Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е нещо да е станало ?
Здравейте!
Ще започна на право. Вчера с приятеля ми правихме секс докато бях в цикъл иии... той свърши в мен. А 1000 пъти съм му казвала да не го прави и той пак "нищо няма да стане, аз в колко съм свършвал така". Аз до колкото знам има шанс да стане нещо и да забременея. Искам да ви попитам може ли наистина нещо да стане?

Коментари

1.   Гледачки ли очакваш да има тука?
Отговор - да, може да се забременее и повреме на цикъл.
Много малък е шансът да си в цикъл и овулация. Ако толкова много се притесняваш един тест и пикаеш.

Братан.

2.   Ти като не искаш да имаш деца, защо го правите без презерватив? Защо си мислиш, че толкова се тръби това да се ползва презерватив винаги. Можеш да се разболееш, можеш да забременееш... и поемаш тези рискове защо? Айде мъчи се сега... горкичката.. пф

3.   Извинявай, но ти добре ли си? Защо изобщо чакаш мъж да те пази, не взимаш мерки сама? Хората са измислили и презервативи, и противозачатъчни, и какво ли още не. Разбира се, че може да е станало нещо. По-добре вземи Ескапел, ако не са минали 72 часа, макар че е най-ефективно до 24 и повече не позволявай такава безотговорност спрямо тялото ти. Ако се е случило, съжалявам... че като гледам приятеля ти колко е безотговорен и той, детето май - май сама ще си гледаш, ако го родиш...

4.   Може доста по-лоши неща да станат от забременяване. Все пак правиш секс без предпазни средства, с човек който е правил необезопасен секс с други и освен това предава доверието ти за няколко секунди кеф.
По въпроса. На теория е възможно, но на практика почти не е. Овлулация и меструация рядко съвпадат.

5.   Не. Яйцеклетките се отделят с кръвотечение. В случая с менструация. Матката се чисти от яйцеклетки. Едно време имахме предмет в училище. Казваше се биология. В осми клас ни запознаваха с половата система на мъжа и жената. Имаше доста добре обяснени неща какво се случва с човешкото тяло. Не е ли по-добре да си намериш литература и да се образоваш от колкото да си разчекваш "пържолата" и да задаваш въпроси за обща култура? !
Дядо Тошо

6.   Искал е да му стане по-хубаво, или ти да забременееш. Има ги всякакви, едно бивше гадже искаше да му родя деца и настояваше за такъв секс. Дори и да не си бременна, има начин да се заразиш с нещо. Секс без се прави когато си имате доверие и сте чисти.

7.   Мен друго ме зачуди - приятеля ти казал :"нищо няма да стане, аз в колко съм свършвал така". Не знам кое е по-лошо - че си го правила без предпазни средства, или, че приятеля ти май те има за поредната надуваема кукла...

8.   Шансът да забременееш по време на цикъл е доста малък, но все пак го има. За това, чакаш да ти свърши цикълът, после още една седмица да мине и си купуваш тест за бременност от аптеката. И друг път не разчитай на приятелят ти да те пази, защото ако нещо стане ти ще си тази, която ще отнесеш последствията. В 21 век има толкова много начини да се пазиш от нежелана бременност, че чак се чудя как още има жени, които имат по няколко аборта. Да кажем, едни път станала грешка, ама няколко? Това си е абсолютно безотговорно отношение към собственото ти здраве! За това чети, образовай се и вземи решение, кое е твоето средство за предпазване от бременност и го ползвай редовно. Има спирали, презервативи, хапчета, гел, женски презервативи...

9.   Има и други опасности освен забременяване- инфекции, като се почни от гъбички до спин. Търсиш си белята, освен, че не ползвате презерватив, свършва в теб, че и секс по време на мензис пък, когато рискът от инфекции е по-голям, не може ли да изчакате някой ден? Някои инфекции при мъжете протичат без симптоми, но при жените не е така. Да забременееш сега няма шанс, но ако я карате все така безотговорно, очаквай всякакви изненади.

10.   Отиди на гинеколог, защо нас питаш? Ние не сме експерти, а ти щом е казал''в колко съм свършвал''значи твоя приятел не става за нищо ебач само. Не знам как си можала да тръгнеш с него вие не сте добре с тея хормони всеки ден се ебете егаси връзката. А и има предпазни мерки, но вече пред свършен факт се притесняваш. А като го прави не се, а приятеля ти е много прост и щом не искаш в теб да свършва не даваш бе. Явно лесно може да те манипулират

11.   N 5 отвори нета и прочети жената може да забременее по всяко време включително и по време на цикъл.

12.   1. Ти ВИНАГИ си в цикъл! Кървенето се нарича мензис или менструация.
2. Да, възможно е забременява е по време на менструация, но вероятността е малка (виж - вероятността за инфекции се покачва). Обаче ние няма как да знаем дали при теб и точно при тази ситуация това се е случило. Просто изчакай достатъчно време и за твое успокоение си направи тест за бременност.
3. Човек, който не се съобразява с теб по този въпрос, няма място в живота ти!
Успех!
Ж31