Споделена история от Секс и интимност

Жена ми отказва анален секс
Здравейте, не знам как да постъпя. От заглавието на темата ви става ясно какъв ми е "проблема". Заедно сме от 13 години, в секса вдичко е ок освен това, че вече 13 години само ми обещава и отлага аналния секс. Имах любовница с която наскоро се разделих и тя ми даваше всичко, но как да убедя жена си? Ще помоля прекалените моралисти да вървят на майната си вместо да ми четат лекции. Благодаря.

Коментари

1.   Да духаш на моралистите, гнусно копеле

2.   Добре, тебе може ли някой да те убеди да не искаш анален секс? Същото е и с жена ти- защо трябва да я убеждаваш да иска? Не иска и точка по въпроса.

3.   Да, наистина. По същия начин тя можеше да пита как да те убеди да не искаш.

4.   Като искаш анален секс - надупи се, сваляй гащите и жена ти да те почва. Ти също имаш дупка, нали ?
Щом жена ти отлага да я чукаш отзад, значи не иска. Не може да ти угажда за всичко.

5.   Нейно право е да отказва анален, твое е да си хванеш нова любовница.
От неприятен предишен опит ли не иска или я е страх да опита? Ако е второто опитай да събудиш любопитството и със приказка за страхотните оргазми, които изпуска.

6.   Прочетете как да стане това безболезнено и приятно. Фаталният секс според мен не може да се практикува постоянно, защото килима свои негативи. Има разширители с обезболяващи гел и разбира се, ако тя го иска. Сексът е удоволствие за двама.

7.   Ам ас моята един ден се напих здравата, вързах я и и запуших устата, намазах я със зехтин отзад, ръчках първо един, после два пръста и накрая и го набих докрай. Лесно влезе, чак ме съмнявам дали не е била шлайфана от преди. Сърди ми се два дни, после кат и хареса само там иск да я слагам. Абе жени,

8.   Ми защото не иска бе, и пита даже. То е по желание.

9.   Авторе, ще ти кажа как да я убедиш, и то с абсолютна сигурност. Купи един пенис колан. Сложи го на жена ти, ти си намажи ануса с вазелин, надупи се, и я помоли да те изчука здраво. Като види как охкаш от кеф, няма начин и тя да не поиска!

10.   Не всички жени искат анален секс. Може да си мисли, че ще я боли. Щом за 13 години не си правил анален секс с жена си, какво можеш повече да очакваш.
Ако искаш да правиш анален секс си намери любовница.

11.   Възможно е да дава на любовника, а просто с теб да не иска.

12.   Аз пък имам сходен проблем, как да накарам моя да спре да иска да ме разширява с butt plug-ве, и да спре с манията си по фистинги и "розички"?

13.   Какво означава " как да убедя жена си"? Тя не иска и толкоз! След като всичко е наред, защо сам си измисляш проблемите? Това ли ти е най-важното нещо...?? Нека те светна, не всяка жена иска такъв вид секс, как не си го проумял? А тези които се съгласяват си има причина затова затова! Намери си лубовница която да ти дава, и анален и всякакви други. Ти така или иначе не обичаш жена си.. правилно, че не ти дава!

-. -

14.   Щом толкова години не иска, значи няма интерес, не я кефи и толкова. Няма какво да настояваш повече, тялото си е нейно, не е твоя собственост, каквото поиска тя, това ще ти разреши. Я си представи, че на нея и се прище да пробва скат секс върху физиономията ти, ще и дадеш ли? Или ще се проявиш като моралист? :)))

15.   На мен женати ми дава в дупето ама аз знам как да я предразположа.

16.   Щом не иска значи няма да стане!

17.   Не знам какво да те посъветвам. На моята жена и харесва. Но не като в порно филмите, а бавно и внимателно. Ние от гаджета го правим. Тогава като я питах какво мисли за аналния секс, тя същата вечер беше готова да опитаме.

21.   А ти на нея кога ще и дадеш да ти бръкне отзад? Ето ти го отговора. Мъжете май забравяйте, че и вие имате същата дупка, в която толкова силно искате да си го натъпчете и смятате че на нас жените ни е гот. На теб ще ти хареса ли някой да те опъне отзад? Еми и на нас така!

22.   Ануса си има предназначение-нека продължим да го използваме като орган за изхождане на изпражнения.

Ж24

23.   Абе какви нас и вас, сексът е персонално изживяване, аналният още повече. Какво общо има дали авторът би бил и откъм приемащата страна?
Теми "не иска да ми стимулира клитора орално" взимате насериозно, а тази защо не? Негативните, нали разбирате, че авторът желае дупето на жена си, а не вашето?

Авторе,
щом все обещава, но отлага предполагам и е любопитно, но нещо я плаши. Може би си прекалено груб при вагинален секс? Опитвал ли си да и стимулираш дупето с пръст по време на секс?

