Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм
Здравейте! На 18 години съм и до сега никога не съм свършвала орално или вагинално с момче. Дори когато сама се задоволявам никога не съм.. пробвала съм всевъзможни начини. Хубаво ми е и само толкова. При секса имам някой път напрежение, че ще свърша, но просто не се получава. Единствено сама се задоволявам и получавам само анален оргазъм, но със малък и тънък секс инструмент, не съм правила анален секс с момче. Ще ви помоля за съвети и дали е възможно да съм болна?

Коментари

2.   Болна си... От скука вероятно.
Или по-точно: болен си.

3.   Следващия път си "поискай" да те свърши чрез лизане.

4.   Измислена тема.

5.   Разбирам те напълно. Аз съм двойно на твоите години. Омъжена съм и имам две деца. Вагинално никога не съм свършвала, трябва да се пипам.Честно казано, най-силните оргазми ми се получава с анален секс. Понякога правим и вагинален секс, но е заради мъжа ми, защото иска. Ходила съм на лекар, и ми каза, че на някои жени ерогенните зони се намират в аналната област. Не се срещало често, но не било и голяма рядкост. Във Франция оперативно коригират това, но било рисковано.

6.   Ами, да болен си. То само болен мозък може да измисли такива глупости. № 3 - що му се връзваш? Темата е измислена.

7.   Може би имаш анатомична особеност- матката ти е извита назад. Моята жена също като теб не беше изпитвала никога истински оргазъм, а беше вече на 22. Започнахме да правим анален секс и тогава изпита първия си оргазъм, след което започна да свършва и от вагинален. До днес от аналния секс изпитва оргазъм почти всеки път, докато от вагиналния по-рядко. Съвсем скоро разбра, че матката и е извита назад, което вероятно е причината да свършва по-лесно така. Намирал съм такава информация в нета и от други жени, че едното е свързано с другото, така че.... При теб може и от възрастта да е така, някои жени просто по-късно започват да изпитват истинско удоволствие от секса.

8.   Интересно ми е защо толкова много хора коментират като си нямат хал хабер за какво става въпрос, и защо модераторите го позволяват? Момичето пита нещо, което я вълнува, от 6 коментара има 2 смислени. Явно тук някои жени се борят срещу вятърните мелници и отказват да приемат, че нещата не са такива каквито си мислят. То не беше изливане на откровени лъжи в темите за анален секс, не беше писане на тотални простотии, обвинения в лъжи, измислици... Хайде спрете се, само се излагате по този начин. Живеем във време, когато информацията е напълно достъпна за всички, и почти всеки с малко мозък може да отсее глупостите от истинските неща.
Останалото по темата съм го казал в предишния си коментар н.7

9.   Орален секс кога? Искам да попитам авторката кога според нея e добре да направя френска любов на приятелката си? Имам си приятелка от няколко седмици! Опасявам се, че е девствена, но сме говорили на тази тема и тя не иска да бързаме, поради куп причини! Аз също и се съобразявам с това, но когато се целуваме виждам, че ѝ е много приятно, пипам я вече отдолу и тя си слага ръката. Как да разбера кога е готова да продължа и ако иска да я задоволя сексуално с орален, ще го направя!!! Къде да го направим според нея