин се промени отношенито ви към двойката, която ви покани? Ами първо, че не бих я взел за жена и второ вече не гледам на нея с приятелски чувства, а сексуални.

4.   1, сега на курволяка му викат "разкрепостен/а". Някак по-меко звучи. Даже вместо аморален, ставаш куул.

5.   Мерси за отговора, Номер 3! Задавайки въпрос очаквах да получа конкретни отговори, а не опити за класифицирането ми (но ок, това си е ваше мнение) Само информативно ще кажа че сигурно 1/3 от хората на моята възраст имат по-нетрадиционни представи и желания в сексуалния си живот, но дали и половината от тях са достатъчно открити и отговорни да говорят за тях? Съвсем друга тема са и мишлетата, които биха предпочели да изневерят и да се прикрият пред това да общуват и съвместно да намерят вариант да си създадат разнообразието

6.   "Само информативно ще кажа че сигурно 1/3 от хората на моята възраст имат по-нетрадиционни представи и желания "

И това те оправдава ли? Това само потвърждава, че поколението ви е разхайтено. Не съм началник на ничия путка, кой както иска, така да си я ползва. Просто е жалка тоталната липса на ценности. Ако децата ви се чукат с по 100 човека в леглото, ОК ли ще сте? Или ако децата ви някой ден разберат, че сте се търкаляли с половината град на семейното ви легло?

Вие сте роби на секса, гледате на него като консумация, а не като на нещо интимно, като на отношения и подценявте истинските неща, които можете да изгубите заради глупавото си схващане за него.

7.   Курвите, политиците и банките ще затрият България!!!

8.   Познавах двойка, която разнообразяваше, както с мъже, така и с жени. Питах дамата, как така не се ревнуват и тя ми каза, че принципът е, "аз и мъжът ми да наебем третия". Т.е. вие двамата сте центъра на удоволствието, третият е обслужващ пелсонал. И усетите ли пораждане на чувства, прекратявате на момента.

Дядо Торбалан

10.   Т'ва ку*вите край нямат.
Съсипахте я тая държава...

11.   Мой много близък приятел го е правил 5пъти. Жените са били различни техни (на него и на приятеля му познати). Само с едната са повторили. Нарича тези жени к-рви и им се подиграва. Каза, че повече не би направил подобно нещо, особено с жена, на която държи. Като са ви перфектни отношенията, защо ви е трети? За да ги развалите? Ако приятелят ти е мъж на място как ще го кефи да те плющи друг пред него и заедно с него? А ти ще се кефиш да го гледаш как го слага на друга? Колкото до "нетрадиционните" желания, пробвайте и некрофилия, зоофилия, писинг, копрофагия да се разнообразите пък съвсем.

12.   Защо да не е две жени и един мъж?! Давай да ти запушат и двете дупки едновременно. Тук си егоистка. Лично аз твоето предложение бих го отхвърлил. Същото е аз да му правя свирка! Е това си е гнусен педерасизъм! Първо пробвайте с жена и ако двамата изявите желание за мъж, чак тогава.

13.   Грешка е да правиш тройка с мъж, който те обича, защото след това, ще те види в друга светлина, може да изревнува, да се погнуси и като цяло отношенията ви никога няма да са същите. Ако той те дели с друг мъж, не те обича.

14.   Защо не пробвате с друга двойка? Карето е къде-къде по-интересно.

15.   Напълно подкрепям Авторката. Несправедливо е да я обиждате. В секса всичко, всичко!, което е приятно за двамата или тримата или колкото и да са, е позволено. Не съм участвал в комбинация една жена с двама мъже, а бих пробвал. Пожелавам ви екстремно приятни часове и пълно отдаване! Много горещо е с два пениса във влагалището.

16.   14, 3 двойки едновременно е още по-интересно. А 4-5 направо е божествено. Защо да се ограничаваме само до четирима души?

17.   С два пениса не съм пробвала. Но с вибратор във влагалището и мъжа ми в дупето, доста пъти.

