Споделена история от Секс и интимност

Падам си по шефката ми
Здравейте, от около няколко месеца започнах нова работа в една фирма. Страхотен екип, чудесна обстановка и естествено най-хубавото нещо-моята шефка. С нея се запознахме случайно, но много си допаднахме по характери и бързо се сприятелихме. Тя е много красива, елегантна и се облича страхотно. Въобще истинска жена. Много я харесах, но не исках да й споделям затова, защото е омъжена и реших да действам внимателно. Знам, че повечето от вас биха ми казали, че нямам шанс. И донякъде може да са прави, аз съм на 35г. Тя е на 50. Аз с момента съм не обвързан и честно казано нямам намерение да се занимавам със сериозни неща. Но тази жена.. Много искам да спя с нея. Искам да й подскажа по някакъв начин какво си мисля, но не съм сигурен как ще реагира тя. Моля за съвети как да й споделя, че я желая. Да действам ли деликатно или направо да я попитам дали е съгласна само за секс?

Коментари

1.   Много си зле

2.   Там където си изкарваш хляба, не си вади оная работа. Рискуваш да не си в тоя екип и да се наложи бързо да си търсиш нова работа.

3.   На 35 и не мислиш за сериозни неща е малко странно, но живота си е твой...
Е как директно- тя ще те уволни. Опитай се да доловиш някакви сигнали, да прекарате време в работа заедно, да се сближите щом толкова искаш и чак след това

4.   Номер 2 ти го каза точно и ясно.
Изборът си е твой. Въпросът е как да го направиш. Ако толкова я желаеш, напиши си молбата за напускане и директно и кажи в очите, че си силно провлечен от нея и трябва да напуснеш. Или ще те изплющи или ще приеме молбата ти без да обели дума. Аз съм на 39 и също ми текат лигите подир шефката. Тя е на 55 но изглежда на 35. Затварях си очите и се опитвах да я избягвам. Много е трудно но си натискам парцалите за да има какво да ям. Сам си реши. Но аз ако бях на твое място, бих постъпил така.

5.   Напълно нормално е мъжете да си падаме по какички. Бих посъветвал автора на темата да прави непрекъснати комплименти на шефката си и тя ще усети, че е желана и харесвана. И топката вече ще бъде в нейното поле.

6.   Пич, точно шефката си недей да чукаш, освен ако не си си намерил нова работа! Такива истории никога не завършват добре за подчинения. Освен това, ТЯ Е ОМЪЖЕНА. Дори да не ти е шефка, никога не се занимавай с омъжени жени! Истинските мъже не чукаме омъжени жени. Има предостатъчно свободни. Секс с омъжена жена е ужасяващ грях наистина, но в безбожното ни общество, това се приема за едва ли не, велик подвиг сред мъжете комплексари. Ако искаш да си навлечеш такъв тежък грях на душата, да бъдеш причина за разваляне на семейство, за детски сълзи, за аборти, разводи........ Това са плодовете на подобни връзки.

8.   На 35 години си, а не мислиш за нищо сериозно? Хората на твоите години преди имаха две деца. :) А колкото до шефката, не се бутай там където не ти е работата, жената си има семейство. Или напусни или никога не и споделяй. Защото рискуваш много изгонване от работа, и може и малко бой да изядеш така че, моя съвет е, да си мълчиш завинаги за това.. Щом е само за секс, не си струва.

Свален ангел

9.   Умните хора отдавна са го казали "Не си вадиш... , където си вадиш хляба! " Даже и шефката ти да не те уволни, ако се почувства обидена от предложението ти, из офиса ще плъзнат клюки, че са те назначили едва ли не само за да "забавляваш" шефката и накрая това ще навреди сериозно и на двама ви. В крайна сметка никой подчинен не иска да е известен в офиса заради креватните си умения, както и никой шеф няма да е щастлив да чуе, че назначава и повишава хората си според любовните им умения. Да не говорим, че е въпрос на време клюката да стигне и до съпруга и, както и до нейните шефове. И тогава и двамата ще изхвърчите от работа, а тя като "бонус" ще си има и семейни проблеми. Не бих те посъветвала дори да си помислиш за подобна авантюра с колежка, даже и не обвързана, а с омъжената си шефка, съвсем. Това си е, както казва моята шефка, "да си подритваш трудовата книжка" и то демонстративно. Направо все едно си просиш уволнение!

