Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е!
Здравейте, пише ви едно 20 годишно момиче, имащо своите душевни терзания. Комплексарка съм. Да, осъзнавам го и ми опитвам да се променя. От малък град съм, в момента следвам в София. Та към проблема, срам ме е да правя секс. Поради факта, че не харесвам тялото си. Ще си кажете тази е някоя много дебела, ами уви не съм. Притеснявам се, защото имам коремче, стрии, целулит. Не се харесвам изобщо. Опитвам се да се променя. Отскоро ходя на фитнес. Но стане ли въпрос за интимност изтръпвам. Срам ме е, как ще се съблека пред някой, как ще види всичките ми недостатъци, ще си каже ужасна е, защо го направих... и куп такива. Излизах с едно момче, и в момента който стана въпрос за това аз преебах нещата, спрях да го търся, той ме потърси, пита какво става. Казах му, че е по-добре да не му губя времето да не се занимава с мен, попита ме защо се държа така... Като цяло е това, вероятно не ставам за нищо и трябва да го приема.

Коментари

1.   99 % от хората са със стари, целулит, корем, крив нос....При теб проблемът не е тялото, а възприятията ти. Седни някъде и гледай хората ще видиш, че никой не е съвършен. И прочети как виждат в жената мъжете по-време на секс. Е не ти виждат целулита повярвай ми.

2.   Тва са мъже и не им дреме, стига да има дупка където да си го бутнат им е все тая стрии ли имаш.

4.   Ще ти издам как са решавали проблема "моите" жени - щом тръгнат натам нещата казват, че предпочитат на тъмно и гасят лампите. На такъв късен етап вече не мога да отказвам, правя се, че не се досещам защо.
Но пък очаквам повече ъъъ... себераздаване ;)

5.   Така както говориш май искаш да кажеш, че си девствена на 20г. Ами кажи на момчето, че си девствена и ако няма нищо против да те отвори отдай му се. Не всички момчета търсят само красавици. Предполагам, че и той не е от най-красивите така, че действай. За кога чакаш да направиш сефтето, когато станеш на 25, 26 г. ли.

6.   Стига глупости! Всеки има недостатъци, и то не един. Ти на момчетата взираш ли се във всяко малко нещо, дето не е наред? Вярвай ми, на 30 години съм, имам опит, никой няма да те изхвърли за такова нещо, особено щом вече си те е харесал. Давай смело, защото след време ще осъзнаеш колко глупави са ти били притесненията, а ще си изгубила ценно време.

7.   Разбирам те. Аз съм млада, но след като родих коремните ми мускули са някак вяли. Трябва много да тренирам за да имам контрол над тях. Нямам сланини и корем, нямам стрии, но леко съм поомекнала и все от нерви налитам на храна. Но се старая да държа и с правилно хранене повече дни, и макс 2 пъти да ям в седмицата сладко и хляб. Според мен много се комплексираме от моделки по списания, които използват и фотошоп. Аз от днес се стегнах пак и започнах леко коремни преси и клякания, ям без глутен, захар и вредни неща и се надявам до няколко седмици да сваля излишните 3кг и да се стегна. Според мен направи и ти така и ще си по-добре. Стриите не се махат, но не ходи на този фитнес. Там само ще станеш по-тежка и мускулеста. Бъди фина, просто ходи и тренирай леко у дома, свали килограми и ще си супер. Не гони мускули и маса...

8.   Здравейте,
Пишете за своите терзания, но няма да получите добри отговори без да има въпроси.
Срамът е нещо нормално, ако го няма няма да ни пука как изглеждаме. Това да сме с добра физика, означава, че се грижим за себе си, че сме предразположени да направим добро поколение и т. н. Съответно, в повечето случаи ставаме атрактивни за другият пол. Щом не сте пълна се нуждаете от 3 месеца интензивни тренировки и ще имате уникално тяло без целулит. Относно стриите - има информация в интернет за това как да ги намалим - различни мазила и техники. Търсете изпитани методи.
И да, някой ще каже да се харесвате каквато сте, но това не трябва да ви спира да се променяте. На 20 години трябва да сте чели по темата, няма значение размера на града от който сте - има книги и интернет.

9.   Ако някой те харесва, няма да е само заради външният ти вид, мъжете харесват други качества у жените, така че ако някой наистина е хлътнал по теб няма да го интересува как изглеждаш, дали си с коремче или не!
Просто бъди себе си и не се притеснявай от себе си, харесвай се

10.   Намери си някой, който ти прилича на мухльо и се чукай спокойно. Той ще мисли дали ти го разглеждаш и няма да има претенции. Ще се радва, че изобщо има шанс да го вкара. И ще бъдете щастливи.

11.   Мене също ме исрам, но може да го правите на тъмно например така ще се чувстваш по спокойна

12.   Аз съм джудже, 1, 73 съм, какво да кажа? Нищо не мога да направя.

13.   Няма хора с перфектно тяло. Повярвай ми няма от какво да се притесняваш :)

14.   Я не се излагай, младо момиче си,няма перфектни хора. И момчето може да има комплекс

15.   Как може да мислиш за секс при наличието на тези несъвършенства?
Претенциите за нещо такова трябва да са подплатени с някакви дадености все пак, които при теб липсват, както сама се описваш.
Ако толкова ти се прави секс - хората са го измислили, платените секс услуги, мъжете льольовци мишоци ходят при проститутки а жените грознички с несъвършенства се възползват от услугите на някое жиголо.