18.   Аз смятам че повечето хора имат някакви мръсни фантазии или са имали такива - особено в днешно време. Разликата обаче между фантазия и осъществяването и е голяма. Дали това ще има последствия ? Да ще има - ако не точно сега - то след време. Дори и веднага след осъществяването и - това ще те промени - както теб така и всички взели участие в осъществяването и. Друго важно нещо е - влиянието на средата около теб - казваш че голям процент от твоите врастници осъществяват подобни влечения. Е това че всички правят нещо не значи че е то е правилно. Какви последствия би имало над теб и твоят живот ? Животът на всеки човек е изпълнен с избори които правим - и всеки избор малко или много започва да ни променя и съответно животът който ще имаме в бъдеще. Според мен ако искаш някой ден да се наслаждаваш на семейно щастие и истинска любов - то този избор който може да направиш в този момент може да ти попречи да имаш тези неща. Ако си от хората за които тези неща не са толкова важни то изборът ти може би е оправдан. Но за едно съм сигурен - Такива взаимоотношения не водят до красиви взаимоотношения - водят до разбити семейства - страдание - поставяне на сексуалните взаимоотношения над любовта - над ценности - възпитание на собствените ти деца и прочие. Убеден съм че подобни преживявания може да ти донесат някакво удовлетворение - но то ще е временно. Може би всичко зависи от това какъв човек искаш да бъдеш. Аз лично не бих поставил такива хора на високо ниво в развитието си - по скоро доста ниско. Циганите например започват да правят секс от 10 годишни и започват да раждат на 11 - 12 - 13 - но това не е особено умно нали. както и не изглежда особено готино. Порно индустрията и мултимедията която облъчва масовката от хората е създадена за масовката - тоест за хора на по ниско ниво. Най вече хора на много ниско ниво формират разбиранията за животът си от масовите тенденции. Имам добър приятел който живее в щатите и ми е разказвал че тази тенденция която ти туко що описа е доста разпространена но най вече процъфтява сред хората които са много ниско ниво в йерархията - бедни - ограничени както и такива които не постигат нищо особено в животът си. какво им остава освен да се сношават като зайци. Общо взето - всичко това е храна за бедните душевно индивиди. Хората на по високо ниво в Щатите от където междувпрочем тръгват повечето модерни тенденции - имат по висши ценности и съответно - един ден се радват на хубави семейства - кариера - приятели и прочие. Защо обаче тези модерни тенденции които изглежда са пошли за развитите страни изглеждат на толкова високо ниво в България. Защото за разлика от Щатите в България има култ към простотията - вместо към стойностното. Масите се управляват по лесно и съответно от тях се краде по лесно и затова управляващите ни са създали перфектни условия за това - хората с по висши ценности да изглеждат жалки а пък тези с по ниски да са върха на сладоледа. Съответно младите тук не се стремят към израстване а към най нисши ценности като секс - зрелища и всичко което може да им донесе съответните. И сега много хора ще кажат - добре тогава защо порно индустрията - Ким Кардашиян и общо взето всичко което подкрепя по нисшата ценностна система добиват популярност - Защото въпреки че това са слоеве от обществото на ниско равнище - те генерират огромни приходи. Малко се отнесох - но всичко е свързано и е хубаво да си добре информирана когато взимаш решения за животът си - все пак няма да имаш възможност да го живееш пак.
А иначе тези сексуални взаимоотношения може да се сравнят и с други избори които изглеждат по приемливи за обществото. Например тютюнопушенето- защо да не започнем да пушим още в гимназията или основното училище - всички го правят - готино е - носи голямо удоволствие. Но след време този избор може да ти донесе здравословни проблеми и да изглеждаш по състарена и по зле изглеждаща - а външният вид е важен за една жена. Защо да не започнем да пием или да взимаме наркотици - доста е разпространено - и без съмнение носи удоволствие - защото понижаваш общото си здравословно състояние - намаляваш шанса да имаш здрави деца след време защото и двете имат нива на пристрастимост и водят до куп здравословни проблеми.
Друг пример за модерни но не толкова полезни неща можем да вземе от древността- В пикът на римската империя - когато империята е процъфтавала заради малцина които са успяли да я съградят - сред масата римляни започва да цари разврат - тъй като хората нямат стремления - а и управляващите на Рим са били заинтересовани от това защото масите се управляват по лесно и принципът е бил разделяй и владей и хляб и зрелища. Съответно това е основната причина за крахът на тази империя. Много често в ситуации като тази - хората които са отгоре създават усещането на тези които са отдолу че е напълно в редът на нещата да не правят нищо за да се развиват - но това носи своите последствия. положих толкова усилия да ти обясня всичко това - защото ще се радвам ако повече млади хора като теб решат да вземат правилното решение - да предпочетат да бъдат стойностни млади хора и личности за които - сексът е нещо интимно и нещо което може да бъде много по ценно когато е сподолено само с партнъор към който имаш нещо повече от сексуално привличане - пред това да си част от масата - тоест по нищо няма да се различаваш от твоя врастничка която прави групов секс не се развива и ценностната и система е на ниво 0. Знам че с този пост звуча като човек прехвърлил 40 но съм на 28 - имам приятелка която обичам до себе си и тя обича мен . Правим секс доста често тъй като и двамата сме доста сексуални - и двамата спортуваме - но пък имаме интереси и двамата смея да твърдя сме интелигентни и хора с висока култура. ще си кажеш как разнообразяваме ли. Ами правили сме някои луди неща - например правили сме секс сред природата - на капакът на колата - на една тераса в една хижа в която бяхме отседнали. Не бих казал обаче че правим мръсен секс - може би защото се обичаме и уважаваме прекалено много. И мога да кажа че не ми липсва - сексът със човек който обичаш е най удовлетворяващият секс и не оставя неприятно усещане в устата така да се каже. И двамата партнъори се чувстват равноправни и уважавани и обичани. Докато при мръсният секс - може би заради схващането и заради чувствата които поражда единият партнъор започва да уважава другия по малко - понеже или го доминира под някаква форма или упражнява тази допустима форма на унижение коята се корени в тези взаимоотношениял А пък другият партнъор се чувства една идея по долен - по нисш - дори и на подсъзнателно ниво и като цяло живее и се приема така. Естествено това е моето разбиране... И тъй като сега е много важно да си готин ... като се замисля това не е готино ... никак даже .... готино е един мъж наистина да направи жената до себе си щастлива и пълноценна и съответно обратното жената да направи партнъорът си удовлетворен и пълноценен мъж - всичко останало е изкривяване породено от слабости в характера - дори и в психологията го има описано. Въпроса е че съвременните схващания оправдават това поведение защото много от хората имат някакви изкривявания с които вместо да се борят те просто приемат като част от тях. Изводът е че това не е готино. не е готино когато останеш самотна майка след време защото на съпругът ти ще му е писнало от сексуалните ти навици ... Не е готино защото един ден като се замислеш какво си постигнала в живота - ще имаш бяло петно - защото ще можеш да се похвалиш с това че си имала секси тяло и че си правила безразборен секс... не е готино защото няма да успееш да възпиташ смислени хора защото ти самата няма на какво смислено да ги научиш... не е готино защото никога няма да имаш истинска любов в животът си с такива навици .... не е готино защото вместо да подариш щастие ще нараняваш много хора и накрая ще можеш да кажеш за себе си че си поредната лека жена но не жена която се откроява с нещо от повечето.

Като финал искам да ти пожелая успех в живота- искам да знаеш че по никакъв начин не те осъзждам защото просто не си имала възможността да опознаеш другата страна на медала и си израстнала във време в което почти нищо ценно не се лансира. Искрено се надявам да се замислиш над това когато взимаш решение и да потърсиш в себе си - има ли друго което би те определило като човек или всичко се свежда до ценностите които вмомента смяташ за готини.

19.   Номер 6, обобщението Ви меко казано е леко грубо. Защо от един прост въпрос, зададен от чисто любопитство, непременно решихте, че съм лишена от морални ценности? Забавен сте!
Само ще допълня към основния текст на темата, че аз за приятеля ми съм първата и единствената жена, с която той е бил, също както и той за мен първи партньор, а плановете ни един към друг са сериозни.
Устата ви е почти толкова голяма, колкото страховете и отчаянието, което ви обзема като гледате на нас - младите. Но аз не ви съдя, защото ви разбирам (или поне се опитвам), също и не прибързвам да ви категоризирам.
Не виждам смисъл да казвам каквото и да е повече. За Вас така или иначе "курвалъка", който виждате в мое лице, няма да ви позволи да приемете която и да е дума от написаното.

