Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за мъжките издадености?
Какво мислите, когато се пресрещнете с мъж на улицата и дънките му са с очертана издаденост в интимната му зона? Някои дрехи правят тази издаденост по-ясно очертана и жените поглеждат от време на време към там. Това да се очертава и леко издава напред прикрития от панталона член прави ли привлекателна гледката за жените или обратното, отвращава ги? Сексапил или просташко?

Въпрос към жените.
м.39

Коментари

1.   Какъв въпрос само! А така деликатно зададен...хаха, ще ти отговоря щом те мъчи.
Виж, за мен това е като дълбокото деколте при жените. Не искам да го гледам, ама ми се набива на очи. Чувствам се малко неудобно, защото няма как да не забележа, а определено е нещо, за което не бих мислила при други обстоятелства. Не ме привлича и не чувствам възбуда. Просто неволно виждам очертанията на мъжкия член и после си спирам погледа в лицето на мъжа, докато си мисля, че ми е неудобно и не е трябвало да поглеждам. Дали е забелязал? Сигурно. Това неприятно ли ми е като мисъл- на 100%. А то, онова в панталоните сякаш само те е погледнало. Нещо тук е сбъркано из основи. Не е желание. Същото се случва и когато видя жена с дълбоко деколте, само където в този сценарии е възможно да си помисля, че и аз искам такива гърди. В този сценарии мога да кажа нещо или да се пошегувам, но с мъжа не става, вулгарно ще е изобщо да спомена, че змея се опитва да излезе и му е тясно в панталона.
Нито е просташко, нито е секси да ти се очертават издатините. Ако нарочно си избираш тесни панталони, бих го сметнала за лек мазохизъм с привкус на грешни представи към женските желания. Със сигурност не е секси. Това, че на някой нещо му се очертава не означава, че искаш да го видиш на голо или да го награбиш. Нищо подобно.

2.   Здравеъ Авторке ( :
Според мен гледката е привлекателна и действа възбуждащо и от този мъж лъпа сексапил ( :

3.   Адски е възбуждащо и секси. Представям си как съм върху тези издадености. Е, стига, разбира се, мъжът да е красив и строен.

4.   И на мен ми е интересен този въпрос, защото имам няколко панталона, с които си личи доста, но пък са ми много удобни подобен тип панталони и не смятам да спра да нося такива. И съм забелязвал, че често колежките ме гледат там. Винаги съм се чудил дали гледат, защото им е приятно, защото им е отвратително или просто им се набива на очи, без да им е приятно или неприятно.

6.   И аз много пъти съм попадал в такива ситуации разминаваме се по улиците и виждам че ме поглеждат в пакета и после лицета. И аз много пъти съм се питал дали това ги възбужда да погледнем някой с издут панталон

7.   Не, мисля си че не си знае размера на дънките честно казано. Ако видя нещо такова, ще се сетя за Кулагин в Черешката на тортата с ония сивия клин, където всичко му се очерта.

8.   Жена съм и леко ще се отклоня от темата. Няма по-отвратителна гледка от млад мъж (на дядките да им е простено), който си държи прелестите в крачола, брррр! Има ги доста и се набива в очи. Или пък, да се почесва, попипва, или като клекне и половината му цепка навън... Иначе си е нормално да има издутина, къде да се дянат мъжките органи - там си им е мястото. Нито ме отвращава, нито ме възбужда.

11.   Нищо няма да си помисля, не оценявам мъжете по това дали са им издути гащите отпред. По-важна е цялостната визия.

12.   Ужасно е - Знак на ниска култура и простащина! Подобен човек НЕ заслужава да е сред хора!!!!

14.   На мен лчно първо впечатление не ми прави пакета на мъжа. Нито ще ме възбуди или нещо. Но ако мъжа е симпатяга може да загледам, но не бих се изкефила. На пръв поглед като се разминем гледам външноста.
Леко ми е смешно да видя очертан пенис. Все едно да видиш очертаното коте на жената през клина. Ами, смешно си е.

15.   Много е секси!