Споделена история от Секс и интимност

Момичета склоннили сте да правите страпон секс, ако едно момче ви предложи?
Имам голямо желание да направя секс с момиче, което използва пенис-колан. Досега не съм попадал на момиче, което да ми предложи такъв секс. Също и не съм питал дали биха ме оправили с пенис-колан.
Интересно ми е, дали момичета са склонни към страпон секс, ако им предложи едно момче и дали има момичета, които са изненадвали приятелят си с такъв секс.

Коментари

1.   Като научиш азбуката, тогава ще ти отговоря.

2.   Аз бих опитала, но повечето мъже няма да се зарадват на такава изненада, даже напротив, биха се ядосали.

3.   Номер 1 ХХАХАХА

4.   С латентни педерасти не бих се занимавала. От мъжа се очаква той да чука, не да иска жените да чукат него. Евентуално проститутка би изпълнила желанието ти, на тях не им пука, нали си вземат парите или пък си хвани направо някой манаф.

5.   1, че аз не виждам точно този пост да е написан неграмотно. Само 1-2 запетаи е изтървал.

6.   Защо не признаеш, че бързо се празниш, а си измисляш псевдо-извращения? Първо я чукай по стандартния начин, а после предлагай екзотики. Или си гей и няма как да се надървиш, но ти се иска да имаш приятелка за пред хората?

8.   Знам едно момиче дето успешно навива гаджетата си на такива работи. Явно и на нея и на тях им харесва. Лично аз обаче не си представям да продължа да възприемем някой като мъж след такова изпълнение, а и нямам стремежи аз да се правя на мъж. Но хора всякакви, мен лично не ме интересува другите какво правят в леглото, стига и двамата да са съгласни и доволни.

9.   Аз бих се изкефила.
Не виждам нищо чак толкова странно.
Така се стимулира простатата и за мъжа е яко.
А и малко смяна на роли, не бъдете толкова сухи хора.

10.   В някой друг живот - може би. В този със сигурност не.

12.   Даже не ми е преминавало през акъла... ако е някоя мъжкарана, дето си пада доминантна, сигурно ще се съгласи... ама някоя hot мацка с готино телце... те по принцип очакват ТИ да си този, който чука, а не те. ;)

13.   Защо не? Спроред мен ще е готино да си сменим ролите.
Не виждам нищо извратено и ненормално.
Все пак и те имат дупки, нали?

Ж.

16.   Интересно като се явиш пред Всевишния (или там каквото е), какво ще му обясняваш?
Не "Аз написах книга! ", нито "Изобретих нов вид двигател! ", нито "Изпях песни, които слушат и пеят няколко поколения", нито "Бях от бървите хора, отишни на Марс", нищо такова...
Ще му кажеш: "Е.. а ме момиче с колан отзад... "
След което, сигурно, ще умреш (за втори път) от гордост!

17.   Нищо ново под слънцето. Първо обаче да внесем едно уточнение, гей е лице изпитващо полово желание към индивид от същия пол. Желанието за страп-он секс не е проява на педерастия. То идва от няколко факта. Първо ректума е силно наситен с нервни окончания. Второ стимулацията ма простата е изключително силен дразнител водещ до огромно удоволствие за мъжа, в тази насока има дори медицински техники за ректално стимулиране. Що се отнася до жените. Повечето от тях се притесняват да направят нещо такова, просто защото средата в която живеем е такава-консервативна. Трудно им е да приемат, че ако направят това, то ще остане без последици за тях. Казано с прости думи в секса е нормално всичко на което са съгласни участващите в него пълнолетни.

18.   Жалко че няма повече мъже като теб. Мен би ме било кеф, ама повечето мъже биха отхвърлили възмутени такова предложение

19.   В живота всичко трябва да се опитва.
Перверзнички дами има навсякъде, само трябва да попаднеш на такава.
Демонстрирай по-отворено това си желание, не бъди прикрит и ще си намериш точната мацка.

20.   Бих направила всичко, за да угодя на мъжа, когото обичам.

Alpha, ж. 30 г.

21.   Да, защо не! Защо да не ми даде достъп до неговата дупка, след като аз съм му дала до моите две. Той се старае за мен, искам и аз да се постарая за него.