20.   19, добре де, не се обяснявй, чукай се, щом го смяташ за правилно. Путката си е твойта. Просто изразих мнение, че сте разхайтени. Щом го смяташ за правилно, предполагам, че няма да имаш нищо против бъдещите ти деца да знаят за всичко някой ден. Ако не ти допада идеята да им разкажеш, значи не си убедена, че е правилно. Отговори си на този въпрос - би ли разказвала с гордост на децата си за това? Предполагам, че и родителите ти ще са във възторг.

21.   Номер 20, един въпрос, ти би ли разказвал с подробности, какво правиш с жена си в спалнята на децата си? А на родителите си? И ако не, защо интимните преживявания на авторката трябва да стават достояние на роднините и, а твоите не?

22.   До 20

Не че нещо, но колко народ познаваш, котио с гордост говорят за сексуалните си преживявания с децата си? Чесно!

23.   21, 22, не се правете, че не сте разбрали, буквалисти. Говоря принципно, не буквално да се разказва на децата. Въпроса е вие самите (оставете дори децата) бихте ли се чувствали горди от това, а не дали бихте казали. Аз нямам притеснения да кажа какви съм ги вършил, просто защото не съм направил нищо, от което да се срамувам аз или семейството ми.

По вашата логика и ако си проститутка не би казал на децата си, но това за гордост ли е?

Сега авторката е малка, не разбира, хормона и любопитството я тресат, но един ден като (ако) узрее дали би се чувствала горда от себе си, а? Не казвам да не прави тройка, а просто да помисли хубаво, преди да го направи и дали точно това е, което иска и дали не е плод на някаква глупост, хормон, моментна емоция. Защото аз съм убеден, че ако го направи, след време няма да се гордее с това, колкото и сега да и изглежда куууул.

И какво ще си каже след време? "Леле, мен ме ебаха двама-трима едновременно в гъза и путката, а третия ми се изпразни в устата и с тази уста пълна със сперма целунах сегашния си възлюбен съпруг, аз съм ебати готината пичка, майна"? Това ли ви е предствата за куууул? Много досстойна за подражание двойка, нали? Сигурен съм, че родителите им ще се гордеят с начина им на мислене, айде не говорим да им разказват по колко хуя е поемала наведнъж в подробности. Говорим за съзнание. Нещо, което ви е непонятно на повечето.

Че тази авторка, ако вземе да забременее случайно, защото и кондома не е 100% гаранция, та тя дори няма да знае кой е бащата със сигурност. Това пак ли е за гордост?

Утре това ще се предаде и на децата им и ще вършеят още на 19 половината квартал. Предполагам ще сте във възторг като родители.

24.   Номер 7, тези "курви" с липса на ценностна система се създават с издигане на "лоши примери". Това е постоянна политика водена естествено извън България(която очевидно не решава сама). Тази система се нуждае от глупаци и продуктите на този задействан процес са очевидни. Гнус ме е искрено.. номер 4, радвам се на всеки съмишленик, поздрави!

25.   Номер 23, аз съм номер 1, нямам 20 години, хормона или годините не са оправдание да бъдеш примат...

26.   Какво значи, да се чувства горда? Нито ще се чувства горда нито ще я е срам. Когато човек е млад експериментира и търси себе си. Ти чувстваш ли се горд, че като студент си се напивал, като талпа? Етап от живота. За някои е нормално да опитат полиандрическа връзка, за други е приключение на 19 да опитат първата целувка. Това не прави вторите по-морални от първите.

Какво ще си каже след време? Ще каже на мъжа си, помниш ли какви щуротии правихме, като млади? И ще имат спомен, за който разни сухари само могат да мечтаят. Съзнанието на тебе ти е непонятно, комсомолски секретар!

27.   До 23

Не разбрах, защото не съм особено добър в разбирането на кръчмаро-пиянки-псевдо-моралистични монолози. Извинявай! Може би е добре, да си по-буквален и не толкова "попринципно говорещ", за да няма съмнение, какво искаш да кажеш.

И примерът ти е прекалено описателен. Как ще им обесняваш на децата си?

"Миии ръгах го на майка ви, търках и клитора, а тя си мачкаше циците и аз праснах една плюннка, че немаше вазелин, па тя се беше мила с нека препарат, дето и изсуши минджата, ама ко ми стана, нещо се превъзбудих и ми стана хубуу, изхвърлих се вътре, без да извадя ... и така чакаме ново братче".

Не че нещо, бая стандартна работа си е, ама не тоя пример е същия.

28.   27, "ръгах го на майка ти" е 100 пъти по-добре отколкото "поех го едновременно на баща ти отзад, на комшията Пешо отпред и на батко ти Иван в устата". Ако ме разбираш на къде бия, защото гледам, че го извърташ както ти е угодно все в бнуквалиня смисъл в посока, че е едно и също да правиш ЛЮБОВ с човека до теб и да си го слагаш с 5 души едновременно.

И пак те питам (теб и 26) - ако забременее, няма да знае от кого. И спорд вас не трябва да се срамува или ако се срамува, няма проблеми, така ли? То като си на 20, всичко е оправдано?

Нормално ли е за вас жена да не знае кой е бащата на детето примерно? Говорите за секса като за ядене - експериментиране. Не ми харесва боб, ще ям леща. Значи толкова ви е и съзнанието и разбирането за секса. Аз затова казах - не е въпрос на "ръгане", "гордост", "псевдоморал" и т.н., а на разбиране, каквото очевидно нямате. Видели сте по някой порно канал и в "Секса и града", че така е модерно и давай като овцете да експериментираме и ние и "да откриваме себе си". Жалко за вас.

Това ли е начина да откриете себе си - с оргии? Защо не откриете себе си с нещо ползотворно? А, да, защото за последното трябва акъл, а и не го хвалят по порно каналите и фейсбука като нещо кууул. Помислете малко и с главите си, не само с гениталиите си.

29.   голям парцал.. и като се нагълташ със спермата на оня другия какво? Кеф ли ще ти е? Стани проститутка, поне ще изкарваш пари с тия твои фантазии. Всеки има някакви фантазии и има идеи да разнообразява, но познатите и приятелите, които редиш на твоят възлюбен да участват в половият акт, после ще се подиграват и на теб, че си долна ку*ва и на него, че е балък, а пред теб ще ти свалят звезди и ще се мислиш за специална. Хайде сега преглътни спермата и проумей фактите.

