Споделена история от Секс и интимност

Какво му стана ,че му спадаше
Здравейте, пише ви момиче ва 24г, а той е на 28.
Не сме в връзка но се харесваме, излизаме по кафета води ме с приятелите си, но е турчин. Казал ми е че не може да ми даде сериозни отношения, защото трябва да е с туркиня техните държали на това. Както и да е една година го мотаехме тоя секс, да не се влюбим той иска да го направим в същото време и не иска както и да е. Дойде време да го направим, той поиска, отидохме утях. Първото което забелязах е че почна да снове насам натам, леко притеснен. А преди докато сме се целували му е ставал и съм го възбуждала. Започнахме да се целуваме, след това го съблякох и му казах че искам аз да започна.. първа. Събух му боксерите и какво да видя не му е станал изобщооо и не му беше много голям около 10 см, това не ме интересува колко му е. Започнах да му правя фелацио, той ме гледаше и ми каза явно придишните с които си била са били много доволни от мен.. Стана му, лиза ме след това пристъпихме към акта започна да се движи в мен и след като го извади му спадна, и той хайде бе приятел влизай, няколко пъти го повтаряше, усетих го как се панира. И аз му казах да се опитам да го вдигна чрез свирка и той добре, стана му отново и пак няколко пъти му спадаше. През цялото време сме се целували, след секса се гушкахме и той ми каза, че не знае защо така му става. А не го е правил от 1 г. след това ходихме на кафе, мен ме заболя стомаха. Няколко пъти вечерта ми звъня да ме пита как съм.
Разочарована бях признавам си. След няколко дни повторихме той поиска, вторият път беше много по добре, не ме остави да започна директно той започна, опита се да ме свърши и не му спадаше толкова често, отново се целувахме и излязохме. Отново ми каза че в мен няма проблем а в него е. Не можах да го питам защо така стана. Както и да защо според вас така се получи.

Коментари

1.   Вземи някой българин, яко ще го вдигне.

4.   Като му стане най-добре е бързо да се събличате и да го направите. Все пак ерекцията не може да се задържи цял ден.

5.   Халал да ти е :D

6.   Нормално е. Поне при мен. С всяка нова жена с която съм бил за първи път, нещата се закучват и ми спада. Следващият път е много по-добре, а във форма влизам след 3-4 пъти с нея. Явно и той като мен не може да се отпусне напълно и се стресира, затова.

7.   От притеснение е.

8.   Това е от притеснение. Не трябва да си разочарована, а да му покажеш, че няма проблем. Тогава ще се отпусне и нещата ще си дойдат на мястото.

10.   Не ми се е случвало, нямам представа от какво може да е. Ако се притеснява от 24-годишно момиче проблемите са му по-сериозни. Като на 28 да слушка мама и тате.

Авторке,
казваш една година го чакаш тоя секс и ти е гарантирано, че си губиш времето, защото не си туркиня? А освен живота да мразиш и шоколад? :)

Какво ще кажеш за мъж, който прави каквото иска, когато иска и те оценява сексуално?

11.   Този е много смотан, защо те разиграва така? Намери си друг, може и турчин, но пък да иска да е с теб.

12.   Авторката съм : аз не го търся, разпокъсани са нещата защото той пътува работи сезонно по курортите, и като се върне се виждаме. Работата е там, че той ме търси той ми пише, аз него търся защото знам как са нещата. И съм го питала след като трябва да е с туркиня защо ме търси, и той не знае какво да ми каже. Търси ме в същото време ми казва да си търся някой който не е като него.. аз знам какво искам но той или е объркан или и аз не знам какво прави. Но дали спи с други неее както казах 1 г и нещо е бил самм странен е и същевременно добро момче.

14.   Само евала ще кажа за авторката, че не и пречи размера! Като някой с подобни проблеми и само леко по-голям...малко кураж ми вдъхна, че все някоя няма да и пука много за това.

15.   Номер 14, аз съм АВТОРКАТА, секса с малък пенис не се получава факт е, нито позите нито нищо некомфортно е както и за мъжа така и за жената. Но това което ще кажа не само на теб ами и на други, аз обожавам секса, мога да кажа че съм разкрепостена нямам срам и няма гнусни неща в секса. За мен няма значение какво е достойнството на мъжа ако го искам по душа, да аз избирам и гледам душите им как се държат с мен, естетвено и външния вид играе роля. Но ако държиш на човека това е без значение. Така че ако някоя мацка се отдръпне от това, представи си в болест и мъка дали ще е до теб. Много е важно с човека да споделяте всичкооо, секс, радост мъка, болест да сте заедно и да се подкрепяте. Успех на всички.

16.   14, да бе не я интересува, а веднага му е сложила цифра....

17.   Секс като не носи взаимно удоволствие за какво трябва да се прави? От съжаление ли, като подарък ли, да не казвам пък за пари? Някой може и да е много добър като човек, но ако му става от дъжд на вятър и освен притеснения и неудовлетворение не може нищо, сори, не бих си губила времето. За приятел, не любовник може да става, но за секс бих потърсила друг. По-добре да си изясни човек отношенията, не да изневерява и да заблуждава. Така мисля. А този, к0йто авторката го описва би трябвало да потърси лекарска помощ, така мисля.