22.   Е как ще дадеш на жена ти да те чука, това не е сериозно пич! От страни е много грозно, честно. Аз съм супер извратеняк и бившата ми искаше такива глупости, ама това минава всякакви граници :D не се навих

23.   Хомо дружинката се е активирала- иде София прайд.
Не мога да си представя мъж с нормална сексуална ориентация да търси подобни стимули и усещания! Някой от последователите на ректалната инвазия може ли да обясни с думи този " невероятен фетиш "
Сега разбирам жените не практикуващи игрите " на заден ход "

25.   Отново статистическа тема...
Какво значение има дали хипотетичната средно-статистическа жена би желала да те стимулира със страп-он, важното е какво смята твоята жена.
Трябва да я познаваш достатъчно добре преди да отвориш въпроса, по-консервативните ще се разочароват от теб като мъж, а може и цялата връзка да се компрометира. Лесно ще е да проучиш почвата искайки коментар за такова порно.
А за осъждащите автора: личните ви сексуални бариери не са специални с нищо, за да ги налагате на други хора.

26.   Сори, пич, със нормално момиче от улицата не би имал шанс да изживееш подобно изживяване. Ако искаш някоя такава наистина извратена мацка, иди в някой фетищ клуб, където предлагат такива услуги, знаещ, в София и Пловдив ги има много такива. Е, да, ще трябва да се поизръсищ малко, ама пък услугата си е наистина професионална и на ниво и жената там ще знае точно къде да те стимулира и как да те стимулира. Това си е фетищ, но не се практикува със непознати хора от улицата, а само със доверен човек, на когото имащ довереие и познаващ от дълго време, или както ти казах, със заплатени професионалистки.

27.   Не се безпокойте. Демоните вече ви очакват и нетърпеливо потриват ръце. Подготвили са ви такива перверзии и извращения, че няма и да си спомняте за коланчето.

28.   №27
Нищо не ти се разбира. Какви демони и извращения предричаш и за кого?

29.   Едно е да си мъж с влечение към други мъже, друго е да харесваш нестандартни неща в секса.
Аз например винаги съм обичала мъжете да ми ближат дупето, и съм се наслаждавала на аналния секс ( който между другото съм практикувала само в три от сериозните си връзки, тоест не съм го правила с всеки срещнат ). Онова, което винаги съм изключвала като опция е аз да облизвам на някого дупето. И после срещнах бъдещия ми мъж. Понякога и аз го правя и честно казано ме възбужда също толкова, колкото когато той ме облизва! Говорили сме по въпроса, и на него му харесва толкова много, ерекцията му е толкова силна, секса е невероятен, и най-вече онова, което го побърква е мисълта, че правим нещо "извратено", както и доминацията му над мен.
За момента се въздържам от проникване с пръстчета, просто защото имам маникюр и знам, че ще го нараня, но определено започна да се усеща, че той го иска.
Кой знае до къде ще стигне това ни увлечение... Ако се стигне до страп он, то преди това със сигурност ще сме използвали други играчки.
Това, че даден мъж има подобни желания и се възбужда от такива неща, съвсем не означава, че е физически подготвен за пълно проникване. Всяко ново начинание си изисква подготовка.

30.   Всевишния не съществува, номер 16.

Изобщо да не ти пука какво мислят останалите. По принцип както един от коментарите по-горе уточни аналният секс при мъжете всъщност им доставя повече удоволствие, отколкото при жените заради наличието на простата. Всеки е свободен да предпочита едни неща пред други, но ако приятелката ти те подиграва заради това твое желание според мен тя не те цени. Естествено повечето жени биха го сметнали за странно и не биха се съгласили дори тайно да искат, защото просто има някой неща в обществото, които са приети са "верни" и други, които са приети за "ненормални". Хора за всичко си има. Аз лично съм напълно навита, даже е едно от топ нещата, които бих искала да пробвам. Според мен би било забавно, пък и не знам, харесва ми и аз да получавам, и да давам.

31.   Ами аз съм от тези мъже- да поемал съм го с колан от 3 момичета и чувството е доста проятно. Но като цяло май жените трудно се навиват. За протокола- имам си приятелка и тези които са ме задоволявали с пенис колан преди това с а били задоволявани от мен

32.   До 26 пич.... нормално момиче съм или поне аз се смятам за такава. Искам да ти кажа, че и аз винаги съм мислила че е гейско, но открих “топлата вода” с мъжа ми. Със колан не сме го правили, но пък от време на време стимулирам простатата му и ерекциета му УОУУ, а еякулацията....

До 29 Опитайте със съпруга ви. Щом ви харесват целувките ще треперите като листове и двамата докато го стимулираш.

Само хора които практикуват биха могли да ме разберат

33.   Жена ми пожела да пробваме преди повече от 17г. От тогава го практикуваме, разбира се не всеки път когато правим секс, но достатъчно често. На нея и харесва на мен също и вникакъв случай не се имам за гей, както и тв не мисли така. Просто правим това което ни кефи.

34.   Бих му го вкарала с най голямо удоволствие. Да види хубаво ли е.