30.   Винаги съм се чудил какво точно означава да "откриеш себе си" в контекста на оргиите. Гледам, че изразът се използва под път и над път. Моля някой от новата школа да ми обясни на мен "кръчмаро-пиянки-псевдо-моралиста". Кое точно се открива с оргиите? (освен че не си по-различен от животно, подвластно само на нагона и инстиктите си)

Да се чудиш как нашите баби и дядовци толкова години са откривали себе си. С куколд и суинг ще да е било.

32.   Абе, как па една не пожела да преоткрие себе си като летец, артилерист, танкист, сапьор, революционер, който да вдигне и поведе младите на бунт и да покаже, че все още има осъзнати и родолюбиви българи, неподвластни на днешната демократично-сатанинска кочина, в която живеем.
Аз по тоя начин бих преоткрила себе си и това наистина би ми донесло някакво удоволетворение от живота и бих се гордяла неистово със себе си, следователно след време по този начин и децата ми ще поемат по този път и ше имат самочувствие на патриоти, които вършат добри дела пред себе си и Господ.

А, такива като тебе, авторке животецът лека полека ви изстисква и изсмуква без да усетите, докато си правите 3-те и 4-те и накрая се озовавате в една задънена улица, в една яма, от която измъкване няма, така се въртите в омагьосан кръг и си вярвате, че всичко ви е наред и се биете в гърдите, че сте постигнали много, а всъщност, сте една голяма 0, нищожества, драпащи постоянно и в стремглаво за капчица внимание от противоположния пол, надявайки се да заграбихте с пълни шепи от всичко в живота, тъй като сте лакоми и егоистични същества.

Знай, че има Бог и той следи всяко твое действие или бездействие, нищо, че сте неверни блудници, смятащи себе си за по-велики от Всевишния, недосегаеми и незсмъртни. Така, че каквото вършиш сега то се съблюдава и следователно след не безизвестно време ще се се върне на твоите май-близки хора!

С 2 думи: ти си дъното на дъната, утайка уталожена и засъхнала в дълбините на най-мръсното и гнусно блато! Срам ме е, че има и се раждат такива хора, в частност българи като теб!

33.   До номер 19 - тоест авторката предполагам. Аз не съм номер 6 но в преки това и аз не виждам логиката в това - твърдиш че искаш сериозни отношения но това по никакъв начин не е сериозно и да за мен си е чист к* рвалък. Искаш да ми кажеш че подобна форма отношения ще предотврати изневяра - за мен това си е форма на изневяра - защо не зарежеш приятелят си и не си търсиш хора за оргия. Да не говорим че от мъжка гледна точка това си е унижение особено ако държиш на жената - ако не държиш то тя е просто ку*ва за която си извикал още един приятел. По мое мнение и двамата не държите един на друг. Пробвала ли си да се влюбиш - да обичаш? Може пък тогава да не искаш друг да те тъпче. Но не си само ти виновна - приятелят ти е не по малко гнусен от теб самата - така че какво ли се ядосваме тук няколко човека - правете си долните и мазни оргии- но моля изчезнете от тази държава - като вземете с вас всички цигани, политици , чалгари , и други подобни.... Препоръчвам ви някоя мазна арабска страна.

34.   Вижте какво и аз не бих направила тройка и също смятам, че това е явна изневяра с "позволение", но е факт че има такива връзки. Някой лигльо или батал като пише във форума как изневерил на приятелката си виждам коментари от сорта на "Евала брат, това заслужават жените" или когато някоя жена изневери "О милата, разкарай се от тази връзка, този мухльо не те заслужава". Поне тук другия човек има знанието и глас за одобрение или не, няма да и кажете нещо което вече не е чула. Отново казвам да не съм съгласна и аз, но в крайна сметка кой ще я спре? Това си е нейния живот.

35.   Според мен на жената ще и хареса, но има много ревниви мъже, които няма да се съгласят.

36.   28, комсомолския секретар, еднакво шокиращо е да споделяш интимни подробности с децата си, независимо от броя на участниците. И защо смесваш правенето на любов с чукането? И едното е приятно, и другото.

И да, на 20 много неща са приети, които в една по-късна възраст най-малкото ще предизвикат повдигане на вежди. Например ходенето на дискотека, играта на компютърни игри, мимолетните връзки. Това е възрастта, в която се опитва, какво точно ни харесва и приляга. Без да искаш си дал много подходящ пример с храната. Така е и със секса, това, че на теб ти харесва само мисионерската, за не повече от 2 минути, не значи, че за друг няма да е приятно едночасов секс, преминаващ през всички отверстия. Или секс с повече от един партньор. Способен ли си, без да говориш с клишета, да обясниш, защо това е лошо? Говориш за "разбиране" но никъде не можеш да кажеш, защо тройката е неморална. Не е незаконна, не е насила, не ощетява никого, не разрешава обществото, ако е дискретна. Кое те кара да скачаш, като див петел? Май-май на тебе ти се иска, ама не ти стиска и те е яд на тези, които имат дупе да го направят, а? Твоето време е отминало, комсомолски секретарю. И никой не съжалява за него, освен шепа маргинали, заседнали в миналото. Докато ти безсилно скърцаш със зъби, младите се забавляват, постигат каквото искат в живота и не им пука, че някакъв чичка в сподели, клати заканително глава и вика, ще видите вие. Те ще видят, ама ти - не!

И за правене на деза говори, сякаш сме в 19 век и ако стоне беля, няма какво да се направи. То аслъ, ти си спрял в 19 век, а през това време светът си върви, развива се и няма да го спреш.

Впрочем Дания и Швеция едни от страните с най-висок стандарт на живот, приемат тройките за нещо нормално от поне 70 години. Обаче другаря комсомолски секретар от цъфнала и вързала България ще им каже как да живеят. Смях.