24.   Не искам да обиждам никой, но на моята жена също и харесва секса отзад. Не е всеки път, но от време на време иска да го правим. Не виждам нищо лощо или драматично в това.

25.   Е, ако е с мярка и мъжа е внимателен, защо не!

26.   Авторе, на някои жени им харесва анален секс, на други - не. На твоята не и харесва. Ако толкова ти е мерак, може да пробваш с друга. Там пък рисковете са други.

27.   Ами не е същото ако тя поиска да му навре нещо от зад :-) Какво е радва това нея? Мъж съм и съм бил от зад на жена. Не е нищо повече като усещане ако си от пред но чувството че жената е готова да ти се отдаде напълно, че ти принадлежи напълно е върховно

28.   Да де, ама се усеща разлика отзад. Първо мускулатурата на ануса, после навътре е меко и грапаво едновременно. Нищо общо с отпред. Познанията си само теоритични.

29.   Съжалявам авторе, че имаш такъв проблем! Аз нямам. На моята жена и харесва отзад, и няколко пъти месечно правим анален.

30.   Тя пробвала ли е изобщо та неще?
Вземи я издебни някой път докато лежи на страни. Тогава влиза много лесно, почти като отпред е. Може пък и да и хареса и тогава да го прави доброволно.

31.   № 30 - предполагам. че не искаш да те пребият? А пробвал ли си как е? Я опитай! Може пък да ти хареса?
Авторе, намали малко порното, бе! Жена ти не е опитно поле да пробваш каквото си видял.

32.   При нас вече е традиция, жена ми като е в цикъл да го правим анално. И не аз, а тя иска. Казва просто "ебе ми се. В цикъл съм, така, че остава резервния начин". Постила къра на спалнята, за всеки случай. Ляга настрани, аз коленичил зад нея и, ... мажа я с крема и.... Питал съм я два-три пъти дали и харесва анално, но те мънка и се изчервява. Аз я усещам и виждам, че се възбужда. Понякога го правим и като не в в цикъл, но по-рядко.

33.   Не прочетох всички коментари, но тези, които видях предполагам, че са писани от злобни стари моми наплашени от аналния. А другите коментари казват автора да си намери любовник? Не е ли целта щастливо семейство?
Авроре поговори с нея. Повечето мъже не знаете как да говорите както трябва. Държиш ли се добре с нея? Замисли се? Почни да й правиш някакви малки подаръчета всеки ден. Дали ще е цвете, хартийка, на която пише "обичам те", дали ще я изведеш на вечеря или ти ще я сготвиш. Направи списък с любимите й филми, които нямаш нищо против да гледаш и го направете заедно. Абе върни романтиката бе човеко. Прави го месец, два, три. Говорете за тоя пуст анален и кой какво харесва. Бъди мил и нежен. И ако го направите, не спирай с нещата. Ще се почувства използвана. Това са неща, които се правят всеки ден, за да се потдържа любовта.
Късмет

34.   33 - И понеже жена му на автора не ще анал секс е злобна стара мома. И той ще готви , ще се подмазва , романтика...Щото е---то в г--а е върха на романтиката! Съвсем откачихте! Като не дава жената, не дава и толкова. Ти ако иска някой копрофилия да правите ще се навиеш ли? И той така три месеца ще е романтичен, а пък ако не искаш,значи си задръстена стара мома.

35.   Аз не бях го правила никога. Направих го с мъжа ми, малко преди сватбата. След третия път започнах да се възбуждам и така, вече 12 години.

36.   до 35 Май много сме като теб. И аз в началото го правех заради гаджето ми, но после ми хареса. Не знам кой ми харесва повече, ваг. или анален. Харесвам и двата. ж 29 г

37.   17, 28, 29, 32, 35, 36, вземи се уточни мъж ли си, жена ли си, правиш ли анален секс, не правиш ли - жалка картинка - да пишеш хиляда коментара под различни самоличности. Нямаш ли си по-смислено занимание, бе?

38.   до автора - Има секс шопове в които се продават от кибер кожа / максимално близка по допир до човешката / силиконови пениси, вагини, ануси - даже има и гумени кукли в човешки размер. Като толкова много ти се завира пикалото в червото от което и предназначено да излизат фекалиите си купи един силиконов анус и ръчкай на воля, но престани да тормозиш горката жена, след като 13 години не ти е дала значи няма да ти даде в ануса.
А като е толкова гот ти защо не и дадеш тя да те изръчка с един гумен член отзад, може пък да и хареса на жена ти да те ръчка отзад и на тебе също.
До колкото ми е известно в животинския свят никъде не се практикува анално сношение освен при хората.
Планетата Земя е болна и боледува а болестта се нарича човечество.
Запомнете че ануса има ДРУГО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ. На всичко отгоре пък като не е и по взаимно съгласие значи е абсурд да дрънчиш от жена ти и да ревеш по форумите.