10.   Давай смело напред, авторе. Живеем само един живот и не трябва да се лишаваме от нищо. Ако чувствата са взаимни, не виждам проблем. А и все пак е секси евентуално да бъдеш уволнен от готина и секси мацка!

11.   Нормално е, намекни и че я харесваш, току виж ти пусне жената на 50 и се ебе като на фурия, а мъжът и` който ще е по-възрастен, вече трудно му става, така че ще те изхруска като бонбон! В тази възраст 50-60 год., жените са най-ебливи, защото навлизат в залеза си и вземат с пълни шепи докато могат.

13.   Подкрепям номерата 10 и 11. И аз бих ти дал същия съвет като тях. Пробвай се, няма какво толкова да загубиш.

М25

14.   Искам да те пипне на шефката, мъжа. И да ти разпише разрешителното за секс със съпругата му. И после дописката да я качи в Ютюб или Вибокс. Ще събереш много лайкове.
Разбира се, ти не си на 35 и това мотив от XXL каналите. Мисля, че още доста ще си на "злобарки" пък може и въобще да не ти дойде акъла.

15.   И аз имах задръжки да чукна шефката, но тогава, аз бях на 43г, а тя на 36г. Подаваше ми фитилчета, аз ги приемах и връщах и така флирт няколко месеца, но се въздържах, че е омъжена. Докато не се наложи да отидем с нея и една колежка в командировка за седмица. Още първата вечер в ресторанта си пийна и започна да споделя, че откакто мъжа и го оперирали от херния, в леглото нещата умрели, а тя вече не издържала, даже си мислила, дали да не си плати за секс. Почна да ми глади бедрото под масата и предложи да си допием в нейната стая. Качихме се и се почнахме, цяла вечер и после още 2 години, докато напусна.
Не съжалявам, даже напротив, защото беше привлекателна жена, а и когато ми се прави секс в работата, винаги беше готова за изпълнения.

18.   На жена на 50г няма какво да и се чудиш. Понатисни я, целуни я и ако те иска сама ще те завлече в леглото си.

20.   Направи си кефа пък каквото ще да става.

22.   И аз си падам по шефката, но тя си пада по богати и по-възрастни.

23.   И аз се кефя на шефката ми, но е 5г по-малка, на 35г. Всеки път на събиране или като ми говори си мисля, какво ли ще е да ми го изсмуче. Едвам се сдържам да не и бръкна под полата.

24.   Еми какво да ти кажа, ако имаш план Б за друга работа, и имаш в предвид уволнението като вариант действай, както беше написал по-горе един живота един път се живее, пробвай се и ако те уволни уволни. Ако плъзгат клюки напусни, поне ще си опитал, по-добре да опиташ отколкото да живееш с съмнения дали не си изтървал възможност, аз например също като теб си харесах по-голяма от мен жена, зъболекарката ми, един ден реших да я поканя на среща и ми отказа, трябваше да си сменя зъболекаря, и двама го приехме за редно. Не е точно като твоето с шефката, но не е и лесно да поканиш зъболекаря си на среща също :Д. Е загубих кадърен зъболекар при който ми беше комфортно, но поне опитах, ако никога не бях я попитал, щеше да ме е яд повече. Така че ако имаш план Б действай

25.   В предишна работа имах една шефка дъщеря на собственика. Тогава тя беше 30г лигла свикнала да получава всичко на готово и точно тогава тя си ме харесваше. Аз и без това им въртях бизнеса в офиса където работех, а шефката имаше само претенции и за нищо не ставаше. Пускаше ми фитили и открито флиртуваше до момента в, който реших, че е време да я изчукам за да се кротне малко. Знаех, че това ще бъде краят за мен в тази фирма, но и без това ми беше писнало от глупости и интриги. Започнах да я чукам, а в един период от време доста редовно до момента в който се скарахме жестоко и аз и казах в очите, че освен от свирки друго не разбира. На следващия ден бях уволнен и всичко приключи.

26.   Чукал съм една от шефките си, но само веднъж, в командировка и на пияна глава. После ми правеше намеци, имаше и покани, но отказах.