37.   Номер 26 - то и скат тогава може да ти се стори готино и супер яко нещо. И някой ден ще разказва как са и акали в устата. Лично на мен това не ми се струва готино за което да си спомняш като нещо лудо което си направил. С риск да ме обявиш за комсомолски секретар и мен - смятам че ако авторката реши да експериментира защо просто не експериментира с човека до нея а и трябват повече хора за този експеримент.Например могат да изпробват различни пози - могат да го правят на интересни места. Всичко повечеот това изобщо не е толкова безобидно. И можем да наречем просто експеримент на младостта. Има някои граници които ако се преминат просто ти променят психиката и нагласата към живота. Както се казва - с апетитът идва яденето. Чувал съм мъжката гледна точка на човек който и бил в подобна връзка - В началото много се е кефил но с времето започнал да ревнува приятелката си защото тя постоянно водела някакви типове с които да разнообразяват и в един момент тя правела повече секс с тях от колкото с него.
Мислиш че ако това момиче тръгне по този път - това ще остане просто експеримент ли ? Много вероятно след това да поиска и още един човек. Това не е нормална връзка и факта че мисля така не ме прави смотан. Аз съм супер готин тип ! А ти най вероятно си смотана щом имаш нужда да те тъпчат двама за да си готина . Аз имам супер готина връзка - с приятелката ми сме супер щастливи сексът ни е страхотен - тя свършва по няколко пъти всеки път - а тие го правим почти всеки ден. Но нямам нужда от помощ за да задоволя приятелката си както и смятам че тя е много повече от парче месо за да я слагам в някакви експерименти както и тя има по високо мнение за себе си че да иска сандвич при положение че има човек до нея който обича НЕЯ - не просто тялото и лицето и....

38.   36, това, че на запад имат висок стандарт, не означава, че всичко, което те правят, по дефолт е правилно. И между компютърни игри и оргии има лека разлика. Самият факт, че ги сравняваш говори за всякаква липса на ценностна система. Това, че смяташ всеки, който не прави оргии, за живеещ в 19. век също.

В Швеция имаше инциатива бащите да учат децата си на секс, правейки го с тях. Беше и забранено да се казва на децата, че са момчета/момичета, че сами да си изберяли пола като пораснат. И това ли е нормално за теб, щом го правят в Швеция? Точно Швеция ли ми даваш за пример? Това само доказва, че сте овце и жертви на елементарна манипулация, следвайки сляпо всякакви тенденции. То оргии е нормално да се прави и при някои африкански племена, които не са виждали цивилизация и какво от това? Това ли ти е критерия за правилно и неправилно - дали го правят шведи или африканци? Това е меко казано ограничено мислене.

Щом не ви е проблем да не знаете от кого е бременна жена ви, значи сте тотално деградирали за мен?

И пак не разбрах какво точно се открива с тройката? Явно не ти оттърва да отговориш. Всеки неправил тройка, се е загубил и не може да се открие ли? Не ми отговори и защо не откривате себе си с нещо ползотворно, а винаги с оргии? Защо не се откриете в науката, спорта, бинеса, изкуството, любовта, благотворителността, доброволчеството, а точно в оргиите? Това ли ви е приоритета в модерния 21. век?

39.   38, аз не съм правил тройка и няма да правя. Нямам такава потребност, но това не ми дава право да съдя тези, които имат нужда или им е любопитно. И защо, питам отново, това ги прави деградирали? Продължаваш да говориш с клишета и лозунги. С какво тройката ги обогатява? Най-малкото с опит и изживяване, което нито ти, нито аз имаме. И вероятно с физическо удоволствие, за което ние не подозираме. Не е малко. Също вероятно ще открият бувства един към друг, които по друг начин не биха излезли на повърхността.

В Швеция няма инициатива бащите си да учат децата на секс. Това е лъжа, а ти си лъжец. Освен ако става дума за някаква маргинална секта, но идиоти има по цял свят. Впрочем оргиите не са присъщи на примитивните общества, а на високо развитите, то за това ти си против.

Не разбрах, за бремеността, отговорих ти, че бременност няма да има, той обаче си чува само гласовете в главата си. каква бременност, за Ескапел да си чувал? Не си. във вашето племе още не го знаят.

Злобей си, в Швеция и Дания хората си живеят живота, кефят се, а ти се утешавай, че си духовно над тях, хаха.

Номер 37, това, че не искаш тройка не те прави смотан. Смотан те прави факта, че си агресивен зилот. И това, че афишираш, в колко готина връзка си, вече ме кара да се съмнявам в думите ти.

Аз познавам хора, които са пробвали тройка, като млади, а сега дори не би им хрумнало. Като преминеш една възраст, започваш да разсъждаваш иначе. Виждам те, че си малък и не разбираш. Ще порасенеш, живот и здраве.

41.   "аз не съм правил тройка и няма да правя. Нямам такава потребност, но това не ми дава право да съдя тези, които имат нужда или им е любопитно"

Ама ти дава право да съдиш съдещите, така ли?

И защо ни наричаш агресивни, след като и ти ни нападаш, че "живеем в племе", в 19.. век, наричаш ни "комсомолски скеретари" и т.н.? С какво си по-различен от нас? Това, че не одобрявам тройките, не ме прави ограничен.

За Швеция сигурно и скандала в детските градини, че не трябва да казват на децата, че са момчета/момичета е лъжа, нали? Всичко лошо за Швеция е лъжа, да. Само готините неща като оргиите са истина. Та те имат стандарт и са богати, как е възможно да правят нещо неправилно. Щом България е бедна, значи автоматично всичко тук е грешно. Твоето мислене не е средновековно, нали? Бедността и богатството е критерия за правилност, да знаеш?

42.   41, първо аз не твърдя, че съм по-извисен от когото и да било, това го правите вие. Второ, да, имам право да ви нападам. Ако видя, че някой атакува човек физически, ще се притека на помощ. За вербалните атаки се отнася същото.

Така, за детските градини. Това е в някои градини, ако не ти харесва, можеш да си заведеш детето в друга. И по-добре да вземаме пример от високо развито общество, не мислиш ли? И все още не сте обяснили, с какво тройката прави участниците в нея лоши хора. Откраднали ли са? Убили? Проблемът на хилядолетието!

43.   И аз не твърдя, че съм извисен. Ти не ми отговори адекватно или никак на моите въпроси на моите въпроси, но аз е ти отговоря. Тройката е неморална и крие много рискове. Забременявне от чужд човек (за пръв път чувам от теб, че на 100% е сигурно, че не може да се забременее, защото на нас по биология ни обясняваха, че дори и ескапела не е 100% сигурен), венерически болести (пак презерватива не е гаранция), има риск връзката да се разпадне, има риск да се превърне в навик и това да създаде проблем с обвързването в бъдеще и т.н. и т.н.

Да си задам ли за четвърти въпросите или да не се хабя, след като пак няма да ти оттърва да отговориш? Да не се хабя, а? Знам, че няма какво да ми отговориш адекватно.

ПС: щом си такъв защитник на онеправданите, ако аз харесвам да ми серат в устата и някой ме нападне заради това, ще ме защитиш ли и мен? Съмнявам се. Просто нещо си се припознал, ако не си и авторката.

