Споделена история от Секс и интимност

Имам ли проблем, или се притеснявам излишно?!
Здравейте!
Не съм сигурна дали въобще имам проблем, или всичко е само в главата ми.
От скоро ми се струва, че секса между мен и моя приятел остава на заден план...
Тук ще го карам направо-секса е невероятен! Аз не се притеснявам от нищо, не се срамувам от това да съм гола или от тялото си като цяло, и буквално няма нещо, което да съм му отказала. Знам какво го побърква и как да го накарам да изцъкли очи, понякога се раздавам като порно актриса, разнообразяваме редовно-и позите, и мястото, и темпото, и бельото... Аз съм доста сексуална и спонтанна. Понякога още от вратата падам между краката му, друг път влизам под душа при него, или по средата на нощта го будя. Когато съм отгоре свършвам толкова бързо и лесно, че не мога да повярвам (преди с никой не съм изпитвала дори удоволствие от тази поза, камо ли да свърша) и продължавам докато накрая леглото не е цялото мокро! И това го побърква тотално, превръща се в животно, и въобще не мога да го опиша с думи...
Той също е доста спонтанен и сексуален. Може да получи ерекция на всяко място по всяко време и то дори и само от притискането на телата ни. Казвал ми е стотици пъти, че аз съм причината той да се възбужда толкова лесно, и знам че е така. Всичко, което ми прави е перфектно и се усеща, че знае как да го направи, и как ми харесва- просто ме познава. Само като застане зад мен, целуне ме по врата, прокара ръка по дупето ми, и я намести между краката ми и съм вече влажна!
Още много примери мога да дам за това колко си пасваме в секса, и как всичко с него е идеално, но това вече започва да бие на хвалба...
Къде е проблема ли? Ами на скоро забременях. Разбира се и двамата сме повече от щастливи, но това си е голяма промяна и отговорност.
В момента не работя, и за наше успокоение продължавам да получавам заплата (не живеем в България, тук законите са други), предстои ни смяна на жилището, и напрежението и за двама ни не е малко. От около месец обаче той не проявява особен интерес към мен, а аз сега дори имам по-голям сексуален апетит от преди! Говорих с него в началото на седмицата и му казах всичко в прав текст. Той каза, че напоследък се чувства много изморен, натоварен е в работата, и да не си мисля глупости, нищо не се е променило, продължавам да го подлудявам и ще се реваншира. Добре, ама не е добре-от тогава насам промяна никаква. Не разбирам какво се промени, аз ли направих нещо или е заради бременността? Стрес не мисля, че е. Той по принцип е доста спокоен човек, и дори сега е позитивно настроен, изглежда спокоен и ако има нещо би говорил с мен. Казва, че е изморен, ама преди сме си лягали в 1 през нощта, в 3 сме ставали за секс, а после в 5 е ставал за работа... и като казвам "преди", имам предвид преди бременността. Може би трябва по друг начин да повдигна въпроса, или просто наистина проблема е в главата ми. Ами ако вече не го привличам, или не ме вижда като жена а по-скоро като "жена му", че и с корем на всичкото отгоре??
Нямаме още тридесет, и ако от сега секса спира не мога да си представя какво бъдеще имаме. Обичам го, но платоничните връзки не са за мен. Не ме разбирайте погрешно, секса не е най-важното в една връзка ( семейство ), но без него е като почти завършен пъзел с едно основно липсващо парче! Приемам всякакви съвети, и най-вече ако някоя жена е била в моята, или подобна ситуация да сподели опит. Благодаря!

Коментари

1.   Остави секса на заден план. Както и сама каза, не е най-важното нещо в една връзка. Всъщност изобщо не е важен. И няма ирония в думите ми, абсолютно сериозно говоря.

Не се вживявай като порно актриса, имай уважение към себе си. Сексът по значимост е като капка в морето.

2.   Ако има някакъв проблем е в неговата глава.

Може още да асимилира факта, че ще става баща и че завинаги ще е свързан с теб. Доколкото те разбирам и той е под 30 и нямате брак? Не знам какви планове сте правили, но преходът от страхотен секс с гадже директно към родителство е малко рязък (поне за мъже). Не е просто вътрешна настройка, а и финанси.

