Споделена история от Секс и интимност

Какво усещат момичетата по време на секс?
Още съм тийнейджър и повечето от връстниците ми са правили секс, аз съм почти на 16 и съм девствен, но мой приятелки, момичета от 13+ години искат да правят секс, любопитно ми е при тях какво е усещането? На нас момчетата ни изтръпва, но какво усещат момичетата преди секс, докато мастурбират и по време на самия секс? Те също ли усещат изтръпване или сърбеж или друго? Не намерих точните отговори във социалната мрежа, за това се обръщам тук. Моля кажете ми и моля да одобрите темата!

Коментари

1.   Момиче на 13 няма да усети нищо, защото няма да знае какво се случва и какво се прави. Сега, едно момиче на 17г например по-може и то само ако има опит.

2.   Ми, ако не си мият сливата редовно, има сърбеж, да.

3.   Каквото и ти това и те.

Драган Вительо

4.   Не може да се опише. Може само да се усети. Но общо взето усещат желание, не изтръпване или нещо конкретно. При самия акт усещат разпъване, което след малко става приятно.

5.   Едно приятно чувство в коремчето, което при оргазъм се разнася из цялото тяло и потръпваш.

6.   Здравей !
Както каза Номер 1 зависи и от възрастта . Ако ти е за първи път ще ти е странно , може да боли или да не усещаш почти нищо.

1. Ако си девствена ще бъде странно и ако се прави по - често секс с времето ще се свикне. Ще придобиеш опит и ще почнеш да усещаш едно чувство , че искаш и още и ти е приятно . Но с времето , тренировките и правилният партньор .

2.Ако тръгнеш да правиш секс на 13/14 Еми не знам какво ще е баш усещането , но е много относително . Може и да получиш и оргазъм. Зависи !

3.Колко е възбудена и дали е максимално отпусната.

Много са . Ако не правиш секс не можеш да посетиш . Няма значение жена или мъж си. Винаги усещаш нещо , че да те кара да искаш да правиш .

Сексът не е просто снишаване , а игра на чувства и пламъци .

Късмет !

Момиче 14 години.

7.   Усещат как пениса им влиза между краката в утробата и започва да ги ръчка.

8.   Накарай някого да те изръчка и ще разбереш.

9.   Усещат един кур.

10.   Вах какви развратници сте се събрали тука! Така ли се говори на девственик бе?
Ми усещат, де да знам? Аз съм докарвал жена да вие от кеф, или да крещи. Става много яко когато ръчкаш известно време и ти изтръпне, и не свършваш. Тогава можеш да я правиш каквото си искаш, дори на шиш да я въртиш. Може да прерита няколко пъти при това! Накрая даже трябва да си помагаш, или пък тя, за да свършиш.

11.   Авторе, тази тема да не са ви я дали за домашно? Или се готвиш да влизаш в университета с нея?