45.   "И защо ни наричаш агресивни"

Ами защото си лъха на агресийка, Нападателен си, ползваш доста силен и неблагоприятен език ... Сигурно се пениш, като ги приказваш тея работи. Ама ДАЙ! ПОКАЖИ ИМ НА ТЕС РАЗВРАТНИ ДЖЕНДРЪТИ!

46.   43, ще те защитя, колкото и гнусен да е фетиша ти, стига да е законен. Аз се водя от принципа на Волтер в това отношение. Ти отговаряш неадекватно, не аз. Ако има нежелана бременност, има и решения. А за болестите предавани по полов път, рискът е същия, като с всички останали. Ако връзката се разпадне заради това, още по-добре, значи не е била достатъчно силна. И какво ако се превърне в навик? пак питам, убиват ли някой, крадат ли? Има толкова много хора, които го правят и намят проблем с връзките. Няма доказателство, че тройката създава проблеми със стабилните връзки. Просто така си мислиш, защото ти отърва, но е само в главата ти.

Ама аз ти отговорих на въпроса, не четеш ли?! Ето пак копи-пейст от 39

С какво тройката ги обогатява? Най-малкото с опит и изживяване, което нито ти, нито аз имаме. И вероятно с физическо удоволствие, за което ние не подозираме. Не е малко. Също вероятно ще открият бувства един към друг, които по друг начин не биха излезли на повърхността.

Научете се да четете, бе! Не само да си говорите сами със себе си.

47.   От номер 37 до 39 -не става въпрос за добри и лоши хора - а за ценностна система. Но да, смятам че такъв вид секс определено може да изкриви съзнанието ти. Имах тежък период на депресия като бях по малък и бях започнал да гледам доста мръсно порно - честно казано се отвратих от себе си в един момент... бях започнал да изкривявам психиката си само като гледам такова порно. Ако искаш още доказателства защо не е правилно - може да нарани жестоко някои от участващите .... дори и да го изврати.... защото точно така действат тези уж безобидни експерименти - извращават хората - и не е същото като да играеш игри - много по лошо е - защото в такава ранна възраст се формира разбирането ти за половете - отношението към жените - и съответно отношението на жените във - връзка. Утре авторката ще смята за напълно нормално като има мъж да търси разнообразие и другаде - а това е обидно и жестоко. Вече не съм сигурен дали тези до 21 години хора знаят какво е това да обичаш - като в последните близо 10 години - тоест от както им се формира съзнанието няма нищо за любов вече - дори вече не правят и такива филми ако забелязвате ... Всичко е супер несериозно И далеч не толкова безобидно - например утре от постоянни изневери и безразборен секс - децата на авторката може да са деца на разведени родители . Аз лично предпочитам любовта пред разврата... Въпреки че като бълваха любовни филмчета не ги оценявах напоследък взеха да ми липсват - защото света се превръща в едно студено място с ниска стойност - с приятелката ми често гледаме стари филми - да в тях има голяма доза наивност но те карат да вярваш в нещо красиво - а част от тези взаимоотношения винаги можеш да ги постигнеш и в реалният живот. Относно Швеция явно си чувал изразът "Шведска тройка " Както и друг култов " Шведска маса " . Е тези изрази нямат нищо общо със шведската действителност а са изфабрикувани от България по комунистическо време. Като И двата по някакъв начин са свързвали с Шведските туристи. Пък и в момента съм в Швеция - Уча тук магистратура. Нека имам по добри наблюдения за страната от теб... Шведите всъщност са много свити и дръпнати хора. Страшно религиозни ... Също така са хора които държат много на семейните ценности. Тук мисля че има 3 християнски религии но във всяка съм убеден че такива полови сношения не се гледат с добро око. Преди да дойда тук и аз смятах че са страшно напред и страшно цивилизовани - но всъщност има толкова нередни неща с тези хора .... Плащат висока цена за стандартът си на живот. Понякога си мисля - може би е по добре да живееш бедно като българин отколкото като тях . Те са супер скучни хора а ти за оргии ми говориш. Да се върнем на темата - защо авторката например не изгледа няколко филма например - " Да срещнеш Джо Блек " или " Усещане за Жена " или "Дон Жуан деМарко" - в тези филми са показани красиви ценности - да, наивни са до голяма степен но пък имат и много верни неща за това как да се държиш с една жена истински и какво значи да обичаш... Не съм озлобен зилот - просто ми е болно че ние българите можем повече имаме красива и много тежка история И именно ценностите са ни съхранили - а сега сякаш сме попаднали в клопката на една бездушност - егоизъм - много ниски стремления и съответно ниво на хората. Дали авторката знае че изобщо има алтернатива - да намери момче което да я обича - да се грижи за нея - ако тя пожелае да спи с друг няма ли да се замисли че ще го нарани ... Просто смятам че има някои неща които са по красиви като са old school - както смокингът - ни се е променил много през годините но е damn awesome - предпочитам смокинг през някакъв изгоден костюм с цветовете на дъгата. Предпочитам да правя любов с приятелката ми от колкото да я употребявам в групов секс . И това ако не е достатъчно убедително за теб - ще ти покажа различни източници на литература от различни науки и течения в хода на развитие на човечеството- които определят въпросните модерни отношения за Не-чисти. Смятам хода на развитие на човечеството за по достоверен източник от теб и тези нови течения които междувпрочем се формират за да въртят колелото на капитализма заради лансиране на нови стоки и услуги и нови потребители. Сексуализацията не е случайно явление - тя тръгва от Щатите - страна която диктува световната икономика. Наред с нея вървят желания като по хубаво тяло - по хубави дрехи - вече и за по пълни жени ... гримове мъжка козметика .... органична храна ... добавки и прочие. Това е от мен.

48.   45, аз си признавам, че съм агресивен. Изказването беше в контекста, че ме обвинява в агресия човек, който също е агресивен.

46, благодаря, че би ме защитил, в което се съмнявам и мисля, че го казваш, за да не си признаеш, че се припознаваш.

Ти чети. Не ми отговори защо всичко се обогатяват и търсят себе си в оргиите, но до сега не съм чул жена да търси себе си в науката примерно. Толкова ли е деградирало това общество, че само с оргии се намира? Колкото и да ме убеждаваш, няма как да приема за нормално да правиш такива гнусотии. Кажи ми един свестен духовен водач, пророк или каквото и да било, който да насърчава разврата.