А може просто да му е проблем да го прави с бременна, да си представя, че бебето го гледа отвътре как влиза-излиза :)

"Изморен" ми звучи като "не ми се говори по въпроса". Съветът ми е да продължаваш да го подпитваш какво му е.

Мен жената не спря да ме привлича сексуално след като забременя, но при нас беше по-плавна градацията - секс -> няколко години брак -> планирано бебе.

3.   Според мен се притеснява от състоянието ти - има мъже, които са чувствителни на тази тема и им идва малко като светотатство да правят секс с бременна жена, пък макар и да си е тяхната собствена. Само това ми хрумва, защото така описано, всичко ми изглежда наред, даже повече от наред между вас.

4.   Жалкото е че повечето като тебе мислят така - няма секс няма връзка. Ако не правите секс сякаш ще умрете. Неандерталците са се е****и само при нужда, а не всеки път ей тъй за удоволствие, така че спрете се с тези простотии.

5.   Май ще трябва и ти да поспреш с ролята на порно-актриса и да се подготвиш за друга, по-главна и трудна - ролята на майка. Излизайте и се позабавлявайте, докато още можете, подгответе детската, единственото ти развлечение сексът ли е? Почети, гледай филми, ако ти е скучно. Че после не за секс, ами за сън няма да намираш време и ще разберете и двамата какво е умора. И спрете малко това порно, бе хора! : )))

7.   Номер 4 ти каза съвършено добре истината. Помисли върху това. Сексът и любовта са две коренно различни неща. Не мога да проумея как не можахте да го научите.

8.   Моят мъж го беше страх да правиме докато бях бременна, въпреки че лекарката казваше на всеки преглед, че няма проблем, той не искаше.
Родих и месец сред това всичко си беше по старо му, само дето аз бях по тлъста от преди. Вобще представите ми за раждането бяха тотално объркани. Като родиш не скачаш директно в бикините и старите си дрехи и започваш на следващия ден да правиш секс.
Няма проблеми, връзката ви е супер, радвайте се на съвместно прекараните моменти, на пазаруване за бебока и на хапване.

9.   Звучиш ми точно като бившата ми, а така както ги описваш нещата, все едно описваш нашата връзка. Това го казвам, за да подчертая, че не просто идеално те разбирам, ами и мога да ти дам личния си опит от подобна ситуация. Е, при нас я нямаше бременността, но тук така или иначе доколкото разбирам проблемът е сексуален, така че мога да дам мнение.

Една бременност си е много сериозна отговорност не само за жената, ами и за мъжа. Да, жената ще износи и роди детето, но пък мъжът ще е глава на семейството, и колкото и жените да са равноправни на мъжете, поне докато си в майчинство, той трябва да изкарва парите, или поне по-голямата част от тях. Всичко това генерира някакво невероятно количество стрес, и съответно на човекът са му други неща на главата, а не да прави секс 24/7. А и от гледна точка на мъжа, повярвай ми, че прекалено хубаво не е на хубаво, и както е лошо жена ти да не ти пуска, така не е и върха на сладоледа, когато всеки ден правите секс, понякога и по 2, че и повече пъти дневно.

Не знам как е при мъжа ти, но аз в един момент направо започнах да се чувствам като ходещ вибратор, който трябва постоянно да е във форма, за да задоволява жената до себе си, която пък буквално постоянно иска секс. Това малко или много отблъсква, а като добавим и стреса покрай бременността - напълно нормално е да му се прави по-малко секс. Лошото е, че сега пък на теб ще ти се прави още повече секс, както вече сама си забелязала, и това неминуемо ще доведе до проблеми между вас.

Но като цяло ти препоръчвам да започнеш някак си да опитваш да контролираш сексуалния си глад, защото какъвто и да е мъжът ти, като станете на 50 години на теб може би все още ще ти се иска поне по веднъж дневно, а той просто няма да може, или поне няма да е пълноценно. И не се заблуждавай, че сексът не е най-важното нещо за теб в една връзка, защото очевидно си нимфоманка, и очевидно сексът Е най-важното за теб. Е, когато си добре задоволена може и да отдаваш по-голямо значение на други неща във вашата връзка, ама не си ли добре "начесана", така като те чета май-май само за секс мислиш.

