Споделена история от Секс и интимност

Вагиналното пръцкане
Случвало ли ви се е и на вас по време на секс да пръцкате с вагината си много е кофти звука... незнам дали може да се предотврати това нещо???

Коментари

1.   ХАХАХАХАХ. Това е когато ти влене въздух и след това чрез пениса се получава вакум и въздуха излиза трудно и се получава тоя звук. Мойта приятелка го предотвартява, когато пениса ми не е в нея с 2-те пръсчета претиска малките срамни устни пробвай. Но според мен такава история няма място тук все пак успех с пруцкането :Д.

2.   Да, ужас! Чак ме хваща срам - товае от многото лашкане :(

3.   Здравеи мила и смен става така много е отвратително. Аз съм с моя приятел от 7 години и не се притеснявам от него, ама е кофти. Аз и имам мн газове после и другата страна пръцкам, ако някои зная как да не става така моля за съвет.

4.   Ами няма да пардиш слойи си тампоне за да не става това хахахахаха.

5.   И аз имам този проблем много е гадно и не знам как може да не се получава.

6.   Получава се когато си малко по-суха, и влеза по-рязко под някакьв ьгьл, при всички се получава понякога така че не се притеснявай. Аз пьк имах едно гадже което се вьзбуждаше от този звук и го правеше нарочно. След него вече не се притеснявам от това защото знам че е нормално да се получава понякога. Сьс сегашното ми гадже ни става смешно като се получи и продьлжаваме. Споко - нормално е.

7.   Ама въобще да не те притеснява тфа и на мен ми се е случвало.

8.   Пробвай с други БУТАЛА, докато намериш подходящото ... ако много държиш на партньора си, карай го от време на време да изсмуква с уста въздуха, който е напомпал, по негова вина във вагината ти ....

9.   Това е нормално моята приятелка на задна направо се разцепва да пръцка!:)

10.   Ужас е и на мен ми се случва, но съм свикнала вече и не се притеснявам! Да не ти пука нормално е.

11.   Напълно е нормално на мен също ми се порлучаава така!

12.   Това е нормално и мен ми се случва. Но всеки знае че това е от въздуха който влиза.

13.   Да, нормално е. А първото ми гадже ( и той беше неопитен) помисли, че наистина пръцкам. Смях

14.   Не се притеснявайте, по-дебелите като бутала вкарват въздух. Мен ме възбужда.

15.   ДА СЛУЧВА СЕ СПОКО И СИ ИЗТЕГЛИ izcepki ОТ ЗАМУНДА

16.   НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ. ПРИЕМИ ГО КАТО РЪКОПЛЯСКАНЕ СЛЕД ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ.

17.   Hа всеки се е случвало но на мен веднъж ..правих секс с едно момче дали не му бях една от първите незнам но като ми се случи това и ходеше ме разправяше че съм пърдяла изглежда не е знаел за този така нормален ефект и стана много неудобно за мен защото хората друго разбраха :):):)

18.   Aз освен че си попръцквам по време на сек ми се случва и когато правя гимнастика ЕГАТИ помпата дето сам

19.   Дам и при мен е така, най вече на задна ама да не ти пука, тва си е въздух който влиза и после си излиза :)

20.   И аз го имам тоя проблем! И съм забелязала дори при гимнастика, когато съм в хоризонтално състояние при повдигане на таза пак се случва. Питах гинеколожката си за това "пръцкане", а тя седеше и ме гледаше като голям камък.

21.   ахахахха! Това за реакцията на гинеколожката е супер! Кво ли знаят те за пръцкащите вагини... И при мен се е случвало. Предотвратявам го, като си стягам мускулите на задна прашка и не позволяшам на въздуха да влезе. Така и на приятелят ми му харесва ;)

22.   На мен също ми се е случвало ,но ме и боли като влезе въздуха сякаш ми се подува корема .с времето ми стана ясно че зависи от това колко е тънак пениса и това колко ти е широка вагината.
ако не ви се пръцка просто се уплътнете добре

23.   Не се ядосвайте дами...
Приемете всички звуци на сексуалната игра като допълнителна възбуда...Обожавам ги
Тренер

24.   И на мен ми се случва но не само от секса.. като стана или като съм права ми излиза въздух.. а още по неприятно ако има някой покраи мен..

25.   На някои мъже това им действа много възбуждащо!

27.   Номер 17! Протягам ръка.. при мен беше много подобна история на твоята, тъй като и аз бях неопитна, уж с "опитен" партньор.. а той май се оказа, че той е по-назад от мен с интимните тънкости. :D

29.   Ами ако се чуе този звук и той ти каже не се притеснявай и след това да те пита дали си се притеснила означава ли че той знае какво е а след няколко дена се разделите?