Не било незаконно. Ами да си проститутка също е законно (само сводничеството не е), да правиш секс за повишение също не е изрично забранено по закон, нито да правиш секс с кучето си. Да си алкохолик и да даваш лош пример на децата си също е законно. И това ли трябва да толерираме?

Не ми отговори и дали е нормално в Швеция да забраняват да казват на децата момчета/момичета. Нали там са богати, значи е правилно според теб.

Щом имаш право да ме нападаш, че нападам, значи и аз имам право да нападам авторка.

49.   Номер 47 има дар-слово и го каза много добре. Аз признавам, че нямам такова и затова се изразявах грубо и агресивно, но точно това е, за което ми е болно и на мен. Станахме животни без душа, гледаме консуматорски дори на секса и сме забравили, че любовта е важното нещо, а тя е несъвместима с разврата и ценностите. И не, не вярвам, че всичко остава само в сферата на експеримента. Това си има последици и изкривява съзнанието, особено ако си на 19.

Нямам какво повече да кажа. Наречете ме старомоден, комсомолец, от средновековието, от племе, но не мога да приема, че това е нормално и полезно за обществото. И да, болно ми е, че обществото ни забрави ценностите. Признавам си, наранен съм и затов реагирах така агресивно. Колкото и да е законно и уж без последици, не е правилно за мен. Не се заблуждавайте, има последици. Не само за човека, а и за обществото. Дано повече го осъзнаят, но едва ли.

50.   От 47 - още нещо - защо смяташ че такива действия са класифицирани с думичката " разврат" - защото развращават хората - тоест изкривяват психиката и при такива действия спираш да гледаш на любимият със същите очи както преди .. А относно капитализмът който форсира сигнализацията- факта че го има не го прави правилен - мисля че това е грешно направление в развитието на човечеството - но може би е необходимо защото провалът е най добрият учител. А за това което каза по нагоре за развитите страни - В развитите страни това пак е пошлост - просто тъй като това явление е свързано с консуматорство е до някъде прието за модерно. В римската империя също е имало разврат но това до къде я е довело - до нейният крах..

52.   номер 47

" Имах тежък период на депресия като бях по малък и бях започнал да гледам доста мръсно порно - честно казано се отвратих от себе си в един момент... бях започнал да изкривявам психиката си само като гледам такова порно. "

И какво излиза, че си бил в депресия и си направил възможно най-неправилното. Тези неща не са за лабилните психически. не ти е било виновно порното, а психическото състояние.

"Ако искаш още доказателства защо не е правилно - може да нарани жестоко някои от участващите .... дори и да го изврати.... защото точно така действат тези уж безобидни експерименти - извращават хората - и не е същото като да играеш игри - много по лошо е - защото в такава ранна възраст се формира разбирането ти за половете - отношението към жените - и съответно отношението на жените във - връзка. "

Ти казваш разни неща, това не са доказателства. Това са си твоите твърдения. Впрочем суинга и тройките са присъщи на развитите общества. Ето това е доказателство, ама не е в твоя полза.

"например утре от постоянни изневери и безразборен секс - децата на авторката може да са деца на разведени родители . "

Аха, понеже всичките разводи са заради тройки. Гении. А за Швеция и Дания, нека все пак аз да зная повече. Не знам, в кое забутано село живееш, за да твърдиш, че шведите са свити и дръпнати, но в Гьотеборг например не са. Ама никак. И за тях е нормално да имат повече от един сексуален партньор. В Стокхолм също.

И за твое сведение, християнската религия е само една. Ама в Швеция няма да намериш много вярващи, освен проформа.

"Дали авторката знае че изобщо има алтернатива - да намери момче което да я обича - да се грижи за нея"

Олеле, да се грижи за нея... А тя да домакинства, да гледа децата и да му пере ризите... Идилия. Доколкото разбирам, тя вече има момче, което я обича. Това, че ти не можеш да разбереш любовта им, не я прави по-малко истинска от тази, която имаш ти с приятелката си. Обичаш да гледаш романтични филми, а вкарваш любовта в стереотип. От зората на човечеството поети, писатели и философи не могат да дефинират любовта, ама вие двамата умници тука успяхте. Ашколсун!

"И това ако не е достатъчно убедително за теб - ще ти покажа различни източници на литература от различни науки и течения в хода на развитие на човечеството- които определят въпросните модерни отношения за Не-чисти."

Е, това е приказка! Ако можеш да приведеш доказателства, че тройката е нечиста, давай. Само ще ти напомня, че освободените сексуални нрави са типични за зенита на обществата.

" още нещо - защо смяташ че такива действия са класифицирани с думичката " разврат" "

И от кого са класифицирани така? От някой свещеник в средновековието, нали? Здравей, добре дошъл в 21 век. И непрекъснато говориш за капитализъм, а като цяло в западна Европа и САЩ има по-скоро ляво управление.

"В римската империя също е имало разврат но това до къде я е довело - до нейният крах.."

Групости. Точно развратът е довел до крах, как не! Разврат е имало и при Цезар, и при Нерон, и при Калигула, ама империята се е разраствала. Крахът е следствие на корупция, твърде тромава бюрокрация и невъзможност да се приспособи към новит бойни тактики на хуните. Учи история.

Написал си ми много нещо, но то има стойност единствено, като израз на собствените ти норми и принципи. По-горе ти посочих, колко пробойни имаш в "доказателствата" си. Аз не отричам правото ти, да си щастлив в моногамна връзка, но вземи малко поука от страната, в която учиш и се научи да уважаваш и хората, които не са, като теб.

Номер 48, може да се съмняваш, колкото си искаш, но не мога да разбера, какво припознаване ти е влязло в главата. Аз съм моногамен, за какво говориш?

"Не ми отговори защо всичко се обогатяват и търсят себе си в оргиите, но до сега не съм чул жена да търси себе си в науката примерно."

Ти... сериозно ли? Знаеш ли, че в БАН работят повече жени, отколкото мъже? Горе долу 3 към 1!!! Не бил чул жена да търси себе си в науката... Ами изчисти си ушите.

"Кажи ми един свестен духовен водач, пророк или каквото и да било, който да насърчава разврата."

Гледам да стоя много далече от всякакви духовни водачи, а за пророци да не говорим! Впрочем Конфуции е смятал, че е прилично да имаш 3 жени. Заковах ли те?

"да правиш секс за повишение също не е изрично забранено по закон"

Всъщност се нарича злоупотреба със служебно положение.