Бившата ми впоследствие забременя и роди, и доколкото имам наблюдения и без да сме коментирали задълбочено темата (не сме спирали да поддържаме някакви нормални човешки отношения) ми се вижда по-улегнала, и някак си с по-различни приоритети, без сексът да е на първо място. Дали детето я уморява, дали след раждането са й се регулирали хормоните не знам, но дано нещо такова се случи и при теб, че ако продължаваш по тоя начин не му завиждам на този твой мъж, който трябва да е един ходещ вибратор, и ако недай Боже в някакъв момент му свършат батериите, веднага ще бъде изхвърлен и заменен с друг. ;)

10.   Точно така: няма секс - няма връзка.

11.   4 Жалкото са хората като вас- фригидни или завистливи. Както и 1 и 7. Много ясно, че секса е абсолютно важен. Това, че вие не привличате окото или сте някакви асоциални и асексуални, си е ваш проблем. От къде на къде ще нареждате на другите, че трябвало да забравят за секса?!!! И да, най-важен е! Хората се събират заради привличането и си го знаете. Момента, в който започнат да живеят като братче и сестриче и секс и привличане няма, е момента, в който започват скандалите, изневерите и отвращението към другия. Хилядите теми тук го доказват перфектно.Така че секса е най-важен.

14.   11, твоят коментар е един от най-малоумните за деня. Браво! Благодаря ти, че ме разсмя с тъпотата си.

Не разбирам защо вие, малоумниците, смятате, че някой ви завижда? Никой не ви завижда, повярвай. Съжаляваме ви от сърце и от време на време ви се смеем. Не сме и фригидни, нормални сме, за разлика от вас. Всъщност наясно ли си с това понятие или го използва просто така, понеже имаш нисък коефициент на интелигентност и за други думи не се сещаш? Жалък човек си ти. От най-жалките. Ти сам/а го каза за себе си, макар и с други думи, в опит да обидиш свестните хора.

1. Брутално неграмотен/на си. Първо оправи писането и тогава пиши коментари. Иначе ще има още много да се излагаш и да ти се смеем.

2. Да лепиш етикети на хора, които не познаваш е меко казано идиотско, ама ти си идиот/ка. Няма какво друго да покажеш освен простотия и ти е простено.

3. Сексът не е най-важното във връзките. (Има милиони примери, потърси. ) Хубаво е, когато го има, но и без него се живее щом има любов. Най-красивите, истински, чисти и здрави отношения не се базират на секса (животинското), а на духовното - любовта. Такива връзки могат и с много, и с малко, а също и без секс. Никой не е умрял от липсата му, нито се е разболял. Просто ви надделява курвенското. Живеете само за да ядете, пиете и ебането. Така живеят само най-ниските слоеве от хората и нищо хубаво не се случва в живота им. Живеете напразно. Духовните ценности, любовта, верността, морала са непонятни за вас. Живеете на ниво маймуни. Наистина ми е жал за хора като теб. Толкова ограничени, прости, зли и повтарящи едни и същи глупости... Чудя се дали да ви съжалявам, да се смея или да се моля за вас. Нямате смисъл, нямате стойност, нямате нищо. Боклуци - накратко казано. Курвалъкът е вашата болест, която ще ви съсипе. Тежко ви и горко с това маймунско мислене.

15.   №9
Колко любовника препоръчваш за "контролиране на сексуалния глад"?
Иначе сериозно: не може за всичко да обвиняваш сексуалността на жената.

17.   Сексът е изключително важна част от връзката. Физическа и емоционална наслада, сближава неимоверно, полезен е за здравето, удовлетворява множество психически нужди. Ако за някои от вас това не важи, потърсете други хора, които се чувстват по този начин и бъдете щастливи заедно. Но не само да лишавате останалите от тази нужда и удоволствие, а и да им обяснявате как тяхното не било любов и да ги нападате по всякакви начини е долно и грозно.

