Споделена история от Секс и интимност

Ниска чувствителност на пениса
Здравейте! Много се надявам да имате идея как може да се реши проблемът ми. По време на секс повечето пъти нищо не усещам, най - много за съвсем бързо в началото, и чувствителността мигом изчезва. Така все повече губя желание. Към тестисите съм чувствителен, но към главичката не. Не знам психическо ли е или не. Докторът каза че нямам проблем, но продължава да е така. С приятелката ми пробваме нови неща, но всичко бързо ми омръзва. Силно се надявам да имате идея как да се превъзмогне. Благодаря предварително!

Коментари

2.   С други жени било ли е така, или само с тази? Ако преди си нямал този проблем, да не би да е подсъзнателно свързано с приятелката?

3.   От автора :
Тя ми е първата, така че не знам, но все пак мисля, че не е от нея.

4.   Според мен доста дълго време си душил пилето преди това, при мен става така като прекалявам с тапанарките по-дълго време. След което отнема време докато се рехабилитирам. Може и да е проблем свързан с мацката, при все ти е в главата, тей че споко ще ти мине.

5.   Има решение!

Напиши в гугъл: "Man1Oil" и си го поръчай от официалния им сайт, аз така се оправих.

Ще се оправиш!

Струва 30$.

6.   От автора:
Ами не знам струва ми се, че почти няма хора с този проблем и просто не разбирам вече какво мога да направя, затова много ще се радвам да споделяте всичко, което можете като опит.

10.   Вероятно е по-широка вагината, а твоят е по-малък и при недостатъчно триене, чувствителността е слаба. След време ще почва и да ти омеква още преди да си свършил. При мен се получи същото, но след като се наложи да си обрежа хуя заради вторична фимоза. Като ми се оголи главичката и се търка в гащите, загуби чувствителността си, и вече много трудно правя секс, трябва жена ми здраво да ме възбуди, иначе ми омеква преди да съм свършил. Дори и много трудно свършвам при чекия или минет.

11.   Да не би тя да е много широка. Пробвай и с друга.

12.   Наистина може да е широка. Опитайте анален и ако още нищо не усещаш - значи не е от нея. Както го описваш - в началото чувствително, после - не ми звучи нормално. В началото тя е по-тясна и неовлажнена и се усеща повече. Като я поотвориш и като се навлажни се усеща по-малко. Опитайте с аналния, иначе проблема е в твоята чувствителност. Пробвайте с упражнения на Кегел.
S. A. D.

13.   Аз имам същия проблем с моята приятелка. Явно е по-широчка и трудно я усещам. Успявам да свърша само като съм отдолу, а тя се обляга назад под ъгъл, и така поне 15 мин. ми трябват да свърша. Тя се уморява отгоре и не и е много приятно. От други пози аз не я усещам добре и ми спада. И тази ситуация не е приятна и за двама ни.
Иначе преди това не съм имал проблем с предишните партньорки, явно са били по-тесни.
Също така съм обрязан и аз заради фимоза и явно съм позагубил чувствителност.
Сега видях един съвет за крем Man1Oil. Моля някой ако го е ползвал да сподели дали помага в такива ситуации.
Също и някакъв друг съвет ако получа, бих бил много благодарен

14.   До N 13 : След обрязването ли загуби чувствителност?
В коя клиника го направи?

16.   Здравейте, аз имам същият проблем със загуба на чуствителноста на главичката на пениса след обрязване, преди нямах никакви проблеми със свършването. От начало като правим секс с приятелката ми и усещам малко и после усещането се загубва и така всеки път, ако някой може да помогне със съвет :)

17.   При мен е обратно правим го дълго, но започне ли да и идва да свършва винаги приключвам преди нея. Нарасне ли и възбудата започва да ми влияе и да спирам и продължавам същата работа. Някой да сподели ако е имал подобен проблем.

18.   Съветът се казва, уролог, андролог.

-Кифлоприземител 2

19.   Авторе, понеже съм спал с повече от 50 жени, имам опит и ще ти кажа някои неща. Съгласен съм с тея, които са писали че широката вагина се усеща различно, но попринцип не това е проблема. Вярно, не се усеща толкова хубаво като тясната, тясната се усеща като приятно топло влажно обгръщане на пениса и се усеща приятно силно налягане около него, но пак не можеш да кажеш че от широка вагина няма чувствителност. Ще изброя причини, от които може да е възможно. Или водите често полов живот, или мастурбираш преди да го направите, или си мастурбирал близките дни преди да го направите, или просто ти е в главата, омръзнало ти е гаджето имам в предвид, или не се фокусираш да мислиш за нея по-време на секс. И на мен ми се е случвало понякога да нямам толкова усещане, и обикновено или не съм фокусиран върху акта, или съм мастурбирал скоро преди да го направя. И е нормално след като не си девствен да издържаш малко повече, понеже вече си свикнал с жената и не те вълнува толкова незнам дали ще го разбереш тва, те затова бъзикат девствените че ще свършат бързо при първият път от вълнение :Д. Но и не всеки е така, има и мъже дето от първият полов акт се чувстват неудобно от новото усещане и свършват бавно. Като мен например, говорили сме си и със аверите всеки различно казва, единия бързо другия бавно и така, при първия им път имам впредвид. Предполагам ти е в главата, но има решение. И от моя опит ще ти кажа едно, малко повече въздържание. Като съвет ще ти кажа, не правете секс 2 седмици и ти не мастурбирай 2 седмици, и да видиш като ти заиграе хормона няма ли да я усетиш, ще я усетиш няма къде да идеш :Д, много ще я усетиш няма да изкараш и 2 минути. Поне при мен така стана, един път реших да се въздържам 3 седмици, даже без мастурбиране, и като отидох на проститутка, хем бях със презерватив и за 2 минути изригнах като фонтан. Тей че пробвай, стига да можеш да издържиш, повярвай ми ще я усетиш няма къде да идеш :Д. Казвам ти това щото съм пробвал и обратното, да направиш примерно 3 чекии и да отидеш да правиш секс, не само че едва ще го надървиш, ами и като го вкараш, няма и да ти хареса, усещането ще е някакси леко парещо неприятно триене и няма да ти е много приятно, даже може и да не свършиш, аз бях свършил за 25 минути така. Почти си изхабих 30-те минути при проститутката. Мъж на 24