"нито да правиш секс с кучето си."

Зоофилията е забраненя в повечето държави.

"Да си алкохолик и да даваш лош пример на децата си също е законно. "

Не, не е. Може да си изгубиш родителските права, ако социалните на спят.

"Не ми отговори и дали е нормално в Швеция да забраняват да казват на децата момчета/момичета."

В детската градина. У дома родителите могат да ги въдпитават, както намерят за добре.

"Щом имаш право да ме нападаш, че нападам, значи и аз имам право да нападам авторка."

Научи, какво е причинно-следствена връзка, а?

"любовта е важното нещо, а тя е несъвместима с разврата и ценностите."

Мхм, а за Пушкин да си чувал? Мопасан? Не, не ти говорят нищо тези имена, нали? така си изнаех.

"Колкото и да е законно и уж без последици, не е правилно за мен. "

Напълно си прав. За ТЕБ. Ще ти препоръчам същото, което препоръчах и на другарчето ти. Опитвай се да вникнеш в гледната точка на другия, а не да го категоризираш с лозунги.

53.   52, леле, ей това беше агресивно. Онзи нямал докателства. Щото нали ти изобилстваш от такива. Като приемеш моето мнение, ще приема и твоето. Много сте толерантни към тройките, но не сте хич толерантни към имащите друго мнение.

Точно това, в което ни обвиняваш, го правиш и ти - нямаш доказателства, не си толерантен, агресивен си, не зачиташ мнения, държиш да си прав на всяка цена. Като ше обвиняваш, поне погледни себе си. Или ще се оправдаеш като дете кой бил първи, кой втори. Нали си умен и толерантен, какъв ти е проблема с чуждото мнение. Аз отдавна спрях да нападам авторката, но ти продължаваш с агресията. Уж защитаваше нея, а сега мина на режим убеждаване и нападение. Ами не, няма да ме убедиш, колкото и да ме нападаш.

В напредналите обшества имало суинг. Кои обшества са напреднали, богатите ли? Е, хубаво, като са богати да си правят тройки, но не е казано, че това автоматично е правилно и трябва да ги копираме, само защото са "напреднали", разбирай богати. На най-примитивните племена също е присъща полигамията. А сега де, кое правилното? На японците пък им е присъща педофилията, дай и ние да станем пвдофили, щото нали японците така правят, а те са напреднали. А собствена мисловна дейност кога? И от кога напреднал означава, че всяко действие му е правилно по подразбиране? Щом това ти е критерия, си ми ясен.

54.   Номер 52, така е, тройката е присъща за "елита" (съвременният ни), виждаме последиците. Написал си толкова много глупости, само този факт доказва колко важно ти е да "докажеш", че да си боклук е всъщност нещо хубаво. Ти бил ли си в някое "развито общество", много ти е розова представата нещо за "развитите оцщества". Ти знаеш ли че в развита Англия има агенция която сключва договор с някого, че след като умре ще получи кожата му, от която произвежда облекла. Като обяви, че ще се бори това да бъде прието за нормално, каквото според тях било.
Знаеш ли че във Франция има родител 1 и родител 2, знаеш ли че по закон в Норвегия децата са собственост на държавата. Пушкин е доказателство на теорията ти, ти сериозно ли... разврата е символ на духовен разпад, който се задълбочава и води до това, важните неща да спрат да бъдат толкова важни. Затова при политиците(ако следите) има градация на наглосста. Това да повториш, че суинга е присъщ за развитите общества няма да го превърне в истина, то е очевидно безмислено. А тази западналост все по присъща за Европа е в действителност главната причина за този труден период в който навлиза все по-дълбоко. Само преди 100 години народа ни с радост приема обявяването на ПСВ поради простата причина, че са мислели непрекъснато за останалите извън пределите българи и непрекъснатите страдания на които са подложени, до сега в Гърция не можеш да получиш наследство ако си с българско име (говоря за малцинството, не за икономическите мигранти), а до преди няколко години те грозеше затвор само ако се обявиш за българин. Ти като представител на съвременните "интелектуалци" вместо да губиш време в оправдаването на собствените си духовни недъзи, вземи научи какво реално означава развито общество и стани човек. Имам подозрение, че си Дядката,, но това може да е просто опит от моя страна да се успокоя, че няма някой друг до такава степен деградирал. Ти си със сигурност просто представителна извадка на тази група от хора, явяваща се абсолютно пропагандно-оформена да повтаря едни и същи звучащи красиво изрази, но без реално съдържание. Ти си просто продукт, неспособен да мисли сам. Ти можеш да мислиш, че целя да те обидя, но аз просто изразявам погнусата си от това как накои хора могат да бъдат толкова дълбоко объркани. От номер 1.

55.   От номер 47 до 52
Тъй като имаш нужда от малко аргуметация:
"Според теорията за аномията девиантното поведение се концентрира в ниските слоеве на обществото."
Златанова, Р. (1988). Семейството и девиантното поведение на подрастващите. Сп.” Социални проблеми, 2, 133-141.
Определение за оргия от Cambridge Dictionary : "an occasion when a group of people behave in a wild, deviant uncontrolled way, especially involving sex, alcohol, or illegal drugs"
Спрямо Йерархията на нуждите на Маслоу всички физиологични потребности са най ниското стъпало в развитието на личността -
McLeod, S. (2007). Maslow's hierarchy of needs. Simply psychology, 1.
Най изявените капиталистически икономики са тези на САЩ и Западна Европа като в последно време и тази на Китай - като отчита най големият икономически разтеж за период от 50 години.
Dicken, P. (2007). Global shift: Mapping the changing contours of the world economy. SAGE Publications Ltd.
Това е само след кратко проучване. Като съм ти предоставил директни академични референси към твърдениятал Тоест ако не вярваш провери. С това искам да кажа че дори и да е типично за развитите общества както ти каза - то по скоро е типично за най ниските слоеве на тези общества. С йерархията на нуждите на Маслоу ти показвам на какво ниво се поставят физиологичните нужди. А със последният референс ти потвърждавам че Америка цяла западна Европа и Китай се причисляват към капиталистическите нации. Също така ти дадох определения за оргия - като в него се споменава че е форма на отклонение в поведението - а формата на отклонение в поведението е типична за най ниските слоеве в обществото. За пирамидата на Маслоу можеш просто да направиш един гугъл сърч - не можах да я вместя тук :).

1-50 от 81