27.   Сшефката ми работехме по един проект заедно. Когато ни затвориха преди 3 години, започнах да ходя при нея да работим заедно. Първите няколко пъти, всичко нормално, а след това започна да се облича секси и да прави намеци, тя е на 43, аз на 28. Няколко месеца тотален секс, до лятото и после спряхме по нейно желание. Има си любовници, а мен ме използва временно. Усещането е неприятно.

28.   Сам трябва да прецениш. Зависи от шефката ти - възраст, типаж, сексуалност.
Първата ми шефка беше възрастна и много готина и мила, като характер и излъчване. На една лятна командировка ме покани на по вино в стаята си и там се подхванахме, но то си имаше знаци и през деня - беше прекалено мила.
Втората ми беше на възрастта, мацка. Правеше се на строга, но в нейната стая ме канеше на кафе, говореше с нежно гласче. Направо си го търсеше, но чакаше аз да я почна. Един ден след работа, останахме сами и си я награбих, от целувки до опъване на задна. Няколко месеца, докато напусна,
а после третата е по-млада - добричка, сладка със страхотно дупенце и се оказа доста игрива на едно фирмено събиране в хотел. Пиене, танци-манци и изпращане до и вътре в стаята.
Запомни едно: Пуснат ли те в стаята, и по-навътре ще те пуснат. Без колебаене. И шефките са жени.

29.   и аз си падам по шефката ми и редовна си я чукам на задна след работно време или у тях, когато мъжа и пътува. Най- се кефи на анален.

30.   Аз една година си лягах с шефката ми, за да ме остави на работа. Беше 12 години по-голяма, слабичка, омъжена, но не ме привличаше сексуално. Все пак се прежалих, бях на 28 - 29. Най-неприятно беше, че си падаше по перверзиите. Честно казано, от нея намразих аналния секс.

31.   Шефката ми съм я чукал само няколко пъти и то само в командировка. В офиса никога. Има си и любовник и съпруг. В командировките беше пийнала и не можела да заспи без секс, а си беше дърта, на 49г.

32.   Не се напъвай, на 50г жените вече нямат особено желание за секс. На повечето им е достатъчно веднъж седмично да изимитират оргазъм в брачното ложе.

34.   Ох, като го прочетох ми бръкна в раната. Плаче ми се. Аз съм в много сходно положение като твоето. Лудо съм влюбен в майката на приятелката ми. Тя е на 55 разведена, може да ми е майка, като разлика в годините. Знам какво е да е пред теб и да не можеш да си с нея. Жестоко и постоянно мъчение. Но за разлика от теб аз не искам просто да спя с нея. Аз я обичам и искам тази жена преди всичко да е щастлива. Но не мога да бъда твърде открит с нея, защото това може да побърка приятелката ми и да я осакати психически, дори не ми се мисли какво ще и причини това, а това момиче не го е заслужило. Затова ми е толкова болно. Страшно съм щастлив, когато тя има някакъв повод и имам възможност да и подаря голям букет с цветя или да и направя някакъв мил жест в следствие на, което видя, че тази жена е изпитала емоционална радост благодарение на мен. Само това ми е много по-приятно от глупавия секс даже. Би ми стигало дори само да се виждаме всяка вечер само, като компания без секс и да ми споделя болката си от деня и живота в следствие на, което да знам, че тя се чувства по-добре, да и помагам в нещо и, тя да знае, че винаги ще съм с нея. Приятелката ми страшно ме наранява, когато се държи арогантно с майка си. Да виждам тази жена тъжна това може да ме поболее. Ако можеше дори само описаните отношения да имахме и без секс - просто да знам, че тази жена всяка вечер се чувства емоционално добре благодарение на мен и като се разделяме да мога да я прегърна и да я погаля по главата и да и кажа, че никога няма да я изоставя и винаги ще е в сърцето ми, без никакъв секс, това би ми било повече от достатъчно. Искам преди всичко тази жена да се чувства добре, това ми е най-важното, а не секса.

36.   Ако е истина споделеното от мъжете труженици, жените шефове не са избирани за позицията която заемат по образователен ценз и професионални възможности. След толкова секс от подчинени служители, друг е бил кастинга преди назначаването.