19.   Всичко е от бременноста,като родиш всичко ще си дойде по старо му

20.   Първо се успокой, това е временно. Всеки мъж изживява стрес при новината, че ще става баща, колкото и да го е искал. Особено по-отговорните. Второ, вземи си вибратор, кво толкова. И когато ти идва малко секса, го използвай. Спри да тормозиш човека за глупости. Не може цял живот енергията ви да изтича само за секс. Може и с по-малко секс да се поддържа пълноценна връзка, щом единият от партньорите е изтощен и има нужда от почивка от порно изпълненията. Не се панирай, че това е признак на отчужденост. Признак на отчужденост е само ако спрете да разговаряте, споделяте и правите секс въобще за година примерно. Постарай се да го накараш да си почине - масажче, милувки без секс, пълноценна храна, пълна почивка. Постепенно ще се върне сексуалния му апетит.

21.   Не е изморен със сигурност. Това в случая е като прословутото главоболие при жените. Причините са - стрес, че нещата стават сериозни и най-вероятно по-слабо привличане, макар че едва ли нещо ти личи все още. Може да си мисли, че на бебето може да навреди, което си е пълна глупост, ако всичко с теб е наред. Но умора, забрави! Лошото е, че дори да позволи разговор, едва ли нещо ще се промени докато родиш.

ж

22.   Авторке,
може да тестваш хипотезата, че го е страх от секс с бременна като опиташ да го стимулираш орално. Ако всичко е както преди, значи комплекса му е вагинален. Ако пак е "уморен" или не достига твърдостта или отделения обем семенна течност от преди бремеността значи е стресиран от промените в живота и му трябва време да се адаптира.
Между другото, изпускала ли си го от поглед последните 6 месеца? Да не би да е забърсал нещо случайно в тоя интервал и сега да не е сигурен, че е добре със здравето и да пази детето?

23.   Моята жена е в 9 месец и не съм я докосвал, просто не мога. Задоволява ме орално и дотам. Щом казваш, че всичко е ок по принцип, ще изтърпиш няколко месеца, няма да умреш. Виж, ако не те ебе по принцип, тогава наистина е проблем. Мъж, който не чука жена си, не я уважава!!! Но сега ситуацията е различна. Потърпи, пак ще те ебе като преди!

25.   #23, значи тя тебе те задоволява орално, а ти нея не можеш? А и знаеш ли хормоните от бременността как побъркват? Принципно разбирам, че мъжете в такава ситуация може да имат някакви бариери, обаче твоят коментар ми се стори много нагъл и егоистичен.

26.   От авторката:

Здравейте отново, и благодаря на всички, които се включиха по темата.
Аз просто исках да споделя как са се развили нещата от тогава насам при мен.

Оказа се наистина стрес в работата, дори на скоро повишиха моя приятел!
Не ми се вярваше, но в крайна сметка слава Богу проблема наистина не беше в бременността, нито пък той е изживявал някакъв вътрешен катаклизъм.
Секса си е както преди, една идея по-нежен и внимателен разбира се, и със същата честота.

Имаше няколко коментара, в които гласеше, че едва ли не само секс ми бил в главата, и съм щяла да зарежа приятеля си ако той ( секса ) липсвал, да спра порното трябвало, и как да се концентрирам върху други неща, и как нандерталците са живеели напълно нормално без секс и тем подобни... честно казано не знам как да коментирам подобни изказвания.

Не съм нимфоманка, и това е заболяване, което няма нищо общо със сексуалния ми апетит.
Няма да зарежа приятеля си при първата спънка в отношенията ни, било то и липса на секс. Зрели хора сме, откровенните разговори са ключа към преодоляването на всеки проблем.
Повтарям, зрели хора сме- концентрация върху предстоящото не липсва нито на мен, нито на партньора ми. Отговорно сме се заели с подготовката и образованието по посрещането на новия член от семейството, и пак намираме време за ласки. Това, че съм бременна не възпрепядства по никакъв начин сексуалния ни живот, както и обратното.

Пожелавам на всички ви здрави и пълноценни връзки, в които се чувствате на мястото си и сте щастливи!