Споделена история от Секс и интимност

Има ли опасност да съм лепнал нещо от компаньонка?
Здравейте,

Има ли опасност да ме е заразила една компаньонка с нещо? Френската ми я прави без презерватив. Предлага гълтане на сперма като допълнителна услуга, но не съм се възползвал. Само френска без кондом съм правил с нея, целувки и стандартен с презерватив.

Момичето добре изглеждаше, беше с 2 години по-малка от мен. Беше ми за пръв път. Неопитен съм. Просто нямах друг избор. На 28 години съм и жените не ме харесват. Днес ми беше и първата целувка.

Коментари

1.   Нищо ти няма. Честито за първия път! Радвай се на момента и на преживяването. Какво го мислиш толкова.

3.   Нищо ти няма,просто е нещо ново за теб.

4.   Ей,така като прочета как единствения начин да си легнат с някоя, е да и платят, ми става тъжно и леко смешно. Проблемът ти е в ниското самочувствие, а не че никоя не те иска. Оправи си самочувствието, нещо по визията, и ще видиш как ще ти обръщат внимание. Трябва да го излъчваш от себе си, само така става. Да се усмихваш повече, да не мълчиш . Външният вид не всеки си го харесва, но можеш да тренираш, да се обличаш добре, да се подържаш. Да си личи, че ти пука. Промени си прическата, захвани се с някое хоби, направи нещо ново. Пък и може подходът ти да е грешен, да си прекалено нахален, или да чакаш тя да направи нещо.
Аз не знам как има мъже, които им е кеф да целуват жена, минала през стотици, и да знаят, че само се преструва, защото и плащат. Когато си легнеш с някоя, която те харесва, ще усетиш разликата от платените , изкуствени жени.Твоето е било само механично и фалшиво. Поработи върху себе си, иначе никога няма да ти се получи.

5.   Малко вероятно, по-скоро се панираш излишно... На доста ескорти съм ходил (не се гордея с това), не съм имал проблеми. Само с една бях без презерватив де. Като цяло гледай да ползваш гума...

7.   Честито! Не се чувствай виновен за това, че първият ти път е бил с компаньонка и не се дръж извинително. Първо се успокой. Не малко хора ползват френска без при такъв вид услуги. Знам го, понеже тези неща се обсъждат във виртуалното пространство. Понякога хора споделят за последвали проблеми. Но като цяло такива споделяния са малко. Ако си хванал нещо, ще разбереш. След това ще потърсиш лекар и ще обясниш, че си имал рисков контакт с жена, която не познаваш и че си ползвал презерватив само за сексуалния акт или просто ще кажеш, че е било с компаньонка и т.н. На лекарите това им е работата, а не да те съдят и укоряват. Аз съм ползвал такива платени услуги, но винаги с презерватив. Иначе рискове има внаги и 100% защита няма. Най-вероятно се притесняваш излишно. :)

8.   Със сигурност си лепнал, обаче ще го усетиш след години. Хламидии, трихомонада, гъби....

9.   Аз ти препоръчам да си вземеш отново компаньонка ама този път всичко да си правите без презерватив. Така поне после няма да се чудиш хванал ли си нещо, а от коя си го хванал хахахаах

11.   Ако се хващаше нещо от свирка без презерватив досега да съм умрял(не дай се боже)или имам огромен късмет